Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva, Leto 2021.

Статус
Затворена за писање одговора.

MB13

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
118
Reaction score
230
Локација
Beograd
Pantic je bio ponajbolji nas igrac u jednom trenutku u eri Miroslava Djukica...
Licno sam ga veoma cenio i puno ocekivao...

A sada,ono sto je igrao u Cuki,a pratio sam,tezak,visak kilograma,totalni manjak kondicije,spremnosti,kao 35ogodisnjak...au ninasta nije licilo...

A to da ga postepeno vracamo u formu,jeza me uhvati, umresmo vracajuci Obradovica,Markovica,Jojica (koji su za bili top klasa) a slabo ,bas slabo to ljudi ide...

Elem, nadam se i dalje da ima nade,da se gore tri pomenuta priblize nekadasnjoj formi,a Pantic ako dodje ,bicu presrecan da me demantuje i da bljesne....ali bojim se istine...

AZDAJA,ako dodje,a pominje se,a stvarno to i jeste STEVAN JOVETIC !!!
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.628
AZDAJA,ako dodje,a pominje se,a stvarno to i jeste STEVAN JOVETIC !!!
А онда ће да изађе други Ивица и да каже како нема појма о томе. Један Ивица је еуфоричан други је необавештен и тако нас возају у круг. Највеће појачање би било да клуб врати суверенитет, а све ово остало је продавање магле, одвлачење пажње....
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Vukadinovic iz Vojvodine prešao u Radnički Niš.
Partizan je odustao zbog dovođenja Pantica koji isto pokriva krilnu poziciju.
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Ja bih najradije da Pantic kod nas ne igra uopšte, ali se u prethodnim mandatima naigrao na lijevom krilu. I u Cuki je to igrao često.
 

Djomla97

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
674
Reaction score
4.456
Локација
Kosovska Mitrovica
Nije to taj Vukadinovic nego njegov brat. Pantic ne igra krilo. A ako dodje Pantic to je Stanojevicevo maslo i zelja.
Je l' i za prosli dolazak Pantića "kriv" Stanojević? Ko god da je trener, isto bi bilo. Uzmes u obzir to, da je free i kojoj agenciji pripada i to ti je to.
Pantic u fazonu, kad nem' gde.. Dobar je i Partizan.
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
meni uopste ne bi smetalo da dodje ako ce iskljucivo biti igrac za klupu..ali vec se unapred zna da ce biti u prvih 11 tako da katastrofa u najavi ako dodje
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Kako da ne igra, evo zurnal u naslovu piše: Danilo Pantić po treći put u Partizanu, presudio Stanojev poziv.
Da ne podsećamo kakav je tim zatekao, trebao je samo da nadogradi.
Ali više se tu ništa ne može, u najvažnije kvalifikacije ulazimo drastično slabiji u odnosu na prethodne.Nadam se da ulazimo u grupe.
Suma mora da ostane bar za kvalifikacije, idiotizam je da ode dok se ne završe.
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
540
Reaction score
1.895
Je l' i za prosli dolazak Pantića "kriv" Stanojević? Ko god da je trener, isto bi bilo. Uzmes u obzir to, da je free i kojoj agenciji pripada i to ti je to.
Pantic u fazonu, kad nem' gde.. Dobar je i Partizan.
Evo i u zurnalu pise,Stanoje ga licno pozvao. To su njegova pojacanja. Nema sta. Znam da su ga stavljali na krilo,kao sto je Stanoje stavljao Jojica na krilo ovo na kraju,za krilo moras da imas neke karakteristike koje ti igraci prosto nemaju. Pantic mozda moze da bude solidna zamena ako popravi fizicku spremu,nista vise od toga. Meni je Denis Stojkovic daleko bolji,jos plus je mladji,jeftiniji i pre svega nas igrac,tacnije mogao je biti daleko bolji a posle ubijanja u pojam i sklanjanja iz tima mozda bude go kurac kao i mnogi drugi.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.911
Reaction score
4.213
Nije los za rotaciju
Pa moze da pomogne
A mozda za klupu
Dobar je za atmosferu
Nase dete....

A ko ce da igra ?!

Kakav crni pantic, jeste los, mozda nije los za vosu ili za cuku ustvari za cuku izgleda jeste, nista onda samo vosa i radnicki eno tamo kod lalata da ga nalozi i naprzi kad bude igrao protiv nas

Jbt pisaju po nama
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.065
Reaction score
18.297
Miljko, Lazar Marković, Jojić, Pantić... :pop Stanoje jbt ne skupljaš društvo za splav nego ekipu!

Kojom logikom se dovode ovi igrači, šta je ovo, bukvalno burazerski odnosi:
Treba mi bek, koga znam – Miljka! Daj Miljka! Jebeš to kakav je igrač, bitno da ga ja znam. I naravno da oseća klub... :rolleyes::puke: (muka mi je od ove oserotine od floskule bukvalno!)
 

