Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva - leto 2012

Статус
Затворена за писање одговора.

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
693
Reaction score
1.951
Odlicno bi bilo da nas ovaj pojaca. 2 strana stopera nije bas najbolje, ali kad je bal nek je bal. :D

Medo ako zeli da ostane, a da mu se povisi plata, treba to prihvatiti ali uz to dodati jos bar pola god. ugovora(sadasnji istice na sledece leto). Samo su nam problem te 4 utakmice suspenzije...

Znaci sto se broja stranaca tice, tu treba imati 4 strana igraca + Edu(moglo bi znaci 2 stopera, 1 napadac(Zabija, i ne verujem da cemo vise dovoditi strane napadace, pre ce to biti Scepa ili Djurdjic, eventualno nekog ako udjemo u LS) i jedan vezni( ako ostane Medo, a ako ne, onda dovesti nekoga u veznom redu).
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
samo da vredi te pare... da ne bude opet ispala, osetljiva je pozicija, ja sam bio vise za domaceg igraca, strance bi cuvao za druge pozicije, al ako je dobar ok, samo je pitanje kolko je on iskusan u jacim utakmicama s obzirom da igra u bugarskoj, a nema mnogo nastupa za reprezentaciju... ali ako nista bar ce biti u tandemu sa zemljakom sto olaksava posao i jednim i drugom
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Tako bi trebalo da bude.5 Jun dolazak i odmah lekarski pregledi.Da se ne zeznemo kao sa Andersonom koji je dosao povredjen.Nadam se samo da ga nece pregledati isti lekari.
 

bojanbole

Banned
Учлањен(а)
18.02.2007
Порука
451
Reaction score
5
Локација
Kumanovo R.Makedonija
1.80m stoper iz Bugarske?
A da gurnemo mi Miljkovica na stopera? Visi je, nas je, kakav video moze da se sklopi za njega eeeeee...
Budurov za Evropu hahahahahaah :D
Najiskrenije, ako ne nadjemo jakog stopera, bolje da ne prodajemo Miljkovica...
 

ackonish

Grobar
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
234
Reaction score
3
Локација
Nis
Sad koliko je pametno da spucamo dva stranca na stopere, videcemo... Na "njima" je da odluce...

Iskereno, mi i imamo 2 strana stopera.

Koliko je pametno da imamo 2 ne znam, ali kada ih vec imamo pametnije mi je da obojica igraju nego da kao Anderson, uziva celu godinu i dobije platu za to.

Bodurov i Ivanov igraju u tandemu u reprezentaciji Bugarske i kada vec mora da bude stranac, pozdravljam sto ce biti ovaj stranac. Ivanovu je ocigledno prijatno da igra sa njim, to moze samo da koristi Partizanu.
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Jeste da nije dobro da na stopere trosimo strance ali pazite i ovo....

Kako stvari stoje slabo ce ko ici.Medo zeli da ostane i njega zadrzavamo sa 20-50 soma evra.
Plus pustinjski lav Zabija,Samak iz Tripolija to je vec decaci 4 stranca.

Od ostalih Tomic ima realne sanse da ode,ostalo kako vidimo manje vise ce biti gotovo identicno.
Znam ,Babonja vas nervira ali ja ne verujem da on ide.

Takodje mislim da je evidentno da cemo eventualne iznenadne odlaske Babonje i slicnih nadokanditi mladima tipa Aksent i kompanija jer cemo biti popunjeni strancima.

Na to jos da dodamo Scepu 2 i to je odprilike to.U situaciji smo da nase igrace koji se vecini ne svidjaju i koji su istroseni slabo ko hoce a da za strance izgleda necemo imati igrace koji prave razliku u navali.
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Djuric ce jos kako je krenuo sacuvati ceo tim, ali ne svojom krivicom. :D
 

ackonish

Grobar
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
234
Reaction score
3
Локација
Nis
Od ostalih Tomic ima realne sanse da ode,ostalo kako vidimo manje vise ce biti gotovo identicno.
Znam ,Babonja vas nervira ali ja ne verujem da on ide.

Sta ako ne prodaju te igrace poput Babovica, koje su planirali?

Vec ima interesovanja za Aksenta, Markovica...
Ako Djuric ne bude prodao one koje je naumio, ko garantuje da ce se mladi igraci sacuvati?

Zbog interesovanja CSKA za Aksentijevica, vec su u dilemi da li ga treba prodati ...
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
@ackonish Istina je da postoji bojazan od toga,ali opet se nadam da cemo nesto utopiti.

Tomica za 3,5 miliona i plafon mozda jos jednog cemo utopiti.Nema ko da ode.U pitanju su igraci koji su oborili svoje cene,malo su i stariji....

Sto se klinaca tice,verujem da dzukele iz kluba nemaju muda da ih sad prodaju....
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Ja ne sumnjam da će otići Tomić, Babonja, Rnić, Lola... jer će biti ponuda za njih.
Mene brine kad će neko da ih traži i koliko će da ponudi!?
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
pa realno samo za Tomica mozemo da uzmemo dobru kintu.. ostale dajemo za dzak kikirikija..
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Da su oni postavili odredjene standarde oko prodaje u prethodnih 5 godina prodavali bi mi cak i Babovica za 4,5 miliona.
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
За Локија и Бабиња нема понуда , ја мислим да они дефинитивно остају.
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
A jel i dalje važi ono da igrači mora da se izjasne do određenog datuma idu li ili ostaju?
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Баш тако, Диего. Бабовића се можемо отарасити једино ако га дамо Локнеру са СОС-а. Можда га он завали неким својим познаницима са малих терена, из Степојевца, Врчина, Ритопека...

То ти је ко оно кад наилазе сакупљачи секундарних сировина па им даш шпорет стар 35 година. "Не треба да платиш, само носи да га не гледам..."
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top