Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

Статус
Затворена за писање одговора.

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.885
Reaction score
7.983
Da.. s tim da je sledeca utakmica ako prodjemo za ravno 11 dana. Da li vi mislite da moze dw se dovedu igraci koji ce napraviti razliku za 11 dana?

Pritom nikoga nemaju ni u najavi...

Dakle ako malo razmislite pojacanja za evropu nisu moguca...ili ti evropa je pustena niz vodu...jedino ako sa ovim kadrom nesto naprave...a sa onakvom odbranom to nije bas realno..
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
Kako nađe ovaj fudbaluzivo.rs?
Svašta je ovde citirano, ali ovi se još čini mi se nisu pojavljivali. :D
Najjače je što su mu i pozajmicu odredili, samo je još falilo da broj na dresu stave. :D
Ja da se pitam doveo bih onu kljusinu od Dzudovica sto igra za nasu reprezentaciju,jes malo sporiji al je iskusan i jebava majku.
To sam i ja govorio na početku roka.
Džudovište u zadnju linju, a Zverotića ispred njega.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Kako ne možete da shvatite da nije da neće da dovedu, nego nemaju odakle. Zato i love samo ove koji stižu, onako, gratis. Ako i dovedu nekoga, a to je jedno ogromno "ako", biće to nešto između polufudbalera i ragbiste. Kvalitet nikako!
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
Ja sam za ragbistu :D Inace, danas na konferenciji je Nadj izmedju redova rekao da mozemo samo da sanjamo pojacanja.
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Kako nađe ovaj fudbaluzivo.rs?
Svašta je ovde citirano, ali ovi se još čini mi se nisu pojavljivali. :D
Najjače je što su mu i pozajmicu odredili, samo je još falilo da broj na dresu stave. :D

To sam i ja govorio na početku roka.
Džudovište u zadnju linju, a Zverotića ispred njega.

Jes no je on kolko vidim vec dugo ikona kluba tamo i kapiten...a tu se namece neizbjezno pitanje love :)
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.464
Reaction score
41.151
Локација
Žrnov
Dajte ljudi ne preterujte s tim uigravanjem... ... vidim Lazar je bas imao vremena da se uigrava pa poceo da sabija tamo....

neko ili zna ili ne zna da igra fudbal...
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Jasmina odbrana i napad nisu isto, stoperi moraju da se uigravaju.
Tu nije pitanje znanja ili neznanja vec uigranosti, to su u fudbalu dva razlicita pojma.
+ Komunikacija jako bitan faktor, veruj mi.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.464
Reaction score
41.151
Локација
Žrnov
pa onda znači da dovedemo štopera sad pa da se uigra do sledeće godine...
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.756
Reaction score
6.291
Joco, ti si u pravu kada se uzmu u obzir klubovi sa normalnom upravom koji rade PLANSKI... Ja bih sada potpisao da nam štoper dođe pravo na zagrevanje samo da Voja i Ostoja ne igraju zajedno...
 

Mangulica

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
108
Reaction score
3
Jasmina odbrana i napad nisu isto, stoperi moraju da se uigravaju.
Tu nije pitanje znanja ili neznanja vec uigranosti, to su u fudbalu dva razlicita pojma.
+ Komunikacija jako bitan faktor, veruj mi.

Po toj teoriji će Ostojić i Stanković kad se uigraju postati neprelazni bedem, nije bitno što veze sa životom nemaju, bitno da se uigraju.

Samo neka dovedu krštenog štopera, kojeg neće u situacijama 1 na 1 prolaziti kao malo dete, pa neka se uigrava koliko hoće.
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
U kakvoj smo buli dovoljno govori da i ovog teskog polufabrikata ako dodje dovodimo na pozajmicu.

Jebote nama pola postave na pozajmici.Dragan Djuric push it to the limits!

Ovaj Keita odigrao slovima i brojem NULA(0) utakmica u protekloj sezoni:buhaha
 
Последња измена:

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Ако узмемо у обзир колико нам је новчаник празан, шта нам све фали и да ко год да дође (под условом да је активан фудбалер), представља замену нешто за ништа, са одушевљењем прихватам позајмице, на чекове, преко синдиката, са административном забраном, кредит у швајцарцима и шта год друго да постоји.
Да се некако извучемо из ове невоље, па ко зна, можда ове године ванземаљци отму мутавог, можда оде за конзула у Дервенту, можда слети на неки нови цвет...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top