Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva, Leto 2021.

Статус
Затворена за писање одговора.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.732
Reaction score
29.526
Локација
Beograd
Kad nije juče, taj Jeglička će da primi 5 komada tamo u...odakle beše taj njegov klub?
Jbg, jeste se sinoć dobro postavljao, ali i ovi naši su svaki put (osim Markeca) ili loše šutnuli...ili nisu ni uspeli da šutnu zbog ,zalamanja, i sličnih efekata...
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Kujblo ima puno pravo da slavi odlazak Stojkovića.
Ja mu ništa ne zaboravljam, njegov doprinos ne umanjujem, u onoj Rašovićevoj polusezoni je bio pravi kapiten.
A, sada, jbg., kakav klub, takav i kapiten i golman. Sve više ličimo na cigane, pa nam se i kapiten više nego što je podnošljivo ciganiše, ako je i trunku podnošljivo...
Elem, srećno mu bilo do kraja karijere, srećno mu bilo do kraja života. Šta je on sve istrpeo i prebacio preko leđa, za to svaka mu čast.
Hvala brt sto me ipak i razumes. Ja takodje zelim Stojkovicu sve najbolje, pre svega zdravlje i da brani jos deceniju ako moze.
Ja sam ljudi onaj zadrti, nisam ga nikad prihvatio kao naseg i necu nikada, ali to ne znaci da ga ne volim, samo znam da je cigan.
Zapravo on je jedan od onih sto su oba. Retka pojava ali postoji. Umesto da on bude osoba zbog koje cemo manje mrzeti cigane a cigani manje mrzeti nas, mi smo takvi kakvi smo i samo smo pojacali mrznje.
Trudio se uvek da brani sto je najbolje moguce, njje nikad krivinario pa mu oprastam i ciganisanje i izlezavanje, a sa druge strane on takav je veci Grobar nazalost od mnogih, sto samo govori o nama.

Sve najbolje u karijeri i zivotu ti zelim golmane Stojkovicu.
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.141
Reaction score
4.575
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Ma, daj, bas ovo nije za primer. Navukao ga balavac od 20god iz podgorickog sela, nije bio ni blizu da odbrani nijedan penal.
Naravno svi ostali su za primer koji nisu q mrdnuli, pokazao je veća muda u borbi za Partizan nego sve legende koje dižete u nebesa a i ja sa vama. Drago mi je što sam ti oprostio ružnu prošlost i to što si uradio za Partizan .
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Stojković nije oba, već je naš. Bio je njihov, sad je naš. I preturio je preko svojih leđa za Partizan mnogo više nego 90% partizanovaca, onih jel, čistokrvnih. Sina je vaspitao da sutra bude jedan od nas. Što se mene tiče, sve mu je oprošteno još posle Đenove. Pamtim mu i Aršavina, majicu u rupi, loptu u facu ciganskom balavcu u kupu. Nije se uplašio cigana, severa, nije bio pička nego je preuzeo odgovornost. Jedan od retkih koji je javno izašao i skrenuo pažnju na krađe i malverzacije države, saveza, i cigana. Nije možda trebao dobiti kapitensku traku iz nekih drugih razloga, ali ju je zaslužio, apsolutno. Došla mu je od jednog Ilića.
Srećno!
 

Amadeus

Grobar
Учлањен(а)
20.07.2021
Порука
655
Reaction score
1.540
Локација
Jug
Doćiće novi golman, u Stanoje je to rekao. Mada nije konkretno rekao da li se dovodi prvi golman ili za rotaciju. Pop prvi golman.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.428
Reaction score
40.815
Локација
Žrnov
ne poredim fk i kk nego vas odnos u razmisljanju?
sto, kao mediji vole nas fk, pa je onda sve istina.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top