Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva, Leto 2021.

Статус
Затворена за писање одговора.

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.974
Reaction score
25.969
Локација
ante portas

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.300
Reaction score
15.354
Локација
U pizdi materini
Kaže Rade da je Jović na pregovorima u Milanu, nadam se da je se zeznuo i da je ciganski Jović tamo ali poznajući parazite iz uprave...

zeznuo sam kada sam postovao negde oko 26 minuta je taj deo

 

duxpfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
984
Reaction score
1.972
Azdaja koja ce na kraju sledece sezone vredeti 10 miliona....
Bice to ludilo mozga!!!Screenshot_2021-06-16-23-02-58-157_com.android.chrome.jpg
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.569
Локација
Planeta Zemlja
Mi kao da se pojačavamo za opstanak u ling longu... A ustvari igramo kvalifikacije jednog evropskog takmičenja za mesec dana, i 27 puta smo bili šampioni države. Da li ste vi iz uprave i stručnog štaba normalni!? :banghead: :pop
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Kako su svi mediji sarkasticni, bukvalno se sprdaju sa ovim potpisom Pantica. Naslovi "ponocna bomba", "Partizan doveo igrača Celzija"...
 

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
633
Reaction score
3.879
Kad se setim Savine price o modernom fudbalu i brzini, i uporedim sa ovim sto Stanoje dovodi... Dodjosmo do veznog reda sporijeg od stative za manje od godinu dana... Koji fudbal oni da igraju? NIJEDAN brz igrac u vezi ili odbrani (osim Sume koji ne igra). Ali nijedan. Da ne ulazim dalje, ima tu igraca sa nekim znanjem, ali brzina... Odbrana prespora, veza prespora, u napadu samo Holender relativno brz. Za ovakvu ekipu im nije kriv vucic jebem li ih sve osim Stanoja u usta. On jos i ima nekog kredita, al nije daleko da i bez njega ostane. A i malom s'brda nisam zaboravio da je i pre dve godine mogao da predje dzabe kod nas, al je produzio sa Celzijem. Kao zamena Natku ok. Ako su ga planirali na krilo onda bolje da se samougasimo odmah.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Golman, stoper, desni bek, vezni, desno krilo i spic.

Bez ovih 6 igraca koji poseduju karakteristike fudbalera iz 2021. godine, nemamo sta traziti ni u Evropi ni u prvenstvu. Sramota je na sta nama ekipa lici, to nisu fudbaleri nego rekreativci.

Ako je istina ono sto je Joksic u emisiji rekao, Stanojevica ne treba uopste zaliti kad bude dobio pedalu, a dobice je sa ovim vedetama. Toliko kiks igraca imamo da je to horor.

Miljkovic u 2021. godini je prvi desni bek Partizana, da li ste bre normalni?! Sta je on zaduzio Partizan pa da bude prvi desni bek? Ako nije ovo prvo, onda ko uzima deo njegove plate pa je zbog toga u klubu?

Nemam ni jedno drugo racionalno objasnjenje za njegovo prisustvo u klubu u nadolazecoj sezoni.
 

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
633
Reaction score
3.879
Mozda serem, slazem se da Miljkovic nije igrac za Partizan, ali jebem mu sve vise... On je trenutno NAJMANJI problem. Iskreno odradjuje posao u odbrani, spreman je fizicki, ne kiksa kao nekad i ima dobar mindset... Njegov negativan uticaj na igru skoro da ne postoji u trenutnim okolnostima. U Evropi nije igrao, u prvenstvu je ok. U odbrani odlazak preporodjenog Svete jeste recimo mnogo veci problem. On je mogao da pokrije sporost Vujacica. Izbacivanje Sume iz tima jeste problem, i to po meni nesagledivo ogroman. Dal ga Stanoje tera iz kluba zbog plate, ili ne da procenat ili sta li vec, vreme ce pokazati. Covek je Mesi za ostatak ekipe... Jedini sposoban za gol i asistenciju po utakmici. Oba krila su veliki problemi. To sto Igraca poput Asana nije vise moguce naci, a imao si ga jeste problem. Centarfor je problem. Nedostatak brzine u svim linijama tima je problem, a Miljkovic je sad i najbrzi izgleda. O Miljkonu treba razmisljati kad rese osnovne probleme. Decko je kao dzak za udaranje, a to izdanjima iz ove polusezone i nije bas zasluzio.
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Golman, stoper, desni bek, vezni, desno krilo i spic.

Slazem se! ali realnost ce biti drugacija...

Da smo pametni pa na golmanu da gledamo u svoje dvoriste odnosno za pocetak u Popovica dok Gocmanac koji ima sve karakteristike modernog golmana ne sazri, a eto i obaveznog bonusa za svih 90 minuta po novom LL pravilniku.

Stopera mozda i izbacimo nekog novog iz svog pogona, mada ne izgleda da imamo nekog Blekija, Kalabu pa ni Svetu u omladinskoj ekipi... Mozda i imamo ali ja nisam upucen (voleo bih da me neko uputi ukolko je to slucaj).

Desnog beka izbaciti necemo godinama kao sto i nismo godinama, od domacih igraca stvarno nema mnogo kandidata, mogao bi stranac da nije Stanojeve filozofije da nece strance pozadi, sto je po meni idiotluk...

Vezni je po meni zatvoren Dacom Panticem + Zekom Milionerom sto kaze onaj drugi Pantic, jedino da se nadamo da Tatko bude taj centralni vezni a Suma ofanzivni vezni (kao sto je Savo to koristio), ali mene ova Stanojeva ludorija sa Natkom i Sumom podseca na onu Moreire i Ilica koji "ne mogu zajedno" (jos jedan idiotluk)...

Desno krilo - pre ce biti da ce polivalentni Holender tamo uz Lazara dok ce levo Jovic i po potrebi jos polivalentniji Lazar, Daca pa i Zeka sto vec i videsmo... daj Boze da iznenade nekim strancem...

Spic - odnosno SPICEVI, komada dva, najbitnija pozicija i pokazatelj da li nam ovi mandovi iz uprave iole ista dobrog misle...

Za sada tanka svirka drustvo...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top