Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva, Leto 2021.

Статус
Затворена за писање одговора.

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Nemoj posle Sočija da čekamo Real Madrid da bi dokazali da je dobar :D

Šalu na stranu, čovek je imao najbolje intervencije u četvrtak. 0 duela izgubljenih u vazduhu, 2 kritične intervencije u kaznenom.

Nakon poraza u Nišu (prošle sezone), stavljen u prvih 11 i od tada ekipa dobija ozbiljnu čvrstinu.

Mislim da si zaslepljen stavom da je menadžerski igrač. Šta to znači uopšte? Svaki igrač sem Bojana Ostojić ima menadžera.

No ajde da sačekamo da ga Vujačić metne Sočiju pa da u znak zahvalnosti Matke okači sliku sa njegovim dresom ovde na temi.:ziveli:napred-partizan:
Ova tema je prikladnija.
Prvo pitanje za tebe Direktore, ako je već Vujačić bio siguran za ovu sezonu, zašto se doveo Saničanin?
Imali smo problema sa iznošenjem lopte iz zadnje linije i umesto da dovedeš tehničko potkovanog štopera ti dovodiš Saničanina. Zato sam i rekao tada kad je došao, Saničanin je zamena za Vujačića, a ne Markovića.

Nama je problem sa iznošenjem lopte ostao, a sad smo još sporiji.

Što se tiče Vujačića, on je odličan igrač za domaću ligu i evropske protivnike poput Dunajske Strede. Protiv cigana i Rubina je pokazao svoje mane u vidu tehnike i sklonosti ka kiksu, kao i to da njegova vrlina (snaga) protiv jakog špica kao što je Despotović pada u vodu, jer ga je ovaj tresao kako je hteo. Imamo sreće što im je Zabolotni otišao u CSK-a, uneo bi i loptu i Vujačića u gol.

Desni bek.
Ne znam koji im je đavo bio i zašto nisu pokupili na tržištu jedino kvalitetno slobodno domaće rešenje. Sad se mora reagovati i dovesti desni bek stranac jer mi na desnom beku imamo Miljkovića i Živkovića, fizički inferiorne igrače, oni su mogli igrati pre 10 godina, danas takav tip igrača ne prolazi.
Danas pogledajte kad loptu bude dobio Živković, a ispred sebe bude imao igrača na nekih par metara od sebe. Krenuće dva koraka napred i onda će zalomiti i vratiti loptu štoperu. On probiti ne može nikog. A kad trči nazad posle završene akcije, vuče 2 prikolice za sobom, toliko je spor.

Bojim se da smo zakasnili za Soči, bez beka, krila i centralnog veznog nemamo šta tražiti protiv njih.
 
Последња измена:

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.692
Reaction score
4.343
Локација
Brèko, BIH
Navodno postoji interesovanje za Dušana Markovića iz Šerifa, bivšeg golmana Rada
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Ljudi koji se pitaju su očigledno nezadovoljni kvalitetom Stevanovića i Popovica i rekao bih da to nije bez nekog razloga. Samo sto prvi put čujem za ovog Markovica, jasno je da se traži neko jeftino rešenje.
 

Amadeus

Grobar
Учлањен(а)
20.07.2021
Порука
655
Reaction score
1.540
Локација
Jug
Ono čitavo leto traže golmana, verovatno baš zbog toga što nemaju poverenja u trenutni kadar. A mi golmana izgleda iz omladinaca nikada nećemo izbaciti.
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.744
Reaction score
11.364
Локација
.
tacno da se covjek zapita koji ce nam kurac dva rezervna golmana kad se na njih ne moze ozbiljno racunati?

Za rotaciju.



:D
Nezreo je Popović za Partizan. Ne kažem da nije potencijal ali je klinac. Sinoć mu Saničanin gradi loptu, on ne izađe da je pokupi i padne mu samopouzdanje pa je prvu sledeću loptu koja mu je došla ispucao u aut. Na golmanima je neverovatan pritisak, a pogotovo u Partizanu je taj pritisak x2. Kad znaš da će ti protivnik šutnuti jednom ili 2 puta na gol.

Jedan Živko Živković je prvi golman Paoka, a kod nas je izgledao kao kanta. Samo nemojte molim vas da se javljate i da kažete kako nije bio toliko loš, tragičan je bio a to je samo zato jer je bio klinac koji ne ume da se nosi sa tim pritiskom. Da bi bio dobar golman moraš da budeš psihički jak ili da budeš teška budala(u pozitivnom smislu) kao recimo Stojković.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала
Ima smisla, mi imamo nekih 15 igraca za rotaciju :D
Meni je Pop sasvim solidan.
Normalno je za njegove godine ocekivati da ce biti kikseva i gresaka, ali mislim da ce sa brojem utakmica rasti i on, i kao golman i kao neko ko komanduje odbranom.
Uglavnom bolje on, nego neki koga ce dovesti samo da bi rekli evo doveli smo novog golmana, a manje bitno da li ima potreban kvalitet.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.628
Људи голмане често поистовећују са играчима у пољу, а то је позиција која апсолутно захтева искуство, а то искуство долази тамо кад се примакнеш тридесетој и доживљава врхунац након тридесете. Зато мислим да је Стевановић бољи избор, кад ће да добије шансу ако не сад ? За Попа има још времена. Голман треба бити светски квалитет да би се од њега тако младог очекивало исто оно што се очекује од играча на другим позицијама његових година. Може Поп да добије шансу у многим утакмицама у лиги али у овим утакмицама са већим притиском Стевановић је боља опција.
 
Последња измена:

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.744
Reaction score
11.364
Локација
.
Meni je Pop sasvim solidan.
Normalno je za njegove godine ocekivati da ce biti kikseva i gresaka, ali mislim da ce sa brojem utakmica rasti i on, i kao golman i kao neko ko komanduje odbranom.

I meni je on ok, samo mislim da FK Partizan nema taj luksuz da istrpi mladog golmana i eventualne greške koje bude pravio a biće ih. Ako ne dovedemo nikog onda je ćelavi bolja opcija po mom skromnom mišljenju.
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.569
Локација
Planeta Zemlja
Čujem da postoje dobre šanse da se Jovetić vrati.

A Ivica :D

tenor.gif
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
I ja cujem da su blizu Mesi i Ronaldo. Smorili se po ligama petice i zele neki veci izazov :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top