Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva, Leto 2021.

Статус
Затворена за писање одговора.

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
pa dobro... red je da popunimo kbotu misava a u ekipi.. doduse ako ce Ivica da garantuje za decka, ne vidim problem

EDIT: eto, @ulaz "O" i ja na istim talasnim duzinama :buhaha
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.083
Reaction score
15.791
Локација
Храм фудбала
Pricajte sta hocete al decko se uklapa u citav ambijent.
Drzava ciganska, vlast ciganska, uprava ciganska, navijaci sa drugih tribina (da ne kazem ciganskih zbog forsa), a igraci i koji su nasi jebase nam majku sa igrama na terenu.
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Nismo za bolje,ako je sudeti po prezimenama Kamenjas u KeKe-ju,Boranisijevic u eFKe-ju,ludilo.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
Uf klasicna ivicina bomba
Jeste da je "pojacanje" al je zato i cigan

:banghead:
 

Djomla97

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
678
Reaction score
4.473
Локација
Kosovska Mitrovica
Problem je u tome, sto decko nije odigrao utakmicu, ko zna od kad. A to sto je ciganin, manje vazno. Uvek smo ih imali u timu. Kleo, Volkov, Stojkovic itd... Da ne nabrajam dalje, nema potrebe.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
ivica ima fetis na celave ciganske napadace

sta je sledece? mudrinski mozda
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.458
Reaction score
5.792
Локација
beograd
Sd koji dovodi samo napadace. Jbt
Dajte nekog sd za odbranu.
Ako moze i sd za sredinu. Stasno sta nam rade.
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.263
Reaction score
6.962
Aj pa da oprostimo ruznu proslost i po treci put, treci put Bog pomaze!
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Partizan ovog ljeta neće dovesti ni blizu kvalitetne igrace kao što su Sadik, Asano, Natko, Suma, niti ce Partizan imati kvalitet Blekija, Leonarda, Evertona, Moreire, Klea.
Nagledao sam se ja evo skoro 30godina ovakvih prelaznih rokova.
Partizan nema novca, a nema ni stručne ljudi koji mogu preokrenuti ovu situaciju. Izlaze u medije, smeskaju se, foliraju, glumetaju, zaobilaze sustinu da smo 2godine bez trofeja, da u poslednjih 30god nismo bili toliko inferiorni u odnosu na cigane, itd.
Medjutim, ubijedjen sam da se ovo nece dobro zavrsiti ni za Vazuru. Po njega naročito.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
- rešiti pitanje golmana kako god, staviti Popa ili pustiti Kuću
- još jedan štoper startnog kvaliteta jer u Vujačića ne verujem
- fizički spreman desni bek, ako mora nek je stranac
- još jedan zadnji vezni ako Zdjelar ode, spustiti Jojića u vezu, nikako na krilo (ako već moramo da ga gledamo)
- rešiti status Sume
- ozbiljan špic
Golman, stoper i desni bek moraju biti dovedeni isto kao sto moraju biti dovedeni stranci na pozicijama desnog krila i spica.

Dzabe nam najavljeni stranci na krilu i spicu kad imamo tri tempirane bombe u odbrani (Stojkovic, Vujacic i Miljkovic). Ovo sto mi imamo u odbrani je horor, jednog kiks igraca smo se resili u odbrani, ne znam kako cemo se resiti ove trojice...

Mi sa ovim igracima nazad cemo tesko proci i trece kolo ako naletimo na Soci ili Rubin, Trabzon ne znam kakvi su, nisam ih gledao ali ove dve ruske ekipe su fizicki mnogo dominantnije od nas. I pored svega Rubin ima tehnicke potkovanije igrace.
Despotovic je na pripremama tresao u svakom duelu i Vujacica i Svetozara, razgrcao ih je kao da su omladinci, bolno je bilo gledati toliku razliku.

Tuga je sto uopste ni ne razmisljaju o desnom beku ili golmanu, stopera su jos i pomenuli da se razmislja ali po izjavama Vujacica vidim da nazalost ostaje i sledece sezone kod nas..

Iliev kolika god budala bio, verujem da je nasao 2 dobra strana igraca u napadu, mene odbrana vise muci.
Koliko odbrana znaci pokazalo se u nekoliko vrhunskih ekipa (Van Dajk-Liverpul, Dijas-Siti, Tuhel-Celsi), dzabe vrhunski napad ako je odbrana sir.
 

Don

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
119
Reaction score
18
Статус
Затворена за писање одговора.
Top