Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva, Leto 2021.

Статус
Затворена за писање одговора.

Beelmt

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
166
Reaction score
222
Локација
Beograd
Stanoje progovori ili da ostavku i šta onda
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Njesan mi je Stanoje po nekoliko tacaka.

Planira da igra sa tri stopera?

Oko Pantica nadam se da se nije dobro izrazio, jer ne vidim kakav kvalitet donosi igrac koji u Cukarickom nije bio zapazen. Mogu da razumijem da on smatra da Pantic moze bolje i da ce pokusati da izvuce iz njega nesto sto se zove pristojna igra. Mozda iz Pantica moze da bude igrac tipa Kosovic, ali prvo mora da se ulozi u njega godina i po, sto znaci dosta nerviranja za sve nas.

Suma treba da zasluzi minutazu? Generalno ne mislim da se tu radi o tome da treba nesto da se zasluzi, vise je stvar kompromisa u postavci igre. Suma ne moze na krilo, Natko ne moze na zadnjeg veznog. Jedina formacija gdje obojica mogu igrati je 3 5 2. Suma naprijed uz napadaca a Natko odmah iza. Tako da kad razmisljam u tom pravcu onda mi ovo pominjanje igre sa tri stopera ima smisla.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.167
Reaction score
4.368
Stanojević je jedan od njih, iskoristili su njegov kredit kod navijača da nam zamažu oči. Njemu lova i Partizan u CV, ionako njegova trenerska karijera je odavno u padu. On ima neku besmislenu filozofiju fudbala, ja ne mogu da mu zaboravim Moreiru, Sumu i Šamrok, jednostavno ne mogu...
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.248
Reaction score
33.884
Локација
vaginamandibularia
Suma da zasluzi mesto u prvih 11.
Pa jebo te kurac, je l' to onih istih 11 u kojima su zacementirani l markovic jojic i miljkon.
A cujem i pantic ima kvalitet.
Mora da je neki skriveni kvalitet u pitanju, koji doticni ljubomorno cuva
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
770
Reaction score
1.886
Kada nesto hoćeš uvek se nađe načina, kada nesto nećeš uvek se nađe izgovor, e tako i uprava u prelaznim rokovima uvek nađe izgovor da ne stvori kompletan tim. Izgleda da nesmeju biti konkurencija ciganima, jer zna se ko cigane gura i ko je postavio ljude uPFC i ko im daje smernice. Rezultati nasoj upravi nije prioritet nego prodaja igrača, dozvoljavanje menadz. Kombinacija i zamazivanje očiju navijačima dok prelazni rok ne prodje.
 

Nebitan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
432
Reaction score
1.922
Локација
Zvornik

Mozzart piše da smo dogovorili sa Rikardom, čeka se njegov trenutni klub.
 

Shule

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
706
Reaction score
1.358
Локација
Beograd
Kada nesto hoćeš uvek se nađe načina, kada nesto nećeš uvek se nađe izgovor, e tako i uprava u prelaznim rokovima uvek nađe izgovor da ne stvori kompletan tim. Izgleda da nesmeju biti konkurencija ciganima, jer zna se ko cigane gura i ko je postavio ljude uPFC i ko im daje smernice. Rezultati nasoj upravi nije prioritet nego prodaja igrača, dozvoljavanje menadz. Kombinacija i zamazivanje očiju navijačima dok prelazni rok ne prodje.

Slazem se, ali barem ako su toliki poltroni, a jesu, onda se prilagodis situaciji i pravis igrace od kojih mozes da zaradis, pravis tim za Evropu. Izlgeda da Milosevic nije bio lud kada je tim pravio upravo za Evropu, pa smo bolje igrali u LE nego i LingLong...
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Tesko je da izadjes na konf i kazes:
“igrac nije primio platu 5 meseci pa je odbijao da trenira a ja ga zbog toga nisam gurao na teren, jer prosto - ne trenira”
tesko je da izadjes na konf i kazes:
“par igraca dinara nisu videli od kako su dosli u Partizan i zato igraju”

Komplikovano je to sve, a najkomplikovanije je kad si u dugovima, malo prihodujes, banka te odbije za kredit a ti obecao zeni letovanje.. eee to je muka koja je valjda nekima poznata? ako nije, nece biti ni ovo.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Ova tema je besmislena od kada su ovi okupirali klub. Koliko godina unazad niko ozbiljan ne dolazi. Samo propali povratnici, matori njivaligaši i povređeni stranci.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.435
Reaction score
11.912
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
...Svaki koji je posle Marka Nikolica bio (izuzev Batice koji je imao lose uslove) je imao ikebanu od ekipe, taman da ne ugrozi mezimicu...

