Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva - leto 2012

Статус
Затворена за писање одговора.

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
@PFC manija, ako dodje Stefan Scepovic, verovatno ce biti 2x bolji od Eduarda, Zabija mozda u njegovom rangu(slabije ne moze), a Marko kad se oporavi videcemo.. Imamo mi dovoljno spiceva, sad je pitanje da li ti spicevi mogu da daju koji gol u Evropi ? Nisam siguran... Za nasu ligu ovo sto imamo u napadu je sasvim dovoljno.
btw. Ovaj Pajovic je dosta "napucan", pogledajte mu ruku: http://www.sportal.rs/uploads/tinymce/ep2012/group_C/pajovic2.jpg :D Za Rnu TENK. :D
 

Knele

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
1.377
Reaction score
193
Eduardo je inače najbolji asistent kod nas, ima 9 asistencija, 7 u jsl i 2 u kvalifikacijama. Dao je 5 golova, 4 u jsl 1 u kvalifikacijama. To i nije tako loše pošto je on baš malo igrao, u prvenstvu 16 utakmica 819 minuta. Protiv Hajduka je penal iznudio, Tomiću je lepo glavom spustio protiv Vojvodine pa ga je skrljao onaj ćelavi za penal. Nije on toliko očajan igrač kao što se priča ali da je previše plaćen jeste i to baš previše.
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
@PFC manija, ako dodje Stefan Scepovic, verovatno ce biti 2x bolji od Eduarda, Zabija mozda u njegovom rangu(slabije ne moze), a Marko kad se oporavi videcemo.. Imamo mi dovoljno spiceva, sad je pitanje da li ti spicevi mogu da daju koji gol u Evropi ? Nisam siguran... Za nasu ligu ovo sto imamo u napadu je sasvim dovoljno.
Mi nemamo ni jednog napadača!

Stefan Šćepović još nije došao, možda dođe.
Da li će biti bolji od Eduarda, to se ne može tvrditi! Šta ako se povredi, ako upadne u lošu formu? Sve pod uslovom da dođe...
Edurado je bio najavljen kao "novi Kleo".
Zabija mozda u njegovom rangu(slabije ne moze)
Ovaj je tek nepoznanica!
Njega su pre dve godine preporučili Smiljanić i Ješić. O karijeri u Libiji i Kataru da ne pišem nisam ga gledao sem na klipovima. Učinak u reprezentaciji mu je kao u Marka Pantelića!

A dok iščekamo da se Marko oporavi...
 

milos87

Grobar
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
775
Reaction score
13
...

Ne ostavljam ovih dana komentare na forumu jer je gotovo nemoguce ispratiti sve igrace koji se dovode u vezu sa Partizanom. Prometniji smo nego roterdamska luka.

Sto se dosadasnjih dolazaka tice,svidja mi se dovodjenje Pauljevica. Bili bi smo u zabludi kada bi smo verovali da samo nasa omladinska izbacuje dobre igrace. Srpsko trziste nije veliko ali se mora pokupiti jedan deo igraca sa zadovoljavajucim kvalitetima kako bi se gusila konkurancija (Hajduk nam to nije,ali da nije zavrsio kod nas Pauljevic bi pojacao cigane ili Vosu). Njegovim dolaskom dobili smo na brzini,tako bar kazu.

Zabija jeste zagonetka za sve nas,no imam osecaj da ce ukoliko ga zaobidju povrede i dobije sansu da se nametne postici dvadesetak golova u ovoj nasoj SuperBligi.

Potencijalna pojacanja - Scepovic,bolji od brata ; Pajovic je na mene ostavio zadovoljavajuci utisak,ali nikad ne mozes porediti igre u Radu,Cukarickom,Hajduku sa onim sto ce fudbaleri pruziti igrajuci za Partizan. Nekome prelazak u veci klub donose dodatnu motivaciju,neko se ne snadje,drugi sagore...ali covek je vec bio deo Partizana te ocekujem da bi se na njega promena pozitivno odrazila.
 

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic
Nema tu mnogo filozofije, sve dok ne budemo mogli da dovodimo skupe evropske igrace (a to nikad necemo moci) moracemo uglavnom da gatamo i da se uzdamo u srecu.
Ja nisam bas opcinjen igrama ovog Pajovica, ali imam osjecaj (gatam) da bi on kod nas ostavio srce na terenu.
Zabija je totalna nepoznanica. Cak je i sam izjavljivao (ako ne lazu novinari) u prethodnih par sezona da zapravo i ne zeli da ide u inostranstvo i da je veoma vezan za to svoje podneblje... Kad tome dodamo i specifican temperament, neko rece da se ne sluzi ni engleskim, a i to da je prilicno "na svoju ruku" onda se bojim kako ce se on uklopiti.
 

shomy87bgd

Banned
Учлањен(а)
26.01.2011
Порука
311
Reaction score
10
Локација
Beograd
E moj željko, apoel dovodi skupe igrače? ccc...Bazel isto? BATE? Nemoj da se šalimo, pogledaj njihove rezultate u evropi...i mi smo ih pravili 2003/04/ 04/05...nije bilo skupih pojačanja. Kad nemaš veliku fluktuaciju u timu, kad imaš kostur ekipe, kad ti je trener sa velikim mudima, tad shvatiš, tad znaš da možeš, da pevaš, iz sve snage: Mnogo SMO JAKI! :D
 

milos87

Grobar
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
775
Reaction score
13
...

