Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva, Leto 2021.

Статус
Затворена за писање одговора.

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца

Srećno Matke !!!

Prvo sam pomislio da je ovaj nas Matke nesto potpisao kad sam video tvoj post :D

Inace alternativa Joveti je Mutu, a od Crespa se odustalo. Posrednik u poslu je Massimo Djurati.
 

Djomla97

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
678
Reaction score
4.473
Локација
Kosovska Mitrovica
Ako negde, ne bude proš'o lekarski pregled. Eto njega, kod nas! ;)

Ako bude dolazio, biće to tamo negde pred kraj prelaznog roka.


Dakle, nema ništa od ovog' posla.
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.933
Reaction score
7.320
Локација
Banja Luka
 

Dragan-TB83

Početnik
Учлањен(а)
16.07.2021
Порука
25
Reaction score
37
Локација
Trebinje
Какав Јоветић, па људи моји он идаље може да игра без проблема топ 5 лиге. Треба да појуримо неког бека странца, неког ко зна да упути центаршут. Невјероватно како нема иоле пристојних бекова у Србији.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
Mesec dana nema klub, u danu kad se pušta informacija da pregovara sa Partizanom potpisuje za Hertu. Jajarama iz uprave mala provizija za dizanje cene i pritisak na Nemce, meni ban, članovima izvinjenje. Svi sretni.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
E a one rasprave novinara o tome koja je veća nada jugoslovenskog fudbala između Jovetića i Kačara.
A ovaj na zalasku karijere potpisuje Kačarov prvi inostrani klub.
Što se tiče golmana nešto me ova hronologija podseća na dovođenje Safeta Jahića i njegovih 7 utakmice sa 10+ primljenih gola ili ti svaki šut gol..neka, Ne mora, dobar je i ćela.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Prešli smo od toga da klub ide pod katanac i da nas ovi izbacuju do novog tanga smrti i Jovetića u roku od par dana. pobogu ljudi, malo racionalnosti, nismo dobili PSŽ i Čelsi nego Proleter i Slovake. Isto tako, ekipa je počela da igra dobro, ozbiljno pristupa i izgleda bolje. korak po korak
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
767
Reaction score
1.883
Ne treba verovati medijima, zna se na čijoj su strani, ni kada pišu o dolascima u Partizan, a ni kada pišu da igrači koji trebaju doći potpisuju za neke druge. Sve treba shvatiti sa rezervom.
Setite se Natha, dolazi, pa potpisao za neki Turski klub, a on ipak dodje i dan danas je kod nas u svetom dresu.
 

Amadeus

Grobar
Учлањен(а)
20.07.2021
Порука
655
Reaction score
1.540
Локација
Jug
Zato danas svako i može da bude novinar. Za 50 evra godišnje otvori portal i valja gluposti do mile volje.
 

Amadeus

Grobar
Учлањен(а)
20.07.2021
Порука
655
Reaction score
1.540
Локација
Jug
Jovetić mi je u istom košu kao Bambi, nije mi bilo nerealno da dođe a da dođe nije neko ko bi nam bio garancija za bilo šta.

Veći mi je problem što nema novih Jovetića nego što se ne vraćaju stari.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
Jovetić mi je u istom košu kao Bambi, nije mi bilo nerealno da dođe a da dođe nije neko ko bi nam bio garancija za bilo šta.

Veći mi je problem što nema novih Jovetića nego što se ne vraćaju stari.
Ima druže Jovetića, radi škola manje više korektno, ali problem je što mesari iz uprave ne čekaju barem 22-23 godine... Evo ti poslednjih 5 godina:

Andrija Živković - Benfika
Danilo Pantić - Čelzi
Saša Lukić - Torino
Nikola Milenković - Fiorentina
Dušan Vlahović - Fiorentina
Strahinja Pavlović - Monako
Filip Stevanović - Siti

verovatno sam i zaboravio nekog... da su ovi igrači imali vremena za pravilan razvoj u dobroj sredini i standardne igre, imali bi ekipu za polufinale evropskog kupa
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top