Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

Статус
Затворена за писање одговора.

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Ako se izuzme par tragicnih poteza i bezobrazluka i Babovic je sasvim prosecan srpski veznjak, ako se izuzme par tragicnih promasaja Jovancic je sasvim solidan srpski napadac, ako se izuzme par lopovluka mutogen je sasvim solidan predsednik kluba ...
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Ako se izuzme par tragicnih poteza i bezobrazluka i Babovic je sasvim prosecan srpski veznjak, ako se izuzme par tragicnih promasaja Jovancic je sasvim solidan srpski napadac, ako se izuzme par lopovluka mutogen je sasvim solidan predsednik kluba ...

e pa u ovim slucajevima koje si naveo to "par" nije bas "par" nego gomila, i ostvareni su u slucaju Babovica i Jovancica za mnogo krace vreme.
 

djiu

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
424
Reaction score
380
jednog uvaljasmo a sad nek se spremi srpski Bolt iz Kule...:D
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Sledece sezone cete videti da nam je to bio najbolji desni bek...

Dodao bih samo ... u istoriji Partizana!

Defanzivno je najbolji u JSL.

Jedini fudbaler Partizana koji u karijeri nema klizeći start!

Više puta sam ovde pročitao da je njegova defanziva sjajna! Ali to je takva, što bi Đura rekao, budalaština. Nemoj misliti da je ovo protiv tebe. Samo iznosim svoje mišljenje kao i ti, samo što ja smatram da se ne zna gde je Miljković gori! Pravljenje ofsajd zamke je za njega nepoznanica. Ne priznaje duel igru ako ne vuče protivnika rukama!

DALEKO MU LEPA KUĆA!

I protiv Rubina je lepo zatvorio reklame...

Ovo je nezabeleženo u svetu fudbala!
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Miljko i Lazo hvala na poštenom i profi odnosu u svetom dresu, želim vam sve najbolje !

Miljko, tebi se posebno zahvaljujem jer si pokazao i dokazao da igrač oskudnog fudbalskog umeća i fudbalske inteligencije može da napravi transfer u ozbiljan evropski klub. A sve to si uspeo uprkos negodovalju, osporavanju i ponižavanju najvećeg broja navijača.


Definitvno, težak domaći zadatak za većinu naših zvezda i zvezdica !
 

MilanGPB

Grobarčina
Учлањен(а)
13.01.2012
Порука
1.031
Reaction score
25
Локација
Tamo gde su Grobari!!!
Ja ne mogu da verujem da sad ljudi kao kukaju za njim,u manjini su naravno,ej bre ko god da ode vi kukate,samo jedan covek na forumu ga je branio i on ima pravo na to,a jos se nije oglasio,a vi ostali...Srecno Miljkoi daleko ti lepa kuca!Nek se spremi Paulj,za liferovanje,pa S.Scepovic...
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Миљко оде, а Пауљевић МВП тренинга.
Сад, да л' да зовемо трубаче или можда боље не?!
А може бити да ово и није растанак, већ коначно радимо плански спремајући терен за следеће лето.
Ћушнеш нешто у какав шпајз, па за годину дана се просто изненадиш кад стигну појачања из белог света.
Па ко шта воли, да л' повратнике да л' на зајам.
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.459
Локација
.
Питам се само како су се ови из Браге зајебали кад данас можеш све да пронађеш на интернету. Можда је Фаљи платио неком португалском Анђусу да каже да је овај нови Алвешзанети :D
Све у свему све најбоље у каријери и да никад више не видимо у Партизановом дресу осим на трибинама.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Ako se izuzme par tragicnih poteza i bezobrazluka i Babovic je sasvim prosecan srpski veznjak, ako se izuzme par tragicnih promasaja Jovancic je sasvim solidan srpski napadac, ako se izuzme par lopovluka mutogen je sasvim solidan predsednik kluba ...

Objasnio! :D


Jako mi je drago sto ide MiljkAo, kako ga nazvaste :) Nije imao ofanzivnih kvaliteta, ali brate nije bas nesto imao ni defanzivnih. Samo da ga vise ne gledam. Zao mi je samo Brage i njihovih navijaca. Sve ono sto je Delibasic, kao igrac Partizana uradio u Bragi ce da ovaj anulira u roku od odma'! U svakom slucaju mu zelim sve naj, pogotovo sada kada vise nije kod nas.

A ni Lazevskog mi nece biti nesto pretjerano zao. U svakom slucaju mu zelim da napreduje u karijeri i da ga zaobidju povrede.
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Ocigledno je da je budzet za dovodjenje igraca 0 evra, ne bednih 100k, ne bednih 200k vec 0 (nula) evra! Zato samo i dovodimo igrace sa pozajmice ili free varijante!
 

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
Taman ponadas se malo,kad ono... medjutim.
Javi se sklempo i usere ti dan.
Jebo te mutavi indijanac.
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
ja neću da se radujem dok ne vidim ih obojicu u dresovima novih klubova, onda otvaram šampanjac i skačem go po ulici.
 

PFC_SO

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
09.06.2007
Порука
1.346
Reaction score
3.217
За почетак да пожелим срећу и здравље бившем нам бековском пару.
Очекивао сам да ће Лазевски проћи кол`ко тол`ко боље у налажењу новог клуба али верујем да ће и у Ховерлу имати добре услове и минутажу. Памтићу га по поштовању црно белог дреса и самог клуба али и по два ефектна гола (онај покушај центаршута који је завршио као гол , и слалом у стилу Месија , један је био против Лучана ако се не варам , ако неко нађе снимке нек постави :) ). Остаје жал што није направљен неки интервју са њим јер се сигурно нагледао свега и свачега током ових 6 година доминације.
Миљковићу бих само још једном захвалио на голу циганима у дресу Металца , о играма у дресу Партизана има довољно коментара :lol:
 

Petar Popovic

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
167
Reaction score
39
Локација
Gde on igra tu smo i mi...
Ja Miljkovicu zelim sve najbolje u karijeri, najiskrenije!

Koliko god njegovi fudbalski kvaliteti bili siromasni, decko je bio veliki profesionalac, precutao ono sto nece 99% igraca danas. Nikad ruzan gest, uvek borben na terenu, maksimalno ozbiljan...On bolje od onoga sto je pokazivao ne moze, a to sto je bio u prvih 11 nije njegova krivica, zna se cija je!

Sto se mene tice, slavicu kad nam iz ekipe odu prepotentni tatini sinovi, oni koji me samim kretanjem po terenu iritiraju. A koji mogu dosta, ali su ipak velike zvezde da bi 90 min ginuli, jednostavno nema potrebe za tim...
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Da poželim sreću našim, sada već bivšim, bekovima. Za Lazin klub nisam pošteno ni čuo, verujem da će namlatiti kintu tamo, a za Miljkov sam čuo al prosto ne verujem. :D

U svakom slučaju nek im je sretno obojici.

Није он више Миљко,ни Миљкон, он је сад Миљкао :D Срећно Миљкао :D Очекујте сутра снег :buhaha

Miljkošta, srecan ti put i... ne okreci se sine! :šal

Kakvi ste vi ludaci. :buhaha
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top