Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

Статус
Затворена за писање одговора.

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
693
Reaction score
1.951
Milsim da bi sa Obradovicem i Martinovicem solidno popunili stopere, obzirom ko nam sad igra to je za nas premija.
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Nase dete ili ti Radovo, igrac Ranka Stojica :D
Ne bez zezanja odlican stoper, Rumuni su ga obozavali, cak sam bio iznenadjen kada je otisao iz Steaue, pravi fajter, nije bas Mladen Krstajic ali boljeg od Novaka tesko da bi mogli naci u ovom trenutku...

http://www.youtube.com/watch?v=pKxD3Eeh7Qo

Dole komentari sami Rumuni, i to valjda nesto govori :D

A ujedno je i cetvrti igrac kojeg dovodimo a kog sam ja pomenuo ovde a Nadj procitao :D
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
Pa onaj iz Steaue sto se tukao na terenu sa navijacem http://www.youtube.com/watch?v=-RnCpZYH3Is

Igrao u Borci ovde pa malo u OFK-i i Smederevu i otisao u Pandure rumunske, posle Steauu,sad je kod Tumbicinih pogorelaca u Kini Vuhan Zal ne videh dal je igrao pre neki dan protiv Stanojevog Pekinga? Pristojan stoper za nase uslove daj sta das!

Evo Joco me pretece:D
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Obojica su Stojicevi igraci, obojica su slobodni igraci, ispunjavaju prvi kriterijum.
Obojica su stoperi, mogu i na mesto desnog beka, za one koje trenutno imamo na tim pozicijama su Tijago Silva i David Luiz, tako da verujem da cemo i mi biti zadovoljni.
Plus ovaj Martinovic bije ko Sveti Ilija, treba nam jedan takav za mec sa zgadijom :D Cini mi se da ce ove godine imati rekordan broj supljoglavaca i kretena u ekipi tako da ce nam trebati neko iskusniji da ih ,,smiri" kao onomad Krle onog lajavca.
 

Bolle R

Početnik
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
103
Reaction score
0
Vucic ih drzi u saci , moraju sve da ucine da zvezda bude prvak , a to znaci da razmontiraju tim , najkasnije do zimske pauze ...
 

Likii

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
930
Reaction score
63
Локација
Pekijeva Ekipa-Ulaz L/Terasa
sta je sa ovim "novim" antidjura upisima :D
bilo bi dobro da sto pre zavrsimo oko dovodjenja stopera,imace malo vremena da se uigraju,ali bar nesto.
alberte dovedi nam zadnjeg veznog,znas to je ona pozicija koju si ti igrao....
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Ja ne znam sta cekaju, ako su vec dobili kintu od Jovete, ta suma nije velika da bi imali motiv da pokradu, a nama znaci mnogo, npr mogli bi da se fokusiraju na Duljaja ako jos nije produzio ugovor.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Што се тиче десног бека, ево парафразираћу изјаву Вука Рашовића дату пре два сата, после тренинг утакмице Партизан - Телеоптик 2-0, пошто сам био присутан.

На утакмици је за Партизан десног бека играо Путинчанин из Бежаније. Рашовић је рекао да је изузетно задовољан његовим радом на тренинзима као и данашњом игром на утакмици. Сада се враћа у Бежанију, а пошто Партизан тренутно има три десна бека на папиру, чека се да се ту искристалише ситуација. Другим речима, да се не гомилају играчи. Пошто Пауљевић највероватније иде у Раднички из Ниша, отворена је могућност да се ту ангажује Путинчанин.

(Мој лични утисак је, без залажења у детаље јер нисам фудбалски стручњак, да овај Путинчанин делује доста снажно и бритко у одбрани, што је, верујем, и приоритет у овом моменту, да се пре свега покрије та дефанзивна игра кад је бек у питању).

Затим, према речима Рашовића, очекује се да се у најскорије време, дан-два, реши питање штопера, а пошто се на питање новинара веома похвално изразио о Обрадовићу, ја онако здраворазумски нагађам да је он та опција или барем једна од најозбиљнијих опција.
 

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
Nama su potrebna 2 igrača u odbrani, Stanković je čovek koji nije ni za rotaciju,tempirana bomba. Inače, kako stvari stoje, Albert je najboljem putu da ispusti i Andriju Zivkovića :banghead:banghead:banghead
 
Последња измена:

Knele

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
1.377
Reaction score
193
Mi nijedno pojačanje nismo doveli ima već 2 godine, čisto sumnjam da ćemo sada sa ovom sujetnom i iskompleksiranom spodobom od sportskog direktora da krenemo. Više me zanima šta će biti sa ugovorom Andrije Živkovića. Vidim da nije igrao danas u prijateljskoj protiv Teleoptika, nema ga nigde uopšte se ne spominje, kao da je ispario. Bitno je da je tu Babić. Pantić isto ako se ne varam nije potpisao ništa ali on je bar tu oko prvog tima. Umesto oni da budu prioritet mi jurimo neke rankove i faljijeve debile i poluigrače.
 

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
Vidim nema ga na jučerašnjoj utakmici među onima koji nisu igrali u Jermeniji. Ako i njega pusti, što se mene tiče, Nađ ide na potpuno istu listu sa ciganima koji nam vode klub...
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Rasovic je trazio jos dok je Ivanov bio ''siguran'' u ekipi stopera i beka,a ako ode Ivanov onda jos jednog stopera.

Sve to uz zadnjeg veznog,sto cini 4 igraca.Rasovic je jasno posle Siraka koliko nam je potrebno pojacanja a na govnima u upravi je da nadju 4 slobodna igraca i dovedu ih.

Martinovic i Obradovic se kao sto je vec konstatovano uklapaju po svim elementima u tu pricu,a za trenutni stoperski tandem su premijerligaski igraci.

Za ovu nasu granu kvalifikacija takva 2 igraca su sasvim dovoljna,iskusna i dovoljno kvalitetna,
 

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
Sta je sa Adrijom?

Covek je za Luku Arjen Robben licno!
Naravno da je za Luku igrač i to već sad klasu iznad. Izgleda da on čeka klub da se izjasni sa ponudom za ugovor i daje mu prednost, a ima ponude odličnih stranih klubova. Navodno je bio dogovor da sve bude poznato do 31. jula,ali vreme prolazi i ništa se ne dešava. Evo gledam juče, Pantić je igrao utakmicu sa Teleoptikom, Zivkovica nije bilo u ekipi.
 

bojanbole

Banned
Учлањен(а)
18.02.2007
Порука
451
Reaction score
5
Локација
Kumanovo R.Makedonija
Ako pustimo Zivkovica, Nadj za mene vise ne postoji. Jooooooj, ocima ne mogu da ga gledam...
Andrija Zivkovic i Pantic su za Luku, Malbasica, Babica, Brasanca KLASA fudbaleri, i mora da se guraju prvi tim. Umesto toga, oni dovode poluproizvode na pozajmicu za koje necemo uzeti ni kinte pa se pitamo zasto nema para, i zasto nemamo kvalitet u igri.
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Od 12 mogucih utakmica(u ligi) u drugoj polusezoni za Arsenal K. Obradovic je odigrao 11 utakmica, sve kao starter.
3 na mestu stopera,
7 na mestu desnog beka,
1 na mestu levog beka.

Sve utakmice je odigrao po 90 minuta.
Inace Arsenal je bio osmo mesto u ligi prosle sezone. :)
To je ta polivalentnost, Gulan je ''mala maca''.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top