Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

Статус
Затворена за писање одговора.

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Kao sto kaze Stinger, ni u Dinamu nije bolje. Ne bi se ja bas ugledao na kurvate sto se toga tice.
Daj mi da gledamo ove kiprane, poljake, rumune, mozda i Maribor..
Ovo ostalo je tipicno jugoslovenska skola.. Prodaj dok mozes! Za sutra - ne pitaj!
 

Loki

Grobar
Учлањен(а)
26.06.2009
Порука
498
Reaction score
54
Локација
Candyland
Pa majku mu, placeni su da trce i sutiraju loptu. Kako ne znaju da centriraju??? Ajde ako ne znaju da driblaju ali centarsut, sta znaju onda?

Tuzno ali istinito.

Toliko je tuzno, da ne nosimo za dzaba crne dresove...
Mi nismo imali igraca sa krstenim centarsutom duze nego sto cigani cekaju titulu :D (da, to je sada postala merna jedinica, molim da se uvede u SI sistem).

Kada se pojavio Volkov, mi smo svi pali na dupe jer ne pamtimo coveka koji od 10 centarsuteva, 3 pogodi.
Tada je i Stanoje prokomentarisao nesto u tom fazonu, da je nas lako ,,kupiti'' sa 3 centarsuta :wink:.

Slazem se da su nasi igraci ,,placeni'' da trce (ako se to moze nazvati trcanjem), da sutiraju (mada je pre durisanje, i to C-dur) a vec je dribling zajebana metoda, pa osim Necinih (NT7) preskakanja lopte u prazno, driblinga se nismo nagledali.
Za centarsuteve jos nisu legle pare, a ka' ce- ne znamo :D.

To je uglavnom sta mozemo da ocekujemo od Djurinih ,,pojacanja'', jer oni koji znaju da centriraju kostaju malo vise od besplatnog :wink:.
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Управо тако, као са Богосавцем. Клинац од 16 година потпише на 3 године, и ми треба да будемо срећни. А то што ће они њега продати најдаље после две године (кад мали буде имао 18 година), то нема везе...
Prvi profesionalni ugovor sa maloletnim igracima potpisuje se na tri godine maksimalno. Dok na primer ako mu je prvi profi ugovor sa 18 (kao sa Miljkom na primer :D ) mozes da potpises na 4, 5 godina...
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Jel to pravilo vazi svuda u svetu ili samo kod nas?
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Neće ni taj u Dinamu.
Nije ni Maminjo poznat po nekom zadržavanju klinaca, čak njegovi idu nešto ranije nego naši, ali jbg on svoje prodaje za 3 puta veće sume, plus što kod njega nema da tate traže milione za autorska prava, ni da se tali po 10 menadžera, već on jedini uzima, tako da i klubu više ostaje.

Ne slazem se s tim...Modrica,Eduarda I Badelja je drzao do 24/25 a oni su mu bili najbolji igraci...kod Mamica bi Mitrovic igrao jos 3 do 4 sezone pa bi ga prodao za 20+ m a ne ko nasa stoka u upravi I onaj gadni siptar I kojekakve seljacine od roditelja
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Jel to pravilo vazi svuda u svetu ili samo kod nas?
Svuda u svetu, samo sto u normalnim klubovima potpise se profesionalni sa 17 i onda cim napuni 18 produzi se ugovor na jos pet godina, poslednji primer takav je McEachran iz Celzija, decko je 2010 godine potpisao sa 17 ugovor na tri godine i onda posle toga potpisao do 2016.
Mislim poslednji primer koji sam ja zapazio, ne pratim bas kad ko potpisuje ugovore i produzava...
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
pa dobro sa tom logikom Djuric je bolji poslovodja od Mamica. On nije drzao Mitrovica 4 sezone da mu ne zadrzava mjesto u timu, uvalio ga je za 7 miliona, takodje ljajica, mitrovica itd, za po 7 svake sezone, i onda je za 4 godine zaradio 27 miliona a mamic samo 20 :) hahaha Ne moze Mtrovic igrati 4 sezone kad mi imamo 20 Ronaldo kopija koje cekaju da obuku dres da bi se prodali... sve od 94-99 godista... cigane vise niko ne shvata ozbiljno, Partizaj je jedini klub iz koga se moze za iole kakve pare i prodati.
 

