Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva - leto 2012

Статус
Затворена за писање одговора.

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Možda bi nam najpovoljnije bilo da pozajmimo nekog matorog prekaljenog, dosta klubova ima iskusne igrače sa jakim ugovorima koji vremenom postanu višak. Par meseci makar da iščačkamo jesen evropsku, pa čak i da ima platu 500.000+ možemo da ga platimo do zime. Plus ako bi prodali Necu i Pirla, eventualno pojačali Medu ugovor ili ga pustiti a na to mesto dovesti sličnog igrača, makar i pozajmiti do zime dok ne uhranimo Sašu Markovića.

Nisam pametan, nekako imam utisak da smo na klackalici na litici, i sve više pretežemo ka rupi. Druga sezone bez evrope bi nas ujebala trajno, sve teže se pojačavamo, sponzora nemamo, nekako nas muto sve sigurnije gura ka dnu. :confused
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Partizan je pojeo velika g..na sto nije doveo Abubakara. Sad smo spali da nam je glavni napadac Stefan Scepovic. Decko jednostavno nije za prvog napadaca, mozda samo u tandemu sa nekim izrazitim strelcem. Ali on sam u napadu. Ma daj bre... Nama osim stopera fali i napadac, to je ocigledno.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.017
Reaction score
26.086
Локација
ante portas
Oumarua je trebalo dovesti kada ga je Zvezda škartirala tj. kada je bio u OFK Beogradu . Uzeli bi ga za sitne pare a isplatio bi se višestruko . Sada je za to kasno jer ako nastavi sa ovakvim partijama privućiće pažnju velikih timova . Nije Šćepa loša investicija - samo treba da dobija više lopti i golovi će padati kao kiša . Nightwolf ako ćemo iskreno nama treba i štoper i zadnji vezni i jedan vrhunski kreator igre i jedan napadač tipa Kleo /Tejgo :D Fali nama mnogo kvalitetnijih pojačanja da bi bili konkurentniji na evropskoj sceni .
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Što volim ovu kuknjavu za ciganskim igračima. Čim je Oumaru dao gol odmah bi njega u Partizan. Ponovna kuknjava za njim sledi za godinu dana, kada bude dao sledeći gol.
 

Zagor

Guest
Nije Šćepa loša investicija - samo treba da dobija više lopti i golovi će padati kao kiša .

То ће да добија против јагодинке и младости из бачког јарка, у европи мора да муне сваки отпадак, о шансама да и не говорим... Но, наравно од тога нема ништа, ова екипа је кројена по мери њене домаће сељачке конкуренције...
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.017
Reaction score
26.086
Локација
ante portas
Da se razumemo nema ovde žaljenja za Oumaruom već samo jedna konstatacija a to je da je propuštena sjajna investicija koja bi se višestruko vratila . Zagore ne bih da branim Šćepovića ali iskreno nije se mnogo nadobijao lopti od našeg vezog reda sem one sjajne lopte Saše Ilića . Da ne ulazim u off-Stefan Šćepović je po meni dobra investicija a to će i pokazati .
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Oumarua je Plavi Stevanovic trazio kad je bio u OFK, ali je usranoj upravi bilo previse da izdvoji 100-200 soma. Jedva je Klea izmolio. Zato su mu Kambera odmah doveli. :) Za pola zekstrine letnje kolekcije i tri tepsije metalca pune janjetine.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Koliko dugo taj Oumaru igra po našim njivama? Da nešto vredi odavno bi bio u nekoj jačoj ligi. Špic koji retko daje golove. Neka hvala.
A kada Stevanović poželi nekog igrača, odmah znam da je svetska klasa.
 

Zagor

Guest
Zagore ne bih da branim Šćepovića ali iskreno nije se mnogo nadobijao lopti od našeg vezog reda sem one sjajne lopte Saše Ilića . Da ne ulazim u off-Stefan Šćepović je po meni dobra investicija a to će i pokazati .

По начину на који је посматрао лопту и ливаду, игноришући да баци поглед на голмана који је већ падао, у тој јединој шанси је показао сав свој раскошни таленат...

Дозвољавам да му није дан, али ако не погледаш ни трена где је голман, то значи да вероватно има доста тога што не знаш...
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.254
Reaction score
2.944
Oumaru je najboilji spic koji tenutno igra u JSL! To tvrdim! mozda i najbrzi...
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Oumarua je Plavi Stevanovic trazio kad je bio u OFK, ali je usranoj upravi bilo previse da izdvoji 100-200 soma. Jedva je Klea izmolio. Zato su mu Kambera odmah doveli. :) Za pola zekstrine letnje kolekcije i tri tepsije metalca pune janjetine.

Јесте, тражио га Стевановић тада, баш хтео да га доведе, само што је тада ОФК тражио 700.000 евра и ни цента мање. Не знам за колико је пара прешао у Војводину, само знам да је тада ОФК тражио 700.000 Партизану за Абубакара.

