Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva, Leto 2021.

Статус
Затворена за писање одговора.

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
629
Reaction score
2.053
Dobiću proliv od ovih pojačanja
Ivice smradu retardirani vodi nasmejanog Kralja, čuvenog nemača pojma i klimoglavog lika iz svih tv emisija koje sam gledao. Neverovatno je kako se uvek slaže sa sagovornikom.
A o fudbaleru Čelsija ne bih sada
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.167
Reaction score
4.368
Svakim danom samo nam dižu pritisak, ova uprava i trener moraju da odu !!! Žao mi je Denisa, bio je u nemilosti nemača pojma.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.092
Reaction score
15.827
Локација
Храм фудбала

Ceka se jos jedno "pojacanje" da se obistini prognoza iz aprila.
Sreca pa sam postigao taj nivo, da se vise i ne nerviram, sto bi Muta rekao "sve ovo je normalno".
Vucicu pederu!
Uprava u zatvor!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.797
Reaction score
29.756
Локација
Beograd

Dobar naslov!
Samo je teško logički objasniti kako BIVŠI fudbaler može da bude pojačanje profesionalnom fudbalskom klubu...
Al' da je dobar naslov - dobar je!
Za sve pare!
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.628
Reaction score
8.462
Локација
Македонија
E tu gresis debelo Gorane klub (gmazovi koji ga upravljaju) koji zajebava svog najboljeg i najprofesionalnijeg igraca u tom trenutku za neke sitne pare (kao zakup za stan ili tako nesto ) je sve drugo samo ne profesionalan.
Nazalost u ovom raspalom, oronulom ograbenom Partizanu BIVSI fudbaleri su prava 'pojacanja'
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.797
Reaction score
29.756
Локација
Beograd
Шта ће нама шоферима кућа (и Такуми Асану и Салу Драману),
кад је наша кућа путујућа...
'Ајде Јано кућу да продамо,
да продамо, да продамо,
само да играмо...

Партизан - моја кућа.
Продај талента што пре - врати повратника, каквог год!
Напред Партизан!

Смрт фашизму - слобода народу!
 

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
449
Reaction score
2.549
Локација
Novi Beograd
Po analogiji da je super što je Stanojević trener, jer bi uprava sigurno dovela goreg (mada i sam Stanoje sve više liči na tog goreg), navijam da dođe dvoglava aždaja - braća Šćepović, jer nismo mi kalibar za fudbalere koji dolaze iz tima aktuelnog osvajača LŠ.
Serem se na sve koji se nešto pitaju u Partizanu!
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.187
Reaction score
7.002
Локација
NbG
Evo sad videh Srdju Knezevica u bloku. Razmisljao da ga pitam ima li sanse i on ponovo da ga oseti...
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
Koje je ovo pisanje po nama znaci pisaju a mi otvorili usta... decko nije mogao u cukarickom da igra NE PRAVI EBENU RAZLIKU i ovi ga vrate kod nas...

Jos kad cujem dobar je za rotaciju aaaaaaaaaa vladaj vucicu vladaj
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.009
Reaction score
11.847
Локација
JNA
Treba imati čelične živce da bi pratio ovaj prelazni rok i navijao za ovaj klub u ovim vremenima.

Oooooooo, nama je najbolje
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
“Ukoliko dovedemo još dvojicu napadača koje već dugo pratimo, ubeđen sam da ćemo imati ubrzo kompletan tim“.

Znaci sad je "Ukoliko".
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.256
Reaction score
2.975
Oni(goveda ) verovatno namerno rade sve suprotno od zelje svih nas navijaca Partizana..dovode u klub igrace,koje velika (citaj 99,9%) vecina nas ne bi nikad pozelela…Danilo Pantic jbt…to je ravmo tome kao kad bi Arsenal ponovo doveo Asana,ili Barselona vratila Banjaka,jer je prosao njihovu skolu…
Ekipa je u fazonu,,nismo brzi,al smo zato spori,,
Svakom normalnom navijacu je san prelazni rok tipa ,Sulejmani,Leonardo,Jovetic,Fejsa…a ovo ..izgleda jeziv..
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top