PimpDaddy

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2007
Порука
539
Reaction score
6
Локација
Borca BGD/Svedska GBG
Sad ce Djura da kaze: Sta napadac, koji napadac, pa ne treba nam napadac, pa jel vidite kako onaj mali Sojic igra spica i daje golove.
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Онај из Гане, па Бразилац, па Македонац... Ово је требало Мутавом, пар бомбастичних изјава да држи воду док мајстори оду, мајстори после победе отишли, сад креће прича, имамо тим, добили смо Тун, не треба нам нико... Упропастио нас је за сва времена.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Mutavom ocigledno nepada na pamet da dovede neko pojacanje dok se ne plasiramo u LE , onda kad zaradi pare i vecinu strpa u svoj dzep dovesce nekog cisto radi reda ...
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Kako stvari stoje uz stopera, beka i napadaca treba nama i zadnji vezni, izgleda da Djemba stvarno ne moze...
 

sickmouse

Početnik
Учлањен(а)
04.10.2006
Порука
175
Reaction score
25
Локација
BL
Meni je Đemba Đemba najveće razočarenje. Od ostalih pridošlica i povratnika nisam ništa posebno ni očekivao ali njegova igra i uloga su mi potpuno nejasni. Obradović za sada jedino pravo pojačanje i dostojna zamjena, ako ne i bolji igrača kojeg je zamijenio na toj poziciji.
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Za Djembu je sve bilo jasno vec posle njegove utakmice protiv Ludogoreca. Kada se zaredjaju zadnji vezni koje smo imali u nekoliko poslednjih godina: Zuka, Lola, Raca, Kamara, meni se cini da je od njih Djemba ubedljivo najgori. Ne znam da li je gori i od S. Markovica- nije iskljuceno.
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Prije mjesec dana dizan u nebesa, danas nikome ne valja... Jeste da se malo opustio, ali daleko od toga da ne moze i da ne zna... On ce nas ovu sezonu i izvuci pazite sta vam kazem.,
 

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43
Човек је ту тек стиго мора и он мало да се прилагоди а и сви су се попалили на то што је играо за Манчестер, исто тако и он и Грбић и Малбашић сви су дошли неспремни треба време да би се довело у ред да би могли да судимо о њима. Последња двојица тек кад буду заиграли има да оду...
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Djemba kad je stigao, krenuo da kida, hvalili smo ga posle mečeva sa Bugarima. Setite se tužne scene kada bespomoćno širi ruke jer nema kome da doda loptu, saigrači ga posmatraju u fazonu ''koji djavo oće ovaj''. U medjuvremenu skontao čovek da je došao u privatni klub Šćipetara Ramdanija i da postoje igrači koji bez ikakvog zalaganja i profesionalizma mogu da igraju, tako da se i on čovek smorio i uklopio u sveopšte sivilo. Nije Djemba kriv, mi smo govna.
 

PimpDaddy

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2007
Порука
539
Reaction score
6
Локација
Borca BGD/Svedska GBG
Ziva istina Peco. Djemba je na prvoj svojoj utakmici u crno belom pokazao kako se igra fudbal. Za sve ostalo je kriva sredina u kojoj se nasao.
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
Za Djembu je sve bilo jasno vec posle njegove utakmice protiv Ludogoreca. Kada se zaredjaju zadnji vezni koje smo imali u nekoliko poslednjih godina: Zuka, Lola, Raca, Kamara, meni se cini da je od njih Djemba ubedljivo najgori. Ne znam da li je gori i od S. Markovica- nije iskljuceno.

Ако можеш да појасниш мало ово око његових игара против Бугара. Он у оба меча није имао једно погрешно додавање, мало је у дефанзиви шкрипао али ништа страшно. По мени, он је био најбољи играч.

Е сад, шта се после десило то немам појма. Да ли много бамбуса ону блонди дрољу, или је ово што каже Президент зна само он.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top