Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva - leto 2012

Статус
Затворена за писање одговора.

gravedigger

Grobar
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
809
Reaction score
85
Ajde dodajte kod naslova topika, FK Djurgarden Lian sports.
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Президенте одосмо у офф, али још ово да кажем, шта вреди, рецимо Станоје је рекао део те приче, шта је ко урадио, шта ко може уопште да уради по том питању! Никакве истраге, никакве осуде, ма ништа, реч једна није била упућена да се успротиви том систему... Очигледно је да ће још дуго, ови квази менаџери водити главну реч, у нечему што само неупућен може да зове институцијом и великим клубом... Док год је такав систем, и овакви типови управе, ми ћемо бити само један просечан клуб, који ће себи дозвољавати да се бламира на овакав начин, и да разочарава хиљаде навијача...
 

djpet84

Početnik
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
6
Reaction score
0
KATAI ce, po meni, biti najvece pojacanje za narednu sezonu (ako se izuzmu deca koja su prosle godnie postala prvotimci (LM, NN i NA) a sada su isksniji i cvrsci za sezonu, i mozda neko od klinaca iz teleoptika). Zivi bili pa videli... Mnogi pljuvaci ovde ce za mesec dana da pisu hvalospeve o istom igracu koga sada avasno i pausalno, a opet strastveno pljuju... Jeste mozda da razigravamo tudjeg (Faljijevog) igraca ali razigravamo i igraca koji je po potecijalu za A reprezentaciju Srbije...
Suler (Stepanov) i Djurdjic bi po meni zaokruzili pricu za ovo leto, uz to da se molimo bogu da ne ode neko od gore pomenutih klinaca (Ninkovic, Markovic, Aksetijevic (i to bas ovim redom)), kao i Stojkovic i Volkov
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.470
Reaction score
41.199
Локација
Žrnov
'Ajd' kad vraćamo naše posrnule i propale igrače, to još i nekako da progutamo... ali da dovodimo ciganske otpatke :puke:

Volela bih neko do kolega koji tvrde da je on odlično pojačanje za nas, da obrazlože na osnovu čega taj optimizam i uverenost?

Kada ste ga gledali da igra? Koji su to njegovi potezi vas uverili u to što tvrdite? Pričamo o periodu poslednjih godinu dana... samo nemojte one priče "on je talentovan"
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
@President. Nisam ni ja uveren da ce on da kida, ali jbg, ajde da vidimo. A za Gulana smem potpisati da bi bio jedan od boljih u ekipi. Sve te godine Serie A i B (a nije da bas nije igrao) bi itekako znacile. Jbg, ako dodje stoper dobar ovaj prelazni rok je uspesan (naravno da pri tome ne bude otisao Lazar ili Ninkovic) Naravno i severnokorejanca prizeljkujem :D
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.251
Reaction score
3.689

Стварно смешно, јбт, као да му је смртни непријатељ правио клип.

Тумбаковићу, кад ћеш ти довести неког играча?

Биће иста прича на представљању овог пробисвета - ''Тренер Вермезовић је тражио овај тип играча и ми смо му испунили жељу''.
Ма како да не, жељу сте испунили Фаљију.

Још један са промајом у глави. Весело :banghead
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.037
Reaction score
26.179
Локација
ante portas
Transfer Kataija je u stvari pokazao koliko su Vermez i Tumba smesni i koliko nemaju svoje ja . Razocaran sam . Dolazi nam splavar koji se zbog bahanalisanja na splavovima nasao u klinickom centru . Djuricu crkni u najgorim mukama sa sve Falijem i Damjancem !
 

djpet84

Početnik
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
6
Reaction score
0
KATAI je po dolasku u vosu proletos igrao odlicno i na svako utakmici davao golove i asistirao, igra sa obe noge (sto je retkos i kod nasih "skolovanih" super-talanata) igra glavaom: http://www.youtube.com/watch?v=dupLWqeW7DE&feature=youtu.be ovo i snimka ili http://www.youtube.com/watch?v=8w793dGWsgY&feature=youtu.be ili http://www.youtube.com/watch?v=IpWIkmTZnNY&feature=player_embedded
Necu da kazem da je ovo apsolutno merodavno ali za razliku od Koreanaca ili Libiaca... ovo dokazuje da nije zaboravio sata je najavljivao sa 18 godina u prvoj sezoni u Vosi.
Oprosticemo mu za kretesku frizru :))) koju ruku na srce fura pola nase ekipe :)))
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Президенте одосмо у офф, али још ово да кажем, шта вреди, рецимо Станоје је рекао део те приче, шта је ко урадио, шта ко може уопште да уради по том питању! Никакве истраге, никакве осуде, ма ништа, реч једна није била упућена да се успротиви том систему... Очигледно је да ће још дуго, ови квази менаџери водити главну реч, у нечему што само неупућен може да зове институцијом и великим клубом... Док год је такав систем, и овакви типови управе, ми ћемо бити само један просечан клуб, који ће себи дозвољавати да се бламира на овакав начин, и да разочарава хиљаде навијача...


