Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva, Leto 2021.

Статус
Затворена за писање одговора.

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.305
Reaction score
15.378
Локација
U pizdi materini
Svaki parazit smatra da je njegov domaćin njegovo vlasništvo tako i ovi uhlebi u FKP.

Ovoga su doveli samo zato što su morali nekoga, jbg zaključali su već Zapad centralno treba umeća (da se srediti) pa zaključati ceo stadion.

Ponašaju se kao da je FKP njihovo nasledstvo i mi im to dopuštamo.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Necu da ulazim u Ivicine izjave i nacin obracanja.

Samo se nadam ce ovo sto je rekao a odnosi se da vise nece biti dolazaka ali ni odlazaka biti tako.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Zajebao je i usnatog ovim obraćanjem. Moderacija mi ne bi pustila komentar kad bih napisao šta mislim o njemu i šta mu želim.

Na stranu nadmenost, lako je proveriti da je direktne pregovore i dovođenje skoro svih naših dobrih igrača o kojima priča uvek vodio neki drugi menadžer ili skaut, pa se ovaj nakačio i preuzeo sve zasluge.

Menig izgleda kao normalan i vaspitan momak, verovatno se pita gde je došao. Želim mu sreću i puno golova.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Ne znam zašto ima potrebu da liči na usnu? Umesto da je izašao i reko, “nažalost nismo uspeli da obezbedimo Stanojeviću pojačanja na vreme, zahvaljujuci njemu smo ipak uspeli da na kraju završimo ovakvo pojačanje”
Doveli bi kurac moj da nismo ušli u grupnu fazu.

On nama prodaje priču nekim prostačkim vokabularom. Ostaće upamćen kao jedan od najomraženijih likova u ovoj funkciji. Šaka jada je ceo istok i zapad koji te pljuju bruko jedna.

Velika sramota za ovakvu izjavu. Živim za dan da im vidim ledja. Pu!
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Promociju novog igrača počinje tako što ljude koji su kritikovali prelazni rok naziva lažnim navijačima.
Onda objašnjava kako je sve to planirano, doveli smo 2 igrača pre priprema, onda kao videli šta nam nedostaje i doveli Meniga.
Kao da smo mi retardirani i ne znamo ništa.On je još jula najavio 2,3 aždaje, naravno nema ništa od istih.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
813
Reaction score
4.301
Локација
Beograd
Pored Ivice kog ste vec prokomentarisali meni je zapalo i za oko i to sto su naseg novog igraca maltene vise pitali o ciganima i njihovim igracima nego o nasem klubu. Da smo ozbiljan klub ovim parazitima koji sebe nazivaju novinarima ne bi bilo dozvoljeno da pridju stadionu, eno im rupa pa nek smrde tamo. Ej, dodje novi igrac u klub i tebi je prvo pitanje da li je cuo za drolju, pa gde to ima :sick: ?
 

Floppy

Početnik
Учлањен(а)
29.05.2009
Порука
99
Reaction score
183
Zanimljivo da na istoj poziciji imamo Holendera, koji je slicnih godina, karakteristika, vrednosti (cak na transfermarktu vredi vise), i placen je slicno. A ne vidimo ga kao previse upotrebljivog. Nadam se da ce Menig pokazati vise. Svakako niti je bomba niti treba ocekivati cudo.
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
871
Reaction score
1.932
Локација
Kuci
Iako sam procitao mnogo slicnih postova iznad, ne mogu da propustim priliku:


Dovoljno je videti sliku, ne mora video, glava zabacena unazad, slogirano iskrivljena usta, kakav pajser.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Fantastičan govor ovog elegantnog gospodina sa desne strane. Ne znam koja mu je pozicija u klubu, ali ja bih mu žmureći prepisao klub na ime, ključ u ruke i da njegovi naslednici nastave da vode klub i posle njega.

Za 6 godina koliko je tu, Partizan je čak bio i prvak Srbije, jedne od najjačih liga u Evropi i svetu. Bog mu dao zdravlja i da nastavi da vodi ovako klub koji je svakog dana sve veći, a setite se 2015. niko nije čuo za Partizan.

Idemo crno-beli do Tirane, a vi miševi nazad u rupe, usta vam serem!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top