Shomi,mi ne mozemo dovesti isti broj stranaca kao APOEL jer smo ograniceni . Ne mozes sa jednom ekipom igrati domace prvenstvo a neuigranu ekipu gurati u Evropu.
 

shomy87bgd

Banned
Учлањен(а)
26.01.2011
Порука
311
Reaction score
10
Локација
Beograd
A Bate ima koliko stranaca? Ajde da ne idemo u off, ja sam srećan ukoliko Vermez i Tumba nametnu politiku forsiranja klinaca i odupru se pritisku menadžera... Podrška svim klincima iz Partizana, ej bre, pa oni su klali vršnjake iz Italije, Španije...to je jedini način, kakvi crni stranci.
 
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
330
Reaction score
278
Neznam kako ostali ! Ali ja imam poverenje u Vermeza i Tumbicu,da mogu napraviti jedan dobar Partizan ! Bice dosta pojacanja ove godine,osecam to ! :napred Partizan
 

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.351
Reaction score
1.345
Mislim da Pajović nije bolji od Rnića ili Marka Jovanovića.Nama za Evropu treba ekstra štoper koji će nositi odbranu a od Ostojića to očekujem sledeće godine.MORAMO DOVESTI dva kvalitetna ofanzivca na sredini i bar jednog napadača ako želimo bar Ligu Evrope.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.035
Reaction score
14.657
Pajović u Humskoj, Leković u Francuskoj!?

sp-lekovic_310x186.jpg


Nisam se još video sa Tumbakovićem, spreman sam za razgovore, kaže Ranko Stojić na temu zainteresovanosti Partizana za tandem Rada sa Banjice

PARTIZAN od prošlog leta nije pazario na Banjici, a upravo ta poslednja "kupovina", kada je angažovan Vladimir Jovančić posle šest meseci dovela je do kratkog spoja na relaciji Partizan - Rad. Prvi čovek "građevinara" Ranko Stojić, sada kad crno-beli ponovo traže osveženje igračkog kadra u komšiluku, gleda drugačije na odnose sa klubom iz Humske.

- Između normalnih ljudi ne postoje problemi, već samo solucije. To što se tada dešavalo bilo je vezano za drugu garnituru ljudi. Tumbaković je moj veliki prijatelj i spreman sam u svako doba da razgovaram sa njim. Istina je da do danas nismo vodili nikakve pregovore - jasan je Stojić.

U Humskoj i dalje samo između redova ide priča o interesovanju za Tomislava Pajovića i eventualnom angažovanju Nikole Lekovića u slučaju da Volkov ovog leta napusti Partizan.

- To su priče koje za sada nisu došle do konkretizacije. Postoje inostrane kombinacije, ali moram da vodim računa i o želji igrača, a u njegovom slučaju je jasno da bi voleo da pređe u Partizan. Mislim da takav igrač nedostaje Partizanu, igra odlično na velikom prostoru, jak je, brz, ima dobru igru telom. Ukoliko se Partizan javi, otvoren sam za saradnju.

Priče o odlasku Volkova u inostranstvo su aktuelne i ovog leta. To bi značilo aktiviranje plana B u Humskoj - "napada" na Nikolu Lekovića, takođe dete Partizana.

- Nisam siguran koliko je ta varijanta ostvariva. Leković ima u opticaju nekoliko ozbiljnih francuskih klubova i sada je mnogo bliži inostranstvu nego Partizanu - završio je Stojić.

( Novosti )
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Ispusticemo Lekovica?...Tumbo ne dremaj nego dovodi!
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
btw. Ovaj Pajovic je dosta "napucan", pogledajte mu ruku: http://www.sportal.rs/uploads/tinymce/ep2012/group_C/pajovic2.jpg :D Za Rnu TENK. :D

fala bogu igrač koji bi mogao da deli batine na terenu, nedostaje nam jedan takav da ga se plaše. ovako treba profesionalni igrač da izgleda. a ne kad nam dodje neki evro prosek sa više od 5 crnaca da nas tresu ko sline i razbacuju po terenu.

ako žabare zajebemo da nam daju 3 miliona za tomića, to je posao veka.
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
Bio je i Jovančić minotaur pa znamo kako se pokazao.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top