Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva - leto 2012

Статус
Затворена за писање одговора.

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
sto se vi tplko uzrujavate oko kataia, pa ako ne valja nece igrati, ionako dolazi na pozajmicu, ko ga jebe
u principu ni ja ne volim pozajmice, ali ako nam fali takav igrac ok, ja verujem da tumbakovic odlucuje
zanimljivo mi je odakle vama te informacije za svakog, ko ima problem sa glavom, ko se alkoholise itd... svaka cast na dobroj obavestenosti
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Nemam nista protiv pozajmica igraca koji ce nesto doprineti, povratak Fejse, Petrovica, Vukcevica...
Ali taj Katai nije igrao u Vojvodini, nije igrao u Olimpijakosu, i cime to postade zanimljiv Partizanu?
 

PAOK hool

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
360
Reaction score
144
Локација
Београд
Te stvari bih prepustio Vermezu...valjda on ima viziju tima...ali znam da je on i pre 7-8 godina, igrao sa Vukčevićem na desnoj strani.

Кад сам прочитао ово, дигла ми се коса на глави. Испада да си ти највећи стручњак, а Вермез твој помоћни тренер, па му препушташ "те ствари".
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
http://youtu.be/fFpywJ0rz8w evo ga... Smešniji klip nisam video...

Dečko je kreten ne znam majke mi kako će da izgura sezonu kod nas i kakav plan imaju za njega...
 

Don

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
119
Reaction score
18
Postali smo prćija jebenog šiptara i bivšeg nam golmana. Sve je krenulo od onog Rebera, proklet bio...
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.623
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Катаи је у првом мандату у воши био добар играч,тада би био појачање.Сад је олупина циганска.
Много логичније би било да доведемо Кнежевића, којег би касније могли и да заваљамо, или да изгурамо Јојића.

no+shit+sherlock+2.jpg
 
Последња измена:

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
znaci dno. :puke

Tumbakovicu i Vermezovicu sramota da vas bude.


To sam i ja hteo da napišem ali onda sam se kao malo smirio i sam sebi pružio nadu. Ako ovaj degenerik, alkoholičar, pušač kurca Faljijevog (još uvek smem da ga mažem govnima jer nije potpisao), zaigra u prvoj postavi u startu sezone, onda ovaj bold apsolutno stoji i ne znam kako bih opisao ovaj dvojac. Ali ako ga dovedu i on bude neka rezerva, čista brojka da popuni ekipu i ne zauzima mesto boljem od sebe, ako ga Vermez ne bude forsirao, onda mogu reći da Vermez ima svoje JA. Ali ovo teško da će se desiti...

Jako sam razočaran a sezona nije ni počela, jako...

Poližu mi muda kilava svi ološi i govnari iz kluba i oni koji se muvaju okolo.

JEBEM VAM MATER!
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
Kakvo će pranje para da padne kroz ovu pozajmicu, to nije zdravo.
Ima da na kraju bude da nam Olimpijakos ne duguje za Fejsu već da moramo još da doplatimo, a ovaj riđi ima da "primi" platu veću nego Tejgo.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Nije Kostic nego Knezevic.

Jako su sad zajebali stvar zbog Kataia.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Mene jako nervira što nikada ni jedan oterani trener ili sportski radnik koji je bilo u situaciji da radi sa ološima koji su štetili klubu ili su se o njega okoristili, nikada nisu imali muda da ispričaju celu priču!
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Niko nije imao svoje ja. Mozda Jokanovic... U svakom slucaju Kataiu zelim da se opameti i da zaigra na nivou za koji je sposoban (a ogroman potencijal ima) i da nam bude pravo pojacanje. Ne pada mi na pamet da pljujem avansno bilo koga, a vidim da ce se ovde pljuvati decko sve da da po 3 gola svaku utakmicu...
 

undercover

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.233
Reaction score
161
Nemam nista protiv pozajmica igraca koji ce nesto doprineti, povratak Fejse, Petrovica, Vukcevica...
Ali taj Katai nije igrao u Vojvodini, nije igrao u Olimpijakosu, i cime to postade zanimljiv Partizanu?

LIAN SPORTS GmbH :D Nadam se samo da nam nece kidati zivce. Verovatno nema gde i moramo da ga udomimo. Bice dobro ako bude igrao samo po svojoj zasluzi, odnosno ako bude pruzao dobre partije i igrao, a sedeo na tribinama ako nema pojma, u suprotnom :banghead Hocu reci da ne moramo da se uzbudjujemo oko njegovog dolaska ako Vermez bude samostalan u svom poslu.

Pa dobro, ako je levak, ne moze biti mnogo gori od Babovica ove sezone. Jel brz?

Samo da ne bude levak kao Babovic, dovoljno je sto je levenog :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top