Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva, Leto 2021.

Статус
Затворена за писање одговора.

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.248
Reaction score
3.634
Definitivno svi oni udruženo jebu nas u zdrav mozak. Čak i stručni štab na čelu sa Stanojevićem, jer kako drugačije objasniti dolazak ovog puža iz Čukaričkog...

Imaćemo najsporiji, najtromiji, najljenji vezni red, najbušniju odbranu i najimpoteniji napad u evropi, a nama ovamo pričaju gmazure, bombaši i trener koji se slizao sa njima, neke druge priče.

Nek se nose svi oni lijepo u kurac sa ovakvim pojačanjima i udomljavanjem naše "djece", poput Jojića, Miljkovića i sada Pantića!

Eto, mater vam jebem nesposobnu i bezobraznu.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.444
Reaction score
2.210
Gde su bombeee Iviceeee, ili mozda cekas da zavrsi evropsko prvenstvo pa skautiras igrace za nas?
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd

Navodno Savo odvodi Banjaka i Sumu. Iako mi je jako žao i mnogo sam voleo Sumu koji je oživeo kod Save, mislim da je rastanak neizbežan. Čisto sumnjam da imaju pare ovi.

Kasnimo sa pojačanjima. Pantića ne računam kao pojačanje iako razumem zašto dolazi. Očekujem da bude idealan za rotaciju u našoj ligi i uveren sam da će u domaćem šamoionatu imati solidan učinak.
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
869
Reaction score
1.916
Локација
Kuci
Nije vise samo problem igrackih kvaliteta igraca koje dovodimo.

Ljudski kvaliteti se odavno ne uzimaju u obzir, zato su ovakva i pojacanja.

Setimo se famozne recenice Trajkovica, kakve igrace Nikolic nije zeleo u timu, sve jasno.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.871
Reaction score
10.927
Мислим, дечко је Гробар и воли Партизан и мрзи цигане, причао сам више пута са њим, али брате мили и ми сви овде волимо ФКП, али бисмо имали курчев допринос на терену. Додуше, вероватно би већина одавде била боља од Миљка, ал ајд.

Тиха језа шта праве од нас. Скуп инвалида и ветерана. Без визије, без концепта, без система. Играју Станојеви миљеници. Буквално смо играчки на нивоу Чукаричког, а организационо нисмо ни за Суперлигу. Увек бих пре изабрао Асана од ових што осећају клуб.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.627
Reaction score
8.455
Локација
Македонија
Profesionalca kao Asana treba da platis kao i sav normalan svet, a ovi dolaze na dodjem ti.
Kakve crne azdaje klub bez coravu banku moze da dovodi samo ovakve poluproizvode koji vise nemaju kud i niko ih ne zeli (cak i Cukaricki), a resili su da se bave 'profesionalnim' fudbalom.
Kad ti je u klub 'glavni' jajara šibicar i secikeca gmazura ocekujem samo nove blamaze nista vise.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.300
Reaction score
15.354
Локација
U pizdi materini
Kad nemaš gde ti 'svojoj' kući dođi...

Svakog parazita koji je učestvovao u dolasku ovog pederka procesuirati kad smaknemo ova govna iz FKP.

Idu na to da nas dokrajče i kad odu ostaviće samo dugove i ove što 'osećaju klub' pod ugovorom.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.627
Reaction score
8.455
Локација
Македонија
To je to!
Gledaju da nas toliko sroze pa da se I nama desavaju slicne stvari kao u zvezdanu kad je vodio glavati vitez lule. Secate se odgajavanje pecurke, iskljucivanje struje I slicne stvari koje se desavale na cmari
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.179
Reaction score
6.952
Локација
NbG
Pozvao bi se na stihove velikog Đoleta Balaševića u vezi svih dešavanja na ovu temu i uopšte pravac (možda bolje reći pad) u kom naš klub ide poslednjih par godina:
"...Nama je lepo, taman kako smo zaslužili."
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Mozda serem, slazem se da Miljkovic nije igrac za Partizan, ali jebem mu sve vise... On je trenutno NAJMANJI problem. Iskreno odradjuje posao u odbrani, spreman je fizicki, ne kiksa kao nekad i ima dobar mindset...
On će biti veliki problem protiv bilo koje iole kvalitetnije evropske ekipe.
U pravu si da ima kondicije i da je na svom maksimumu fizičke spreme ali i kao takav je amater naspram nekih igrača jer džabe mu kondicija kad je fizički nejak, slab u duelu i spor. Meni je hajlajt bio kad ga je Katai pretrčao kao Bejl Bartru.

Slažem se sa tobom da je ok za obične livadare, ali to znači da on više od rezerve ne može.


Izbacivanje Sume iz tima jeste problem
Neće biti problem ako se dovede vezni stranac, krilo stranac i špic stranac. Slažem se da je trenutno za ostale saigrače Mesi.

Mi bez preterivanja ako ne dovedemo 5 fudbalera i ako ne postavimo novog golmana, možemo već u septembru mesecu otpisati ovu sezonu.

Znam da je teško da ostane ali Zdjelar kad bi ostao morao bi dobiti stranca za parnjaka radilicu. Bez brze, fizički jake i pokretne ekipe, ispadaš iz evrope vrlo lako.
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.628
Ja i dalje ne verujem da Pantić menja Sumu.Ne razumem ko je odgvoran za ovaj potez.
Nemoguće da ćemo skoro na svakoj poziciji imati za klasu slabijeg igrača u odnosu na 12 meseci ranije.
Не бих се изненадио да мења и Натха. Све што је до скоро било незамисливо је у међувремену постало могуће....од повратка Миљковића па надаље.
Три ТОП нападача су најављена 01.06 да ће доћи за 5-8 дана......сада је дан 16-и... Нисам ни веровао да ће уопште доћи неки ТОП нападач али још увек не могу да докучим чему давање оног рока од 5-8 дана.... Могао је да каже да ће доћи неки топ нападач али није морао да каже када ће доћи осим ако није сигуран да ће доћи баш за 5-8 дана, а са друге стране ако си био сигуран - где су ? Озбиљан куршлус влада у његовом поимању реалности.
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top