Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

Статус
Затворена за писање одговора.

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.557
Reaction score
1.552
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Dakle, i dalje Lazar Markovic od izuzetno talentovanih igraca, drzi rekord u vremenu provedenom u Partizanu - 2 sezone!!!

E muko moja..
 

Vladan_SD

Početnik
Учлањен(а)
07.12.2010
Порука
187
Reaction score
6
Локација
Smederevo
Sad sam se vratio, ono lupetanje od 7 pa 10 miliona nije tacno, ja preko telefona nisam nista razumeo. Izvinjavam se clanovima foruma.

Sutra dolaze iz Brisela da se konacno dogovore. 5 miliona i 10% od sledeceg transfera.


Edit: Kako sam razumeo trebalo bi da odigra poslednju utakmicu kad mu istekne suspenzija, to je znaci Ludogorec.
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Mitrovicev transfer vidim na sportalu objavio ciganski novinar, koji se do sad bavio samo ciganskim vestima....
A ti Vuce ako mislis da ce neko od ovih napadaca koje imas dati gol Ludogorecu, onda stvarno ne znam, ja ne vidim koji je nas napadac sposoban da da gol Siraku a kamoli Ludogorecu.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Mitrovicev transfer vidim na sportalu objavio ciganski novinar, koji se do sad bavio samo ciganskim vestima....

Ја сам чуо после утакмице од неког ко ни у лудилу није цигански новинар а јако је добро обавештен - Митровић је продат!!!
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Znam da je prodat nego kazem samo ko je pustio vest prvi.
Ustvari nisam znao ali sam predpostavio kada sam cuo jutros da su opet kontaktirali Rad za Djurdjevica sve mi je bilo jasno...
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.095
Reaction score
26.491
Локација
ante portas
Да пожелим добродошлицу Обраду и Ђемби .
Добродошли !
Сад ћемо да делимо све муке и радости заједно :D
Обрадовић показује како треба физички да изгледа професионалац .
Ђемба нек оправда епитет лављег срца !
Ајд нек вам је са срећом !
Ал ће Горан Томић да се обрадује,поготово за Ђембу :D
 

Mita BlackWhite

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
1.032
Reaction score
37
Локација
Partizane znaj,Jerkoviæ je tvoj kraj
Dobrodoslica Obradovicu i Djembi..Dobrodoslica i Grbicu a i ostalima..Grbica sam je voleo da vidim u Partizanu,jako mi se svidja igracki a vidim i da je bio Vukova zelja..Sad za Mitra,ostaje nada da odigra barem do kraja kvalifikacija ili do zime,sto bi bila premija..Pored ovakvog dvomeca sa Jermenima,sa ovim igracima nas tim postaje potpuno drugaciji,mislim da nas Partizan moze da posece sumu..
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Mitrović: Hoću u Anderleht, Jestrović je već bio u Briselu!
mozzartsport.com
Golgeter Partizana broji poslednje dane u Humskoj?

13747065951187.jpg
15golova je prošle sezone postigao MitrovićPominjali su se Napoli, Porto, Arsenal, Dinamo Kijev, ali će Aleksandar Mitrović, sva je prilika, karijeru nastaviti u Briselu. Iako se Anderlehtu, barem po izveštajima u srpskim medijima, do jutros nije davalo na važnosti. Ipak, ispostavilo se da je belgijski šampion na pragu dogovora sa Mitrovićem što potvrđuje i sam fudbaler."Želim da idem u Anderleht", odgovara Mitrović bez dvoumljenja i nastavlja u dahu."Koliko znam, delegacija Anderlehta u petak dolazi u Beograd, a moj otac i Nenad Jestrović (novopečeni menadžer) su već bili u Briselu. Ako sve bude u redu, finalni pregovori će uslediti kada se vratim sa U-19 Evropskog prvenstva".Pomisliće neki da je u konkurenciji klubova pomenutih na početku teksta Anderleht upitno rešenje, ali..."Anderleht je najbolji klub za moj razvoj. To je tim koji igra Ligu šampiona i koji mladim talentima pruža priliku da se dokažu".Belgijanci su, inače, Mitrovića već nazvali novim Romeluom Lukakom, ali prvotimac Partizana kaže da to i nije baš najbolje poređenje."Lukaku? Više sam tip igrača kao Benteke. Snažan i eksplozivan. Volim golove", kaže Mitrović, koji je protekle sezone postigao 15 "komada" u svim takmičenjima.Uprava Partizana za sada se nije oglašavača. Ali, s obzirom da je transfer Ivana Ivanova u Bazel propao, da je Marko Šćepović i dalje u Humskoj, a da budžet treba pokrpiti... Jasno je da neko mora da ide. Nažalost, kao po pravilu, obično to bude onaj najmlađi, najtalentovaniji...
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Једини трачак наде у овом прелазном року био је останак Митровића. Његовим одласком - Партизан губи много, много. Мало сам бесан због меча са Шираком, али ме ово потпуно разочарало. Ово је дефинитивно убијање клуба.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
kako moze ovako da izjavi da hoce u anderleht,i to u jednom dahu.. ko da im neko prislanja pistolje na glavu,stani odigraj jos koju sezonu,vreme je pred tobom.. mi srbi smo cudan narod :) sve odmah i sada,nista malo kasnije
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Putuj igumane...
Sve najbolje, hvala za sve.

