Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva - leto 2012

Статус
Затворена за писање одговора.

Mangulica

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
108
Reaction score
3
Samo polako ljudi, ne može igrač da se dovede tek tako bez višemesečnog skautiranja!
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Tako je!
Ja očekujem sjajan prelazni rok pred kvalifikacije 2017. godine!
Nama treba pažljiva studija igrača.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.972
Reaction score
25.967
Локација
ante portas
Све ове приче је демантовао спортски директор Партизана Љубиша Тумбаковић рекавши да су такви натписи равни научној фантастици . Извор Smedia.rs
 

Dzodzi

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2012
Порука
415
Reaction score
980
Ovo kad bi se ostvarilo, priznao bih Tumbu kao najboljeg SD u istoriji ne samo Partizana, ali naravno da od toga nema nista.
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Ja bih ga priznao za boga. Uzeti Rajkovica u zamenu za stvorenje kome su obukli dres fudbalskog kluba, to bi moglo da bude delo samo neke natprirodne sile.
 

DaneZR

Grobar
Учлањен(а)
17.05.2007
Порука
242
Reaction score
7
Локација
Nemacka
uzeti govno umesto Babovica, opet bi Tumba uradio dobar posao...
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Samo što bi Tumba imao veze sa tim transferima kao i ja.
Ti ljudi bi možda rekli ½evo vam Rajković a mi uzimamo Babovića½ a Đura bi rekao OK. Tumba bi možda bio na slikanju!
 
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
330
Reaction score
278
Ljudi nema nista od pojacanja ukoliko se neprodje Ael,jer je stvar prosta, para nemamo,a ukoliko prodjemo obezbedjujemo 3-4 miliona eura + 6 sigurnih utakmica u ligi evrope (tri domacinstva),projektovana zarada ako se to ostvari je 7-8 mil. eura. I samo u toj situaciji ce djubrad iz uprave izdvojiti oko 1 milion eura za dva igraca (stopera i iskusnog napadaca). Zivi bili pa videli !
 

Dzodzi

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2012
Порука
415
Reaction score
980
Ljudi nema nista od pojacanja ukoliko se neprodje Ael,jer je stvar prosta, para nemamo,a ukoliko prodjemo obezbedjujemo 3-4 miliona eura + 6 sigurnih utakmica u ligi evrope (tri domacinstva),projektovana zarada ako se to ostvari je 7-8 mil. eura. I samo u toj situaciji ce djubrad iz uprave izdvojiti oko 1 milion eura za dva igraca (stopera i iskusnog napadaca). Zivi bili pa videli !

Pojacanja nece biti cak ni ako prodjemo AEL a ispadnemo u Play Off-u. Samo nas LS spasava sto se toga tice, ili iznenadna prodaja nekog ili vise igraca za dobre pare, ali i to je upitno s obzirom na apetite onih u upravi s jedne strane i s druge strane s cinjenicom da cemo ako prodamo vec biti oslabljeni. Naravno, ovo drugo ce se vrlo tesko ostvariti kada pogledamo kakve igre pruza vecina nasih igraca.
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
ono sto je vazno kako za dolaske a vise bih rekao za odlaske ali i funkcionisanje kluba je da iako nemam insajderske informacije mi upadamo u sve ozbiljnije probleme ne budemo li obezbedili bar LE! Za slucaj da niste primetili zvanicno nikog jos nismo prodali a spominjali su se transferi nije da nisu...pred pocetak prelaznog roka pominjan je odlazak Tomica u Dnjepar...Miljkovica navodno hteo Kopenhagen...Meda je tkdj bio na izlaznim vratima...niko nije otisao te nema ni para.Izdizace govna kredite i uvaljivanje u jos veca govna pocinje...a vec je evidentno da iz godine u godinu sve manje para ulazemo u pojacanja za slucaj da niste primetili...
 

Dr.Hofmann

Guest
Daj mi Kuzmana Babeua u ekipu i igraćemo 2 na 2 sa Šćepovićem i Zabijom, ako oni nama daju gol u 60 minuta glavu sečem:D

Tako isto i ovaj, moš misliti od koga se on odbranio, no sve su to još novinske budalaštine, pa se ne treba osvrtati na to mnogo...
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Mislim da je Popara otisao bez obestecenja i potpisao za Spartak, za Crnoglavca prvi put cujem.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top