Pa zato mi je i krivo što niko nije bio istrajan. Krstajić i Stanojević su mnogo znali a rekli su samo delić. Krle je čak i rekao nešto u fazonu ½znam svašta ali reći ću sledećom prilikom½. Mislim i da je rekao da je Nastasić poklonjen Fiorentini zbog duga prema menadžeru ali na tome se završilo. Trebao je pozvati organe reda JAVNO, čak i UEFA-u, da ispitaju te i te transfere makar nas to koštalo i nekih sankcija. Ali to bi opet bilo jeftinije nego ovo što radi trenutna bagra, a i oterali bismo ih onda lako jer bi to bila međunarodna afera ili afere.
Jedan od naših bivših trenera koji ovde nije baš na lepom glasu, Miroslav Đukić, je imao neverovatne pritiske Tomislava Karadžića i Nenada Bjekovića zbog određenih igrača. Ne mali broj puta su sa njim razgovarali nasamo, Bik posebno, ali ih on nije jebao ni 2%! Zato je i najebao. Samo su ga čekali. Mislio je da se spasao kad je preuzeo reprezentaciju ali jako brzo Tole dođe za njim.
Ove menadžerske makroe su na neki način i doveli Bik i Tole tako da pored moje želje za odstranjivanjem ove agencije od našeg kluba želim i ove da vidim dalekoooo ili da ih ne vidim uopšte! Jer dok su oni tu, naći će način da peru pare preko nekog drugog agenta i opet će igrati njihovi igrači.
Ovo ipak i nije off jer je povezano sa prelaznim rokom koji će biti ½obećavajući½.

Jeste mozda da razigravamo tudjeg (Faljijevog) igraca ali razigravamo i igraca koji je po potecijalu za A reprezentaciju Srbije...

Cela je nacija REPSTACIJA!
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Katai zbog svog nacina zivota nikada nece biti potencijal za reprezentaciju niti je to sada, Katai je talenat iz mladjih kategorija kao sto su to bila braca Markovic, Bosancic, i 90 posto nase generacije '86 pa sada ih nema nigde.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Dosledni Miroslav nam je tako ostavio osakaćeni Partizan za derbi.
Alal mu ćufte za doslednost.

Nemojte misliti da je u ovoj zemlji lako biti hrabar, kada nemate leđa. Lako je nama da kažemo zašto nije Krstajić rekao sve do kraja, umesto pitanja zašto nadležne institucije ne rade svoj posao. Sigurno bi nešto promenilo, kada već nije ofiranje Ružinja za ne mora Partizan...
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
uopste nije bitno kakvog je kvaliteta Katai, i da li moze da postane opasan igrac i da li Vermez moze da ga ustroji.

radi se o sledecem:

1. Dovodi se igrac kog trener nece.
2. Menadzer nam daje svog igraca na rehabilitaciju da bi naplatio svoja potrazivanja.
3. Dovodi se okorela mala ciganstura.
4. Dovodi se saban nad sabanima, moze se reci kralj sabanizma (a znate da u klubu imamo Lolu, Necu, Babonju)

zato ne moze i ne sme da ima podrsku, kao ni Vermez i Tumba a da ne pricam o ostalim govnima iz uprave.


nasa deca, a pritom vrlo vaspitana i profesionalna kao Jojic i Brasanac ce da traze negde drugde sansu.
mislite da je bas slucajno sto je Raca dao gol odlucujuci protiv cigana sa 30m ili sto nas oni dobiju kad su doveli takodje okorele njihove navijace kao Milivojejevic, Milunovic, Kasalica i bas oni davali golove.
 
Последња измена:

markela

Početnik
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
127
Reaction score
12
Локација
Дервента
@Stigner
Pazi ne znam da li znas ali se u toj komsinici odgajaju da mrze Beograd, da mrze sve sto je juznije od Dunava i naravno nas..za cigane me zaboli ona stvar. Njihova ljubav prema klubu se mjeri koliko mrziš Partizan...osjećaću se popišanim kad ga vidim u svetom dresu.
 