Aj sad, jel dolazi Rankov Đurđević ili neki Faljijev napadač?
Hm... U koju nogu da mi pucaju, levu ili desnu...
 

Marinac

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.086
Reaction score
15
Dzaba mu sve kad se tamo nece naigrati , ima da propadne nazalost.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Želim da idem u Anderleht", odgovara Mitrović bez dvoumljenja i nastavlja u dahu."Koliko znam, delegacija Anderlehta u petak dolazi u Beograd, a moj otac i Nenad Jestrović (novopečeni menadžer) su već bili u Briselu.

Kratko i jasno... jebi se i da te nikad više ne čujem kako voliš Partizan i da ćeš se jednog dana vratiti!
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Sto gazda? Bez zajebancije, sto tako po Mitrovicu? Mislim, ok, ako cemo njega da psujemo ajmo i Markovica i Jovetu i Ljaju i Nastasu i Savica...Ovo nije provokacija bez zezanja, nego ne znam zasto sad po Mitrovicu pljuvati? Pa nama Lazar prosle godine 80% proleca nije igrao jer ga bolela trba pa ga opet (kolko se secam) nismo castili psovkama.
 

peko

Grobar
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
342
Reaction score
58
Локација
HERCEG NOVI
Pocinjem u sebi potajno da prizeljkujem da prodje kao neki stariji "veliki" talenti..koji su na kraji zavrsili po juznoj koreji ili nekoj rusiji i ukrajini.. Zeli da ide..klinac od 18 godina,za ovo vise ne postoji rjesenje,jednostavno. I mislim da ovo nije prica uprava je kriva i slicno,sa ovim stavom mladih igraca,nasa skola gubi smisao,sve gubi smisao,cemu praviti igraca..kada ga prodas posle pola sezone u prvom timu ?
 

hari_merdo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2007
Порука
439
Reaction score
513
Mi vapimo za centralnim veznim, organizacija napada nam je go kurac, a to niko ne pominje.
Ne znam kakav je taj mali Pantić, svi ga nenormalno hvale, voleo bih da ga vidim na terenu.

E bravo za ovo.. Svi pricamo o stoperu, zadnjem veznom, beku a ustvari nama treba napadac, dva krila i jos jedan vezni igrac.. Zalosno, ali sto posto istinito..
A kada se onda malo bolje pogleda, treba nam skoro pa igrac na svakoj poziciji.. Ovo veceras je potvrda toga..
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Sto gazda? Bez zajebancije, sto tako po Mitrovicu? Mislim, ok, ako cemo njega da psujemo ajmo i Markovica i Jovetu i Ljaju i Nastasu i Savica...Ovo nije provokacija bez zezanja, nego ne znam zasto sad po Mitrovicu pljuvati? Pa nama Lazar prosle godine 80% proleca nije igrao jer ga bolela trba pa ga opet (kolko se secam) nismo castili psovkama.

Zato što mi je pukao film i boli me kurac za tu dečurliju koja nije ni brucala a već misle da su prevazišli Partizan i samo trče za parama. Doduše, on mi je od prvog dana išao na živce.

Ej, njemu se ide, pa neka ide, ko ga jebe, nećemo plakati za osobom koja ne želi da igra u Partizanu!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top