Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva - leto 2012

Статус
Затворена за писање одговора.

Dulence_ns

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2012
Порука
336
Reaction score
19
Локација
Novi Sad
Suler je igrac od svih sto se spominju kao bingo nalutriji,igrac koji odskace od svih ovih sto su navedeni..najmanje bih voleo markovica,jer znam deckovu motoriku i brzinu kretanja jos od pre...

i dalje tvrdim da je Marko scepovic spic broj jedan kod nas,i kad je bio u losoj formi i kad su mu mnogi zvizdali kao i ja,on jednostavno ima veliki veliki potencijal i kvalitet je poceo da mu isplivava i tad se taman povredio...
mlim boga da se sto pre oporavii krene sa punim treninzima,klasa je on za brata....
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Znaci doveli smo vec Knezevica,Zabiju,Pauljevica,Lovrea,Scepovica.

To je poprilicno.

Knezevic je doveden za buducnost ne verujem da ce se naigrati...a Zabija je enigma i to velika...ni ovi nasi verovatno ne znaju sta su doveli :) Ako su uboli uboli su...ako nisu neka nam je Bog u pomoci...sto se Pauljevica samo da ne bude novi Radenko Kamberovic pa odigra par meceva a ostatak vremena provede grejuci sto klupu sto tribine dok Miljko i Aksent igraju u rotaciji.Za Lovrea i Scepovica sam jedino siguran da nam odmah mogu dati kvalitet.To je moja mala analiza dosadasnjih pojacanja :ziveli
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.332
Reaction score
4.026
Локација
Kobasicarija "Venac".
Suler je igrac od svih sto se spominju kao bingo nalutriji,igrac koji odskace od svih ovih sto su navedeni..najmanje bih voleo markovica,jer znam deckovu motoriku i brzinu kretanja jos od pre...

i dalje tvrdim da je Marko scepovic spic broj jedan kod nas,i kad je bio u losoj formi i kad su mu mnogi zvizdali kao i ja,on jednostavno ima veliki veliki potencijal i kvalitet je poceo da mu isplivava i tad se taman povredio...
mlim boga da se sto pre oporavii krene sa punim treninzima,klasa je on za brata....


istog sam misljenja. marko suler je ime koje odskace od svih ostalih sto ih dovode u vezu sa nama, ukljucujuci i igrace koji su vec stigli.poznajuci raad uprave i trenutne finansije nema sanse da ga dovedemo.

@azurni jahac: pricaj ti sta hoces, ali onaj mali stefan savic, ako zaigra u prvom timu, prevrnuce sve sto nosi suknje i helanke.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Кога бре они зајебавају? Тај мали Стефан Шћеповић је оцењен као недовољно квалитетан својевремено, а сада нам се представља као екстра појачање. Немам ништа против дечка, нека ме демантује ако дође, али докле да нам продају маглу? Па је ли они мисле да је овде неко малоуман па да мисли да С. Шћеповић долази јер би нам био појачање (узгред, играч вредан 400.000 евра) а не зато што га треба удомити у Партизан јер је штићеник шиптарске робовласничке агенције Lian Sports GmbH?

Већ дуже време ме не занима ништа у ФК Партизан осим одласка ове паразитско-лоповске банде те не видим потребу да пишем о тривијалним стварима типа "продајемо Курту а доводимо Мурту", али ово ме је стварно изазвало на коментар.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.348
Reaction score
35.038
Локација
vaginamandibularia
Ponoviću pitanje: šta je gore od jednog šćepovića?
Jebe mi se za priče o talentima, nama u timu trebaju igrači koji su dorasli zadatku, a to je titula i plasman u grupu u evropi.
 

Azurni_jahač

Banned
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.130
Reaction score
92
Локација
Uvek azurno
Diego, ako smo spremni da damo onolike pare na Bugarina, ne vidim zašto nema šanse za šulera. Čak je komercijalno povoljniji nego Bugarin jer se ne daje ogromna suma odmah, nego se plaća na mesečnom nivou.

Jedino ove tehnikalosti sa Genkom mogu da budu neka vrsta smetnje

Što se tiče Šćepovića, trenutno imamo 5 napadača u rosteru! I ako možemo da koristimo samo 3 trenutno. Sve to treba platiti i izbalansirati da ne bude nagomilavanja kasnije.

Šćepa 2 je najbolja moguća opcija u ovom trenutku jer je džabe, a ima odredjen kvalitet da podrži ekipu makar do povratka Šćepe 1
 
Последња измена:

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Lovre - :clap - Bravo za dovodjenje iskusnog i dobrog igraca.Trebace mu malo vremena i ako jos uvek moze, bice fino pojacanje.