Djomla97

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
674
Reaction score
4.456
Локација
Kosovska Mitrovica
Evo i u zurnalu pise,Stanoje ga licno pozvao. To su njegova pojacanja. Nema sta. Znam da su ga stavljali na krilo,kao sto je Stanoje stavljao Jojica na krilo ovo na kraju,za krilo moras da imas neke karakteristike koje ti igraci prosto nemaju. Pantic mozda moze da bude solidna zamena ako popravi fizicku spremu,nista vise od toga. Meni je Denis Stojkovic daleko bolji,jos plus je mladji,jeftiniji i pre svega nas igrac,tacnije mogao je biti daleko bolji a posle ubijanja u pojam i sklanjanja iz tima mozda bude go kurac kao i mnogi drugi.
Nisam video to u Zurnalo. Mislim da bi dosao svakako. Kad se izme u obzir, sve ono sto sam naveo. Da se sutiramo u dupe, i molimo Boga da Pantic nije za prvih 11. Za rotaciji, djene djene.. Sto se kaze.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.732
Reaction score
29.529
Локација
Beograd
@Tomic11
Dobar je Pantić, al' za izbegavanje.
29 utakmica za Čukarički, 1 gol, 3 asistencije...
Jel čitate šta sam već pisao?
Po ocenama 16 redakcija čovek je JEDANAESTI na ,listi, Čukaričkog, a u sastavu njihovog idealnog tima sezone je NA KLUPI!
Dakle ni tamo nije bio pojačanje, ,,šiju ga,, i Birmančević i Đole Jovanović, pa ko koga ovde zajebava da je bespotreban igrač za Čukarički potreban Partizanu?
Može da dođe u Teleoptik, al prvo da prođe probu da je i u fizičkom i fudbalskom stanju na nivou koji već imaju tamošnji momci!
Nemam ja ništa lično protiv dečka, ali je vraćanje Partizanove ,,dece,, van svake fudbalske forme u Partizan, već daleko prebacilo svaku ,normu,!
Ako sam dosad to trpeo, dajući im neku šansu, eventualnim povratkom ovoga (i to po drugi put!), mogu samo da kažem:
Pantiću, Lazare Markoviću, Jojiću, odlazite!
Stanojeviću, slobodno im pravi društvo!
Partizan je F.K. a ne rehabilitacioni centar!
Ostavi nam Miljkovića, dečko je bar dokazao da i dalje ima fizikalije NEOPHODNE za profi bavljenje fudbalom - za razliku od ove trojice pomenutih!
 

TaraNdrel

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
395
Reaction score
2.739
Локација
Novi Beograd
Je l' samo meni Pantic nije toliko los kakvih imamo?

za rotaciju sasvim dobar

Nije poenta dal je los ili dobar, a Pantic je miljama daleko od dobrog, nego sto je Stanoju pola tima metiljavo, sporo i kilavo da duel ne mogu da dobiju a na sve to i potencijalna pojacanja su takvog tipa. Miljkovic, Jojic i Natho su imali mozda 1 dobijen duel i tipa 2 presecene lopte u poslednjem derbiju za 120 minuta igre. Sad jos na to Obradovic levo i Pantic na sredini komplet ekipa da ne moze duel da dobije na terminu sa mnom.

Rezultati su bili katastrofalni prosle sezone i Partizan ne sme to da trpi ali moze da mu pruzi drugu priliku zbog nekog “potencijala” i situacije da nemamo boljeg pristupacnog trenera. Medjutim sto se mene tice ja mu ne bih pruzio drugu priliku zbog ovakve selekcije tima.

Sport a pogotovu fudbal se najvise unapredio u poslednjih 10-15 godina u pogledu fizikalija i brzine. Mnogo se igra brze a za to su potrebni igraci koji su brzi, eksplozivni, izdrzljivi, imaju duel igru, agresivni, a uz sve to i da razmisljaju brzo i da igraju na malom prostoru, iz prve. Ovolika kolicina metiljavih, sporih, slabih igraca nema nikakvog smisla i potencijala. Opet ce nas dobiti neki Sarloa na cistu fiziku, brzinu, cvrstinu i nista vise. I opet ce da se dese neki padovi koncentracije ala Miljko sa igranjem rukom, Babonja i slicni jer nece moci da izdrze tempo koji se igra u Evropi a igraju ga trenutno ekipe i iz Kazakstana i Belorusije, da ne pricam za jace lige.

U utakmicama jaceg intenziteta, a to je maltene svaka u Evropi da ne racunamo prvo kolo kvalifikacija, bolje ce rezultate doneti Urosevic, Radin, Scekic, Lutovac i Djole Ivanovic u timu nego ovi gore pobrojani.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top