Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva, Leto 2021.

Статус
Затворена за писање одговора.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.736
Reaction score
29.537
Локација
Beograd
Sjajna ideja! Vratite mi Babinja! :clap
Kad je bal nek je bar bal...pod vodom...potonuće...
Što ti reče, ako nas Babinjo odbije, jbg, pokušali smo, nije išlo...

A sada jedan dobar naslov:


Obratiti pažnju na reč ,,bivši,, - momak je BIO talenat kao ,,klinac,, nažalost, kao i mnogi drugi, od tada nije previše napredovao, samo je postao - bivši talenat...

A što se tiče publike...valjda nas jednom konačno vrate na stadione...da se smejemo, plačemo, vičemo, ili bar kažemo dotičnima šta mislimo o njihovom potezima i igri...
Možda nas iznenade...

Pozitivno??? :icon-rolleyes::icon-rolleyes::icon-rolleyes:
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Ni jednog trenutka nisam rekao da je igrač koji treba da bude vodja ekipe ali isto tako nije užasan igrač. Reagujemo kao i svake godine na naslove (click bait). Za sada je jedino Saničanin došao. Dača može samo klupa da bude ako uopšte njega vide kao neko dopunsko rešenje. Meni je iskreno bilo žao kad je Savo došao a on se sa pozajmice vratio u Chelsea i nije vratio kod nas jer je imao jako solidan učinak.

Aj da vidmo do sledećeg petka šta dovodimo od najavljenih pojačanja.
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Ajmo sad Ivice jednu dvoglavu azdaju.
Braca Scepovic!
 

Nikola9875

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
364
Reaction score
1.557
Локација
Novi Sad
Godinama se slivali milioni i milioni od transfera, a dovodili se mahom slobodni igrači. Sad kad nema igrača u klubu koji može da se uvalja za više od 2 milke, oni prave "Najskuplji tim u istoriji".
Koliko priželjkujem da gamad ode iz kluba, toliko se plašim stanja u kom će klub ostaviti..
 

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona

Podržavam i nadam se prethodnom.
Imam utisak da će uskoro uslediti..
Sa jedne strane "euforija" (U jednom manjem formatu. Jer iskustva iz prethodnog vremena, sa rukovodstvom koje je trenutno na čelu Partizana, ne govore u prilog prethodnom). Tako da sam ja lično skeptičan po pitanju toga da ovi koji su trenutno na čelu našeg Partizana, uopšte i razmišljaju na način spomenut u članku.
Istovremeno, za očekivati je komentare u pravcu, kako aktuelno rukovodstvo radi na tome da nas dodadno zaduže. Nekako imam utisak da će biti i ovakvih komentara :).
A, ja sam mišljenja il stava da..
Ili se totalno resetovati, dati priliku talentovanim klincima. Svesno "žrtvujući" i neku sezonu. Za to vreme, koliko toliko pokušati rešiti finansijsku sliku.
Ili, pokušati na način na koji se spominje u citiranom članku.
Uložiti u tim, dovesti 4-5 kvalitetna pojačanja.
Iskeširati "ozbiljan" keš i napasti oba trofeja u domaćem i pokušati napraviti rezultat u Evropi.
Rizik postoji, ali bez rizika nema ni profita.
Tako da..
Samo ne ovo kako je trenutno sa svakojakim "polovnjacima", nekim prosekom, nekim Pantićima, Miljkovićima, Jojićima..
Pucaš pare na njih. Znaš da ćeš imati "serije pobeda" u domaćem prvenstvu. Da ćeš ipak na kraju biti drugi ili treći na tabeli.
Dakle, ili klinci.. Ili ozbiljno pojačati tim.
 

