Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva - leto 2012

Статус
Затворена за писање одговора.

markela

Početnik
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
127
Reaction score
12
Локација
Дервента
Jedva čekam da vidim tog Stefana novog na djelu jer dugo se nije desilo da je neki igrač preskočio Teleoptik i zaigrao za I tim. Il je igračina ili ima nekog da mu duva u leđa..
 

nesa15

Grobar
Учлањен(а)
07.01.2007
Порука
804
Reaction score
2
@markela

Dzigi, Markovic i Savic nisu igrali za Teleoptik.
 

markela

Početnik
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
127
Reaction score
12
Локација
Дервента
Ok, u pravu si..al o njima se pričalo tj pričao je Stanoje, ovaj mi je iskočio onako kao padobranac..
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.051
Reaction score
4.737
Локација
Nomad
Medo od 20 miliona?
Španski "AS" objavio informaciju da "Pevci" žele Kamaru kao zamenu za Modrića, međutim verodostojnost informacije kvari cena Partizanovog fudbalera, 20 miliona evra...

Luka Modrić je odlučan u nameri da ode u Madrid, Totenhem se ne predaje, ali sa druge strane razmišlja o eventualnim alternativama.

"AS" piše da Viljaš Boaš želi Mutinja, ali da je to nerealna meta jer Porto neće pustiti svog fudbalera za manje od 40 miliona evra.

Zbog toga je navodno predsednik Levi stupio u kontakt sa Avramom Grantom koji je preporučio Meda Kamaru.

"Cena ovog fudbalera koji igra u Partizanu i ima ugovor sa srpskim klubom do 2013. je upola manja od Mutinjove
", piše renomirani list.

Dakle, Medo Kamara, na papiru vredi 20 miliona. Afrikanac je inače trenutno u drugom planu u Partizanu, nije prošao pripreme, večeras mu ističe suspenzija, biće na raspolaganju Vermezoviću u narednom evropskom kolu, ali, čini se da Partizanov trener ima druge ideje.

Prethodno je Kamara spominjan kao pojačanje španske Granade koja je u stvari filijala italijanskog Udinezea.

Međutim, sume koje su tada pominjanje bile su znatno manje, oko 2 do 3 miliona evra.

http://www.sportske.net/vest/domaci-fudbal/medo-od-20-miliona-90554.html

Šćepovića prodamo za 9, Meda za 20 i Evropu ne moramo da igramo uopšte :D
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
kakva glupost...prodali bi ga za 2miliona a ne 20 miliona...inace ne vidim zasto se konstantno potencira da je Meda u 2.planu...momak je imao suspenziju i zato ga nema u ekipi, ocekujem da od sledece utakmice bilo u play off-u za LS ili LE Meda kao nas najbolji zadnji vezni zauzme svoje mesto
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Kraljevi spanske sapunice u reziji mutove ispruzene ruke po spaniji ,koja sigrno nece za dz odraditi posao .
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Skoro je Vermez i rekao da će naši uglavnom ići u Teleoptik gde će se pratiti njihov rad, odnosno napredak. Što je i dobro.

Živku je ovo definitivno zadnji voz, videćemo kako će odraditi sezonu sa optičarima. Ako sad ne zablista, gotova priča.

A ovo što se tiče Mede je odvala godine. Pustili bi ga ovi naši i za milion samo da ga skinu s platnog spiska.

Moram da priznam da sam naseo na onu Vermezovu priču gde je najavljivao gvozdenu disciplinu i sl., nakon čega je usledila ona kazna od 8 evra kao i kurcobolja određenog broja fudbalera u bitnim mečevima, robovanje formaciji, kao i sastavu tima.. i to ne da sam naseo, nego se duduk oduševio, reko sad ćemo ko švabe da cepamo. Glup sam. (za neke stvari, ne generalno) ;)

Još CrnoBeli otvoreno negoduje kad su ga postavili, ja reko šta li su se zamerili kad čovek stalno objektivno piše. Sad mi je sve jasno.

Tako da, mislim da je najbolje da utopimo i Medu, jer znamo da je nezadovoljan primanjima, jer znamo da, iako pare nisu problem, neće dobiti jači ugovor, te samim tim od one Vermezove teorije da on daje svega 30% sebe možemo da očekujemo da sada daje nekih 15%, a sve to iz proste činjenice, ako naše nije doveo u red, kako će bandoglavog nezadovoljnog stranca?

Šteta samo što je propustio ove 4 utakmice, verujem da je mogao sebi lepe ponude da iščačka 30-o procentnim partijama.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Jedini poznati Zvonko Živković je naš bivši igrač.
Nisam znao da mu je Živko sin.:confused
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Izgleda ni Živko nije znao, a i Zvonko će se iznenaditi. :D

Šalu na stranu, ne znam da je taj podatak negde bio, ili je ta veza zaključena samo zbog prezimena?
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.746
Reaction score
29.591
Локација
Beograd
...
samim tim od one Vermezove teorije da on daje svega 30% sebe možemo da očekujemo da sada daje nekih 15%, a sve to iz proste činjenice, ako naše nije doveo u red, kako će bandoglavog nezadovoljnog stranca?

Šteta samo što je propustio ove 4 utakmice, verujem da je mogao sebi lepe ponude da iščačka 30-o procentnim partijama.
...
Da da da, bandoglavi i nezadovoljni stranac bi nam mnogo značio, da je imao pravo da igra... imam utisak da bi on bolje igrao zadnjeg veznog na ove dve poslednje utakmice koje sam gledao, pa čak i da mu kažeš da za vreme tih utakmica nosi Lovrea i S.Markovića u zubima...
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.051
Reaction score
4.737
Локација
Nomad
Realno Teleoptik je najbolja opcija za Živka. Igraće utakmice, radiće sa ljudima koji više znaju od prosječnih trenera u JSL, tu je na oku Vermezu i Belojeviću, a možda odiga i poneku prijateljsku za prvi tim, kao što je to bio slučaj prošle godina, kada su igrači Teleoptika išli sa prvim timom u Italiju i Rumuniju.
Mislim da bi pametnije bilo da je sve vrijeme igrao za Teleoptik, nego što su ga sljakali 15 puta od Beograda do Milanovca.
Siguran sam da bi danas bio prva rezerva Stojkoviću.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Gorane, Medo je sa 10% igracina za Lovrea i S.Markovica na toj poziciji, tek sada kada ga nema vidimo koliko fali.
Ako ga prodamo to ce nam biti najslabija tacka u timu jer ona dvojica ne znaju da igraju ni unazad ni unaprijed. Od S.Markovica sam ocekivao mnogo vise.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top