Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva, Leto 2021.

Статус
Затворена за писање одговора.

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Eto ga nama nazad do pocetka zimskih priprema uz naravno placeno obestecenje i procenti od dalje prodaje.
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
545
Reaction score
1.909
Mnogo mi je krivo zbog Stanojlovica.Mislim da bi to mogla biti ozbiljna greska.
Naravno da je greska! I vrlo moguce da cemo ga uz masno obestecenje vratiti. Vise ovakvih gresaka je bilo,Sehovic(bolji od svih levih bekova koje imamo),Nemanja Glavcic(jedan od najboljih veznih igraca u hrvatskoj ligi)…Debilizam totalni i(ili) neko menadzerisanje,ne znam sta drugo da kazem.
 

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
448
Reaction score
2.542
Локација
Novi Beograd
Bombaš je toliko buljav da se može reći da baca oko na svakog igrača koga vidi.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.759
Reaction score
29.643
Локација
Beograd
Тако што најбоље играче одатле дајемо другим тимовима или их избацимо из састава.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.889
Reaction score
13.728
Они су изузетно задовољни својим положајима и тренутним резултатским стањем клуба и њима је сад једини приоритет да стишају буру око Асана и око катастрофалне сезоне где је све било ужас од резултата до трансфера. У то име обећаће свашта, правиће се да не виде ништа, бацамо трансфер-бомбе, нападамо титулу опет са Топ појачањима итд итд. Тако да само треба да се стрпимо и да имамо поверења у тренера, управу и СД-а задуженог за нападаче. Сутра ваљда стижу 2-3 ТОП нападача као што је најављено па ће после тога све бити лакше.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.759
Reaction score
29.643
Локација
Beograd
Ako su 2-3 top napadača, onda nam odbrana i ne treba, jer će svi samo da se brane od nas, a ne i da nas napadaju...
Ali šta ćemo ako ne budu baš ,,top,,?

Čemu da se nadamo, nekoj ,,opciji,, Rikardo-Leonardo-Đurđević, ili ,,opciji,, Bambi-Zeka-Željko Bebek?
Sadik-Suma-Asano ili Gigić-Matić-Đole Haubica?

Dača Pantić-Lazar Markec?
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.889
Reaction score
13.728
Судећи по самоуверености Илиева кад је давао ту изјаву очекујем Дијега Кошту, Стариџа и Јовету
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.456
Reaction score
2.226
Bombasu je nestao TNT evo ide vec 8 dan od njegove najave za top napadace (2 do 3 extra igraca) za sada mucak. Nezna se dali ovde je uracunat Sanicanin. Bobas kako sta znam podneo je ostavku pre nekoliko godina zasto se jos muva u klub da ne mu se duguje i njemu nesto?
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Bez brige ljudi, sad ce novosti da objave kako dovodimo Salomona Kalua i Wilfreda Bonija.
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Stuparevic?Postavio neki kolega gore kako peva pesme ciganske,a Ivica bi ga doveo u Partizan???Znam da ta budala nema mozga,ali da se toliko sprda sa nama je previse.Znamo ko nam vodi klub,ali ovaj "bombas" bi trebao pod hitno da se samoraznese.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.007
Reaction score
11.827
Локација
JNA

Neka mu neko kaže da prekine da se blamira i obećava kule i gradove.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
813
Reaction score
4.301
Локација
Beograd
Stuparevic?Postavio neki kolega gore kako peva pesme ciganske,a Ivica bi ga doveo u Partizan???Znam da ta budala nema mozga,ali da se toliko sprda sa nama je previse.Znamo ko nam vodi klub,ali ovaj "bombas" bi trebao pod hitno da se samoraznese.
Na stranu to sto je pevao ciganske pesme, decko je poslednji seniorski gol dao pre vise od 2 godine.Na 90 seniorskih meceva ima 10 golova.U ovom trenutku on je igrac za Metalac a ne za Partizan, a takvih vec imamo dovoljno.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.103
Reaction score
14.534
Локација
Kipar
Статус
Затворена за писање одговора.
Top