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
629
Reaction score
2.053
Mislim da slede metod koji se pokazao odličnim u KK.
Zadužuj se enormno, sklapaj astronomske ugovore sa enormnim platama, ne isplaćuj zarade, igrači odlaze i tuže klub. Nema igrača, nema para, nema evrope........ Onda vrela usna donira 150 hiljada evra, uprava zahvalna, maže dupe vazelinom.....
Nije nas cilj ugasiti već mrcvariti....
Inače u toj raboti učestvuju svi u vrhu kluba. Neko po naredbi, neko za platicu, neko za legalizaciju soliterčića što ga je bespravno podigao, neko jer je korisna budala, neko za belo, neko za žuto.......
Pa ljudi žvalavi degenerik ne da da mesnu zajednicu uzme opozicija a kamoli nešto drugo....
Dok se toljagom ne zatuče ova gamad mi nećemo na zelenu granu
Šta se ložimo koji kurac...
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.628
Знаш да не смеш да будеш први, знаш да си ту као први пратиоц банди црвеној, целе сезоне ћутиш баш зато што све то јесте тако и зато си још увек ту јер си прихватио да буде тако, зато не смењујеш тренера иако има најгоре резултате ко зна од када, а онда просипаш причу о најскупљем тиму икада и некакав напад на титулу.....еј бре.... цигани су пре две године уложили 10 милиона само у трансфере, а где су плате тек (то није битно јер џаба би им било да нису намештали али је битан тај инфо за ову причу)....а овај прави мегаломанску причу од 4 милиона, пола милиона више него кад је Саво правио реконструкцију лета 2019...... Издркавају се из све снаге на црно-белу јавност..из сваког оваквог текста некако вришти сарказам
 
Последња измена:

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.300
Reaction score
15.353
Локација
U pizdi materini
Najskuplji tim u istoriji a ovamo četiri milke jura, pa toliko Katai i Dragović imaju po ugovoru godišnje :buhaha

Valjda će nešto preteći za Daču a valja krmku i iglici dat' bonusa.

Lopovska uprava + burek novinar = Megatim
Da onanišu loma klinci na insta kad im dosade kiki i knele.
:pop
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.247
Reaction score
3.620
Nama Jojjić treba da bude igrač za rotaciju, a dovođenjem ovog debila što nije ni omirisao travu na Čelsijevom stadionu, mi ćemo imati dva igrača u prvoj postavi, u veznom redu, kojima dva dana treba da se okrenu oko svoje ose, da ne pričam o startnosti, eksplozivnosti, koju ne posjeduju...

I mi onda treba sa takvim produktima nečemu da se nadamo protiv bilo koje brze prosječne ekipe, koja prati moderne tokove fudbala?!

Ja sam do sad imao strpljenja, ali ovakvi potezi me dovode do toga da ja Stanojeviću apsolutno nikakvu podršku više neću dati, čak šta više, sve ovo ću smatrati direktnom degradacijom Partizana.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Nama Jojjić treba da bude igrač za rotaciju, a dovođenjem ovog debila što nije ni omirisao travu na Čelsijevom stadionu, mi ćemo imati dva igrača u prvoj postavi, u veznom redu, kojima dva dana treba da se okrenu oko svoje ose, da ne pričam o startnosti, eksplozivnosti, koju ne posjeduju...

I mi onda treba sa takvim produktima nečemu da se nadamo protiv bilo koje brze prosječne ekipe, koja prati moderne tokove fudbala?!

Ja sam do sad imao strpljenja, ali ovakvi potezi me dovode do toga da ja Stanojeviću apsolutno nikakvu podršku više neću dati, čak šta više, sve ovo ću smatrati direktnom degradacijom Partizana.
Koja rotacija, nema mesto uopšte.
Glavni sudija na zadnjem derbiju, ostavi ga 5 metra u kontru i to je iza njega bio, pretrca ga.
Znači 3 stranca, Natko četvrti, Suma ide.To je u startu greška, besmislen potez, al se nadam da ce Suma odbiti sve transfere preko, kao što je zimus izgleda odbio pa izgubi mesto u timu.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Jojic je valjda pozajmljen igrac, koliko se sjecam. On bi trebao nazad za Austriju.
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Nije, ima ugovor sa nama, dosao je sa čistim papirima, kao što sjutra dolazi i Pantic.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top