Ajde banujte me ponovo:

Ikebane od ekipe koje su tovarile ganfere gde ih vide, izazivale prelome kičmi štoperu evropske ekipe (tm Stanojević, pljuc!) i Megvajeru, izazivale prelome mozga srBima, vratile nam nadu da Partizan opet može da igra kako mora, to su ikebane?

Ikebane koje su morali da kradu svi, od sudija do sopstvene uprave, to su ikebane?

Sebi u bradu sam ovom "kolegi" što me seća na Partizan_Style-a naređao mnogo toga iz svog standardnog repertoara glagola i prideva koje koristim da prokomentarišem slične upise na razne teme.

Još jednom apelujem na moderaciju da, ako ništa drugo, makar proba da upise podvrgne elementarnoj logici činjenica, ako već nema svrhe zahtevati od članova Foruma da pišu kao Partizanovci.

E, da - banujte i A_Grobara pre nego što krene da piše proste rečenice, ali gramatički ispravne.

Hvala.

Pljuc
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Tvoje vaspitanje i kultura je dobro poznata Forumasima, tako da slobodno psuj, nista cudno od tebe.

Najluzerskiji primer si mi dao, izlomljena kicma Megvajeru. Izvini, sto ne brojim i ne slavim driblinge i lomljenje protivnika, vec golove i pobede. Da smo jednom presli centar i iz toga dali neki sugav gol i pobedili, pamtili bi ceo zivot pobedu protiv Junajteda. A taj Megvajer kojem se mnogi podsmevaju, je dosao do polufinala LE, a mi smo ispali u grupnoj fazi. Ajde da je taj dribling zavrsio golom, pa da se prepricava, kao sto se prepricava Mesijev gol i lomljenje Boatenga. Sta mi kao klub imamo od tog driblinga? Mi navijaci smo imali u tom trenutku dobru zabavu i lep osecaj ali to nije materijalizovano.

Naravno da je ikebana, ekipa koja je bila totalno neizjednacena. Pola tima je falilo da bi ta ekipa izgledala na takmicarsku ekipu. Isto kao sto i sada fali da ne bude ikebana. Takodje cigani iz te sezone kvalitetom ne mogu da se mere sa ciganima iz ove, a da ne pricamo o narednoj, koliko ce biti jaci. Tesko sam ovo prevalio preko tastature ali je tako.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Nije nužno toliki problem prodati prednjeg veznog koji se sve manje uklapa u tendencije modernog trkačkog fudbala zato što je igrač poteza, bez konstantnog kvaliteta i 30 godina starosti, već je ogroman problem predstaviti Daču @%#$@ Pantića kao dostojnu zamenu i pojačanje, a imaš Natha i Pavlovića već tu.
 
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
528
Reaction score
467
Tesko je da izadjes na konf i kazes:
“igrac nije primio platu 5 meseci pa je odbijao da trenira a ja ga zbog toga nisam gurao na teren, jer prosto - ne trenira”
tesko je da izadjes na konf i kazes:
“par igraca dinara nisu videli od kako su dosli u Partizan i zato igraju”

Komplikovano je to sve, a najkomplikovanije je kad si u dugovima, malo prihodujes, banka te odbije za kredit a ti obecao zeni letovanje.. eee to je muka koja je valjda nekima poznata? ako nije, nece biti ni ovo.

A nije komplikovano da izadjes i opljunes i javno ponizavas igraca koji je igrao kada mu je majka umrla? Da tvrdis da lazira povredu, da je samo stranac i da njegova ljubav prema Partizanu ipak nije iskrena?

Ili da se "Kleo seta nezadovoljan po treningu' u Beleku i da je on samo stranac i da ga zanima samo finansijski aspekt (i ako doticni tvrdi suprotno, i to javno). Sadika i Sume se svi secate - dovoljno je sveze.

Niko ne ocekuje da trener izadje i kaze: "Uprava tera Moreiru zato sto mu je plata 600k" ili "uprava zeli da proda Klea i ako se njemu ne ide", ali nemoj javno da ponizavas igrace koji su bili najbolji u Partizanu; da lazima legalizujes govna iz uprave. Da ne pricam sto nikad tako nesto nije izjavio za Miljkovica, Babovica, Necu Tomica i ostale vedete njegovog kuma-menadzera.

Imas opciju da kazes istinu ili da precutis i zastitis ekipu od svega, a ovo sto on radi godinama je klasicno poltronstvo!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top