Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva - leto 2012

Статус
Затворена за писање одговора.

Chetnik

Banned
Учлањен(а)
27.08.2007
Порука
756
Reaction score
9
Локација
Beograd
Sve je ovo lepo i fino, ali tek treba da krene ono pravo: Djura da otvori ducan i krene rasprodaja. E tad cemo videti na cemu smo tacno.
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Stigao je pustinjski lav,Samak iz Tripolija.Dobrodosao.Za pocetak ga odvesti kod JK da je malo prodrma:D

Elem,konacno je stigao,bice dobro pojacanje,donece skok igru.Jednom recju strasan igrac.
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Zabiji zelim da se nazabija golova, pogotovo protiv momcadi Prosineckog :D Zabij im jedan za pukovnika :D
 

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
693
Reaction score
1.950
JEl moze neko upucen da mi pojasni u vezi Sulera, da li njemu istice ugovor 30. juna, ili za godinu dana, ili za 6 meseci?

Posto mi je nelogicno da ga ne pustaju, a ostalo mu je jos 20-ak dana ugovora. A opet ako mu je ugovor vazeci jos 6 ili 12 meseci, a mogu da uzmu bar neko obestecenje ne verujem da ce ga pustiti...
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Zar je toliko tesko bar malo citati forum...
Inace Suleru istice ugovor 30.juna ove godine, problem je sto decko ne sme da potpise nista pre isteka ugovora, niti sme da trenira sa nama do tada...
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.939
Reaction score
7.352
Локација
Banja Luka
uzgred, ovaj covek je visok 204 Cm, nadavao se dota golova, kao odbrambeni igrac... Cuo sam da ga trazi Kluz i jos neki rumunski klub
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Ahah, dobismo i mi naseg Balotelija, pa dobro nek mu je sa srecom, vec vidim da ce sa Lolom da se uklopi samo tako.

Sto se tice Sulera, ja verujem da je on pod ugovorom sa Gentom, a da to samo niko od nasih novinara nije provalio, posto su oni njega poslali na jednogodisnju pozajmicu i onda se vodi da mu istice ugovor 31.6.2012, medjutim to vazi za Izraelce a posle toga se vraca u Gent sa kojima ima vazeci ugovor, zasto bi on inace izjavio da je problem ugovor, jer da je 20 dana u pitanju tu ne bi bilo problema, mozda gresim.

Edit. Ne znam kakav je ovaj visoki, ali meni njegova visina i nije neka prednost, nije to stoper za Partizan, nama trebaju stoperi koju mogu da igraju uspesno i kad je visoka zadnja linija i da iznesu loptu, a ovaj je verovatno dobar samo za bunker taktike
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
Zar je toliko tesko bar malo citati forum...
Inace Suleru istice ugovor 30.juna ove godine, problem je sto decko ne sme da potpise nista pre isteka ugovora, niti sme da trenira sa nama do tada...
Kako ne sme da potpise? Secam se da su u Bundesligi neki igraci potpisivali i po godinu dana unapred, ko Krle kad je prelazio u Salke...
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
Pa dobro, neka ga potpise, ne znam sta palamudi, nek trenira samostalno :D
Mada, pomenuo je u izjavi nesto tipa da ima i klubova koji bi uplatili obestecenje, ako sam dobro razumeo. Sto bi iko placao ako mu istice ugovor? Sta, da dodje 15 dana ranije? Zamisljam samo Djuru kako vadi pare za igraca kome istice ugovor za 15 dana i suze mi udare...
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
A moguce da i novinari lupaju i da decku tridesetog tek istice ugovor sa Izraelcima, izgleda da on ipak ima jos godinu dana sa Belgijancima :S
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
Pa da, cim je rekao da pokusava da izdejstvuje raskid... Sto bi pokusavao ako ima 20 dana ugovora?
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Kako je sranje čekati informaciju od kojekakvih novinara.. jesmo mi magarčine, svega mi.
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
Pa kako da saznamo drugacije za ovog? Ladno i na transfermarktu stoji upitnik pored Genta, za Hapoel stoji do kraja juna... Kad oni ne znaju, mada i ne pisu uvek tacno, kako mi da znamo?
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Cekaj, Vermez rece do 11 Juna da kompletira tim a vi ste mu se smejali :D hehe.
Covek ce i pre toga da resi sve kako je ovo krenulo :D
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
Kompletirace dolaske mozda, ali tek sledi prodaja, cenim surova po nase zivce, kako je sve krenulo...
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Markovic je najvisi igrac Rumunske lige sa 2.06, npr Tintor u Radnickom ima 2.02. Uz Ivanova eto jos jednog igraca koji zna postici golove glavom. Da li on ili Slovenac, ne znam. Iako vec imamo stranca u odbrani (Ivanov), ja sam pre za domaceg stopera. Mada ni kombinacija Ivanov - Suler nije losa :D Tri reprezentativca u odbrani, malo li je ( Volkov, Ivanov, Suler).
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top