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
799
Reaction score
5
Локација
Kumanovo R.Makedonija
DNO DNA
Dolazak Kataija je direktno pljuvanje u facu svima nama koji smo verovali da ce se nesto promeniti na bolje odkad su dosli Vermezovic i Tumbakovic.
Ovaj samar me je vratio u nasu surovu realnost, a to je Ramadani&Damjanac vlasnici kluba...
Dovesti igraca takvih kvaliteta NA POZAJMICI U PARTIZAN je nesto najbezobraznije sto se desilo Partizanu u poslednjih nekoliko godina.
Sramota, zao mi je one dece koje ceo zivot rade, treniraju, 4ame u Teleoptiku , a Katai NA POZAJMICI dolazi u Partizan! ccccccccccccccc
Pazi situaciju, igrac se dovodi na pozajmici kad nemas pare da mu platis ostetu za transfer, imas para za platu, njegov tim nece da ga placa jer ima bolje igrace(sve prethodno ispunjeno) ali igrac koji nesto moze da promeni u timu, da ide na bolje. Sad se dovodi Katai iz prostog razloga, da se Damjancu napuni dzep. Dovesti igraca tih kvaliteta na pozajmici je samar, da pokazu kolko su samo jaki i da mogu da rade sta hoce.
A nije i toliki problem sto je dosao igrac tih kvaliteta, vec sto ce on MORATI DA IGRA jer je pulen Damjanca i Faljija.
Potvrdila se poenta informisanijih i starijih clanova da nije poenta dovesti Tumbakovica i Vermezovica, vec NAJURITI DJURICA, to je prvo, inajvaznije sto se treba uraditi!
Usli su i Vermez i Tumba u sistem i najebali su...ali dobrovoljno, sto im spusta cenu kod mene...
Produzava se saga u Partizanu da igraju igraci Faljija i Damjanca a ostali sede na klupi.
I nemojte se vise pitati zasto neko sedi na klupi a onoliko je placen i igra bolje (Eduardo), jer razlog se zna vrlo dobro...
Djurcu, sve po spisku ...
Morao sam da otvorim dusu, gde cu drugde ako na na forumu...
I moram jos jednu stvar, kad smo usli u ligu sampiona nije imalo ko da igra, ko da bude zamena, kuburili smo sa igracima(4 vrhunska Kleo, Raca, Ilic, Krle), sada igraci na pretek, ako ne udjemo u LS, bice finansiskih belaja...
 
Последња измена:

Marko*

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
527
Reaction score
38
Katai jeste dobro igrao kad se vratio u slaninu,ali to je bilo na pripremama,i Jovancic je bio najbolji strelac na pripremam,pa posle nije mogao ni prazan gol da ubode,posle se popickao sa pola tima,i ima problem sa fizickom spremom,nije bio ni tamo standardan,a kod nase ce da eksplodira sigurno,ma da,sa druge strane ovo je neverovatan samar nasoj deci,kako ona posle da ne odlaze,posle samaranja,sedenja na klupi zarad ramadanijevaca itd.

Definitivno FK Djurgarden preimenovati u "Fk Djurgarden powered by Liansports GMBH"
 
Последња измена:

djpet84

Početnik
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
6
Reaction score
0
@Ludwig

STOJKOVIC

PAULJEVIC SULER (ostojic) IVANOV VOLKOV (askovski)

LOVRE (brasanac) S.MARKOVIC (gulan)

VUKIC (ninkovic)

L.MARKOVIC (aksentijevic) KATAI (ilic)
M.SCEPOVIC (djurdjic)


sansu dati svako Jojicu, Mitrovic (gledao sam ga u U-19, defiitivno potecijal), S. Scepovic, Zubija (veliki ???), Eduardo (mislim da nije ima srece, a i te kako vredi), Z. Zivkovic, N.Petrovic, S.Savic (obavezno)... Ostali da traze novu sredinu
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Govnari Damjanac i Ramadani lagano ove sezone mogu da imaju svih 11 igrača u startnoj postavi. Jeste da to ne bi ličilo ni na šta (ko da bi bilo prvi put) ali je izvodljivo.

1. Živković (trude se da oteraju Stojkovića jer ima drugog menadžera)
2. Miljković (vide da nema leba da ga udome nekom,probaće još ove sezone da ga guraju)
3. Ostojić (prihvatili ga navijači,niko se neće buniti)
4. Mojsov (nije tajna da je malo falilo da dođe mada nikad nije kasno da ostali tr. propadnu)
5. Aškovski (samo čekam kad će da ga prekomanduju) eventualno Gulan rehab
6. Babović (KAPITEN)
7. Ninković (takođe navijači ne bi imali ništa protiv)
8. Davidov (on je još naš)
9. Marković (da igra dok ne stekne sva prava za odlazak u Englesku)
10. i 11. Braća Burazeri Šćepović!!!!!

!!!!!

Svako na svojoj poziciji, milinica!
Što je najgore, ovo nije nemoguće. Neki su već sigurni starteri, neki su rezerve a neki možda dođu. Zadovoljan i BIK, nema stranaca, sve naša deca!
PU!


FK LIAN SPORTS GmbH
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
@Ludwig

STOJKOVIC

PAULJEVIC SULER (ostojic) IVANOV VOLKOV (askovski)

LOVRE (brasanac) S.MARKOVIC (gulan)

VUKIC (ninkovic)

L.MARKOVIC (aksentijevic) KATAI (ilic)
M.SCEPOVIC (djurdjic)


sansu dati svako Jojicu, Mitrovic (gledao sam ga u U-19, defiitivno potecijal), S. Scepovic, Zubija (veliki ???), Eduardo (mislim da nije ima srece, a i te kako vredi), Z. Zivkovic, N.Petrovic, S.Savic (obavezno)... Ostali da traze novu sredinu
Pa dobro, bar bi igrali bunker kod tebe.
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
Sto je najgore, tako cemo i igrati ukoliko Vermez bude forsirao igrace prema menadzerijadi i ako bude igrao sistem kao u proslom mandatu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top