Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

Статус
Затворена за писање одговора.

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
Ovaj Stojic je nervni bolesnik, sta li pije taj kreten, kao ciganin kad prodaje konja. Ovo je stvarno mizerno za svakog prosjecno inteligentnog covjeka da prati srpski fudbal i sva desavanja oko istog. Ispod svakog nivoa, mafijasi, baroni i sarlatani.
 

cipriPFC

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
455
Reaction score
11
Ma kakva pojacanja iz domace lige ljudi...pa mi nismo u zadnjih 5 god doveli dobrog igraca (Fejsa izuzetak, ne mogu da se setim nikoga vise)...
Bolje dovesti nekog stranca iz neke prosecne rumunske ekipe nego bilo kog iz domace lige
Jedina pojacanja su nam dolazila iz Teleoptika
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Samo sa ovim parama sto dobijamo od prodaje Ljajica mozemo dovesti sasvim dobra pojacanja ali dzaba kad nemamo normalnu upravu ...
 

Filip998

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
419
Reaction score
503
Sem Fejse i Savica iz ove rupe od lige nije bilo dobrih igraca , ali za Djurdjevica mislim da bio bio pun pogodak..Jesmo se opekli mnogo puta , ali daleko od toga da ce Djurdjevic zavrsiti kao Kojic , Jovancic ili Luka...
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Ja sam ubedjen da cemo ispusiti i za Djurdjevica i da ce i on kod ciganije. Nadam se da gresim ...
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Iskreno mislim da nije ok sto napusavate Djuku kom je transfer stopiran bas iz naseg kluba.... Ali ovo Stojicevo ciganisanje je toliko jadno da bi ga tukao mokrom krpom po sred cela.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.524
Reaction score
1.324
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Da, sad je kriv neko u onom nasem jadnom klubu. Sad nazalost bas nije, mada bih volio da jeste, ovako se Stojic isprdao sa nama.

Jadni smo.
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Da, sad je kriv neko u onom nasem jadnom klubu. Sad nazalost bas nije, mada bih volio da jeste, ovako se Stojic isprdao sa nama.

Jadni smo.
Tebi sam cini mi se jos jutros rekao da je transfer stopiran do petka od strane Nadeja.
Da li imaju bolju kombinaciju sa nekim kvalitetnijim napadacem pojma nemam, znam samo da je Djurdjevic pristao i da se sad ceka, mozda se ceka samo Tun, Boga pitaj.
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
A ja sam ubedjen da se nasi kurvaju i da strepe dal ce proci Tun , a ovo govance Stojic dize cenu igracu...
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.524
Reaction score
1.324
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Nisi meni, nekom si drugom. Nebitno, nebitan je Djurdjevic ako gledamo generalno.

Ono sto boli svakog navijaca je da se sa danasnjim Partizanom sprdaju razni Stojici, Petkovici, Terzici....jednostavno, rusi se ugled kluba u svakom smislu te rijeci.
 

cipriPFC

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
455
Reaction score
11
eto ti ga sad!

Popaj Stojanović nova meta Partizana!

U iščekivanju raspleta priče oko Uroša Đurđevića, crno-beli su se rasplinuli na više strana u potrazi za kvalitetnim rešenjem, koje bi moglo u "vatru" odmah po dolasku u Humsku


ANGAŽOVANjE napadača postalo je urgentna stavka u Humskoj.

U iščekivanju raspleta priče oko Uroša Đurđevića, crno-beli su se rasplinuli na više strana u potrazi za kvalitetnim rešenjem, koje bi moglo u "vatru" odmah po dolasku u Humsku.


Jedna od opcija je i napadač Vuhan Zala, doskorašnji špic Jagodine Miloš "Popaj" Stojanović. On je pre nekoliko meseci na insistiranje Ljubiše Tumbakovića stigao u Kinu, a sada kada je iskusni strateg ostao bez posla u najmnogoljudnijoj zemlji sveta i njegov status je pod velikim znakom pitanja.

Priča oko Stojanovića trebalo bi da dobije jasnije obrise po povratku ekipe iz Švajcarske.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
A mozda mi sad lozimo Stojica da kupujemo neke druge napadace kao napr. Popaja?
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.470
Reaction score
41.198
Локација
Žrnov
jel ima još neki igrački propalitet da diže sebi cenu i da se gura kod nas :puke:
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.524
Reaction score
1.324
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Daleko je Popaj od igrackog propaliteta, samo sto bi nam bio dobar iskljucivo kao neka back up opcija, nikako kao startni napadac.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top