Клео је дошао док је Јокановић био тренер, а Иван Томић још увек спортски директор (и то директор који је заиста радио нешто корисно).
 

jug ns

Grobar
Учлањен(а)
20.12.2007
Порука
248
Reaction score
8
Локација
U " Tašti " kod Novice
Pravicemo mi Marka Scepovica od blata...burazer mu nije ni prsmrdeo
Tanki smo mi svuda, ne samo na mestu stopera, golgeter je izgleda goruci problem, Libijac jos nije imao pravu minutazu te ne mogu da ocenim kvalitet, ali i to malo po kretnji se da zakljuciti da je bolji od Scepinja koji nam je trenutno prva opcija
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Akiopaki, nisam znao za cenu, znam da nisu hteli da drese kesu. Za Klea sam prilicno siguran da ga je Plavi "isprosio" upravi, iako jos nije bio prvi trener. Pricam koliko mogu da se setim sta sam tada cuo, ne smem glavu na panj da stavim. Za Kambera sam siguran da je zelja i promasaj Plavog. :)
 

Dzodzi

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2012
Порука
415
Reaction score
980
Oumarua je trebalo dovesti kada ga je Zvezda škartirala tj. kada je bio u OFK Beogradu . Uzeli bi ga za sitne pare a isplatio bi se višestruko . Sada je za to kasno jer ako nastavi sa ovakvim partijama privućiće pažnju velikih timova . Nije Šćepa loša investicija - samo treba da dobija više lopti i golovi će padati kao kiša . Nightwolf ako ćemo iskreno nama treba i štoper i zadnji vezni i jedan vrhunski kreator igre i jedan napadač tipa Kleo /Tejgo :D Fali nama mnogo kvalitetnijih pojačanja da bi bili konkurentniji na evropskoj sceni .

Izvini al ovo dvoje ne idu zajedno.

Sto se stopera tice, vise je nego jasno da ce isti biti doveden samo ukoliko se udje u LS. Bar kvalitetan nece. Ponovice se ista situacija kao i 2010. Prosle godine su kao "ulozili" pa su vidjeli da su se zajebali. Ovako ce da pare ostave sebi, a LS ako dodje-dobro dodje. Sto je sigurno, sigurno.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Koliko dugo taj Oumaru igra po našim njivama? Da nešto vredi odavno bi bio u nekoj jačoj ligi. Špic koji retko daje golove.

Daj nemoj zajebavati. Kakve veze ima što ovde dugo igra? Znači u ovoj ligi ne valja ni jedan igrač po toj logici?


Oumaru je najboilji spic koji tenutno igra u JSL! To tvrdim! mozda i najbrzi...

Ubedljivo najkompletniji igrač!
Kad se pričalo da dovodimo jednog igrača od cigana, molio sam Boga da je on u pitanju. Ispostavilo se da je ipak Cleo u pitanju. Lepo rekoše gore ljudi, imali smo priliku posle da ga dovedemo ali džabe.
 

Dr.Hofmann

Guest
Koliko dugo taj Oumaru igra po našim njivama? Da nešto vredi odavno bi bio u nekoj jačoj ligi. Špic koji retko daje golove. Neka hvala.
A kada Stevanović poželi nekog igrača, odmah znam da je svetska klasa.

Po ovom pitanju se 100% slažem sa Pekarskim, pravite igrača od nekog na osnovu jednog postignutog gola , a on je suvi prosek, može da igra samo u našoj ligi.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Ja njega uopšte ne ocenjujem na osnovu jednog gola već na osnovu igre i znanja koje pokazuje sve ove godine! Još u OFK-i se videlo da je odličan fudbaler!
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.459
Локација
.
За наше њиве је одличан јер поседује брзину а штопери из наше лиге имају брзину рањене корњаче па им доста пута побегне. За нешто озбиљније није јер нема технику ни фудбалску интелигенцију јер да има сад би играо у некој Румунији или тако негде...
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Daj nemoj zajebavati. Kakve veze ima što ovde dugo igra? Znači u ovoj ligi ne valja ni jedan igrač po toj logici?




Ubedljivo najkompletniji igrač!
Kad se pričalo da dovodimo jednog igrača od cigana, molio sam Boga da je on u pitanju. Ispostavilo se da je ipak Cleo u pitanju. Lepo rekoše gore ljudi, imali smo priliku posle da ga dovedemo ali džabe.

Stranci koji nisu veterani u naš fudbal dolaze isključivo da se nametnu nekoj jačoj ligi, gde mogu dobiti bolji ugovor. Oumaru bi odavno odlepršao iz Ofke i Vojvodine, samo da ga je neko zvao.

Odabrali smo Klea i pokazao se kao pravi potez, odličan gol igrač koji nam se ispatio višestruko. Sušta suprotnost od njega je Oumaru, brz ali slab na lopti i ono što je najbitnije za golgetera nije efikasan. Nama treba neko ko će da daje golove. Imamo mi Markovića, Mitrovića, Marka Šćepovića, to su igrači koji će imati veću i bolju karijeru od Oumarua.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top