Zabija - ??? - Ko zna sta ce biti sa ovim..Deluje ko teska budala(jos nije nas igrac pa mogu da napisem:D) i mislim da ce nam praviti probleme, bez obzira na to kakav je igrac.

Scepovic - ???- Za te pare bih ga i ja doveo, a na njemu je da se dokaze.

Pauljevic - :prekrsti - Najbrzi igrac svemira, a igrao samu u Hajduku iz Kule??? Videcemo...

Knezevic - :clap- Uvek je lepo videti mladog i perspektivnog igraca u Partizanu.
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Neko reče da će Knežević čekati šansu, dobro mlad je, treba malo vremena naravno, nego kontam ako ode Neca, kakve su šanse da ostane/ode Babić? Taj dečko ostade nepoznanica velika, malo se pojavljivao ali nedovoljno da zaključimo nešto konkretno.
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Jedino ove tehnikalosti sa Genkom mogu da budu neka vrsta smetnje

Слажем се са тобом, изјавио је да преговара са нама, али... Увек има то али! Ово што си написао, и није тако мала ствар! Поставимо се ме рецимо у позицију Генка... Имаш квалитетног играча кога можеш да продаш, наравно очекујеш одређене понуде, и гледаш да из свега извучеш макар неку лову. Ми играмо на карту споразумног раскида уговора. Не свиђа ми се то ни мало, јер је реално да кад-тад за таквог играча стигне некакава понуда, па макар она гласила и 200.000 евра за прелазак у неки клуб. Наша понуда је 0, и све што је позитивно за нас, јесте да га тражимо и да је њему о нашем клубу причао Златко Заховић. Бојим се да не чинимо медвеђу услугу, тј дижемо играчу цену, па дође неки клуб који једноставно има да му да 300-400-500 хиљада евра и да му да плату...
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Azurni nesto mi mnogo hvalis spoljasnji izgled igraca Partizana u zadnje vreme. :D

Prakticno za nas sto se tice dolazaka je prelazni rok gotov.Jos samo stoper i to je to.

Nakon toga dolazi prodaja,koja ce za razliku od predhodnih godina biti stresna jer ne mozemo nikog da utopimo dok smo predhodnih godina zbog utapanja kukali.
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Meni je veća dilema od dolazaka-odlazaka to što se u istom sastavu uprave završava posao kompletiranja tima.
Nadajući se toj smeni, bio sam ubeđen da ovi što treba da odu neće mnogo petljati s transfer politikom i sl. Oni ako oforme ekipu i krenu kvalifikacije, to je to. Ostadoše. :(
 

Sajla

Grobar
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
440
Reaction score
6
Tu smo negde, mestimično uspešni. Zato je pregovaranje "pipavo" - dovoljno smo poznati da menadžeri mogu da podignu cenu samo ako objave da igrači pregovaraju sa nama, a poslujemo na "pozitivnoj nuli", pa je jasno koja klasa igrača nam se nudi (do 400k max) i kolike su nam pregovaračke sposobnosti.

Imamo praktično par argumenata koje možemo da iskoristimo u pregovorima:
1. Igraćemo kvalifikacije za LS, verovatno upadamo u grupu u LE, možda i LS ako nam TI pomogneš.
2. Dovešćemo umesto tebe Peru i to bez obeštećenja.
3. Povećaćemo procenat od dalje prodaje.

Da je "uprava" solidnija sa kešom imali bi čime da se igramo. Ovako smo praktično pre kibiceri nego igrači. Još kad se doda "stručnost" mutanta na čelu parade, ovaj prelazni rok za sada deluje kao čudo.

Ipak realnost je da ćemo imati približno isti igrački kadar kao i prošle godine, jer uz manje-više ista ulaganja kao i prošle godine ništa drugo nije za očekivati.
 

Homo Sacer

ex-manceUBJF
Учлањен(а)
02.06.2009
Порука
203
Reaction score
6
Свако ко мало прати озбиљније прати фудбалицу, а посебно наш Партизан зна какав је потенцијал (а сад би већ требало да буде и изграђен играч) Стефан Шћеповић? Врло танак. Шћепакадабра је за њега измислио фудбалску вештину у сваком смислу, а што каже Црно - Бели, они нама старијег представљају као Месију Спаситеља.

И на крају звучна имена као што су Шулер и Ловре још нису потписали, и све иде у том правцу и да тако остане. Не можемо бити алхемичари већ три сезоне за редом...
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.266
Reaction score
3.032
Stefan decko spasava karijeru..karijeru koja je blago receno nikakva..pa on bi letos presao u zvezdu..da da iti taj scepovic,samo da bi spasio karijeru...evo sad je dosao u klub za nezbrinute..Ovaj mali Scekapadabra je elemajstor fudbala za njega,videcete..
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top