Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva, Leto 2021.

Статус
Затворена за писање одговора.

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
ivica iliev– To su aždaje!

Izgleda mogu da pojedu puno, ne obecava mi to.
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
766
Reaction score
1.883
Kada će te aždaje? Kad ne kaže kad, obično nikad nedudju...
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.869
Reaction score
13.625
Da se malo nasmejemo, Ivica on fire.


Јел и ове аждаје долазе за 5 до 8 дана као она 2-3 ТОП нападача што су дошла за 5 до 8 дана ?
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
815
Reaction score
2.733
Локација
.

Jos samo da se dogovore ko ce mu saopstiti da on ovde treba da igra za dzabe.
Pa ce onda on prelomiti.

Posle Asana necemo mu videti ozbiljnog stranca(igraca)
Jedino nekog mladog iz Afrike mozemo da ocekujemo. A i ti iz Afrike pitanje koliko su mladi odnosno koliko imaju stvarno godina:D
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.869
Reaction score
13.625

Јел постоји неко разумно објашњење зашто је ово наше дете раскинуло уговор са клубом ?
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Umesto da cuti i radi na dovodjenju spica, krila, stopera, d. beka i veznog, on trabunja i pravi budalu od sebe.
Kakve azdaje i bombe, Ivice nama su potrebni fudbaleri.
U sadasnjoj ekipi ima 4 krstena igraca, pripeme samo sto nisu pocele.

Nije mi jasno to kurcenje pre dovodjenja ili kurcenje na samoj promociji, pusti momke da se dokazu i pokazu, pa se na kraju sezone kurci kako su dobri i hvali samog sebe.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.441
Reaction score
2.200
Sa ovim sportskim direktorom u ostavci - cirkuzant mi polako postajemo klub sledeca sezona.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.300
Reaction score
15.353
Локација
U pizdi materini

Јел постоји неко разумно објашњење зашто је ово наше дете раскинуло уговор са клубом ?

To sa Metalcom je već uigrana kombinacija.

Ko nas jebe mi smo govna čim nas julovac, vepar i iglica jašu i dalje. Treba da se zapitamo koliko bi klubova koji imaju ozbiljniju navijačku podršku nastavilo da se urušava kao FKP bez ikakve reakcije. Ne znam šta čekamo da počne sezona pa kad useremo sve onda da ih jurimo jer oni neće ni tada otići sami.

Mi gledamo kako (ne)čovek koji nema funkciju u klubu ali zato redovno prima platu najavljuje po desti put bombe.

Stvorio je FKP sve mnogima a oni u znak zahvalnosti - ćute. Pas mater svakome takvom ko se posle ovoga zla zakune u Partizan .
 

MS22

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
505
Reaction score
665
Локација
Beograd

Јел постоји неко разумно објашњење зашто је ово наше дете раскинуло уговор са клубом ?

Bilo je kuknjave i za Bošnjakom, Šehovićem, Kokirom, Maksimovićem itd... Niko od njih niti se proslavio niti pokazao da je dovoljno dobar za Partizan. Šehović se najavljivao kao neki Marselo za sirotinju a dečku 2 godine ne raste tržišna vrednost. Bošnjak još gora situacija...

Neću da grešim dušu, ovog malog nisam gledao, možda je bolji od gore nabrojanih ali čisto sumnjam da bi ovi naši tek tako odustali da se ugrade u još jedan potencijalno veliki transfer...
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.998
Reaction score
7.605
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Zasto komentarisete (eventualni) dolazak novih igraca kada to nikako ne utice na nas klub. Dugovi nam rastu i ne postoji nikakva ambicija niti da dugove smanjimo, niti koji trofej da osvojimo. Kako mozete da se sprdate u ovakcim trenucima?? Nije da ja ovim pisanjem sad resavam neke Patizanove probleme, ali nemojte da pristajemo na njihovo zamazivanje ociju dovodjenjem nekih invalida i placenim tekstovima u novimana koji nemaju veze sa zivotom. Da li smo stvarno postali toliko malodusni?
 

Cuba_Libre

Početnik
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
92
Reaction score
197
Lyanco ahhahahhahahah,realnost je Voja Stankovic...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.432
Reaction score
40.828
Локација
Žrnov
zive said:
Kako ništa? Procena velike većine navijača je bila da je on najbolji igrač te sezone. Msm dobio je trofej najboljeg. Veliki Saša Ilić na primer nikada nije dobio ovu nagradu. Ali Beko Fofana jeste. Ovaj događaj slikovito opisuje gde se nalazimo kao klub, čim se navijači sprdaju sa glasanjem.

Sony Pfc said: Pobijedio u anketi, anketa ponistena.Nikad vise nije postavljana od tada.:D
ja sam mogla da se zakunem da je sprdačina bila ovde na forumu.... my mistake... ali svakako je bila sprdačina, verujem da je i ovo isto sa Vujačićem...
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Umesto da cuti i radi na dovodjenju spica, krila, stopera, d. beka i veznog, on trabunja i pravi budalu od sebe.
Kakve azdaje i bombe, Ivice nama su potrebni fudbaleri.
U sadasnjoj ekipi ima 4 krstena igraca, pripeme samo sto nisu pocele.

Nije mi jasno to kurcenje pre dovodjenja ili kurcenje na samoj promociji, pusti momke da se dokazu i pokazu, pa se na kraju sezone kurci kako su dobri i hvali samog sebe.
O kakvom dovođenju desnog beka pišeš?
Sadašnji trener je doveo dva desna beka za prošlu sezonu.Ako dovedemo napadača imaćemo i Holendera kao opciju na beku, krilu.
Nema šanse da dovedemo desnog beka.
Ne možemo ni levog, pre 20 dana je Obradović potpisao novi ugovor.
Tako da na dve veoma važne pozicije u modernom fudbalu duže od decenije nemamo kvalitetne fudbalere.
Krilo vidis da žele Vukadinovica, on ume da pruži dobru partiju al je za neku rotaciju rešenje.
Od stranaca tu je Natko njemu sledece godine ističe ugovor, neće ici nigde verovatno.Ni Bejbek neće nigde, prima si platu kakvu takvu, ko zna koliku, trenira 20 dana pa se povredi, milina.
Tu je Banjak, njega pokusavaju da uvale, pošto je zavrsio sa nama.I najskuplji i naš najbolji igrac, brat Suma jebač cigana.
Ima prostor za 3 strana igrača pošto niko ne računa na ovu želju Stanojevu, Bejbeka.Verovatno se dovode posle Evropskog.I pitanje je dal će 3 da se dovedu, sumnjam u to.
Sramotne izjave ovog sportskog direktora u ostavci 2 godine.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top