Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

Статус
Затворена за писање одговора.

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Bolesno...

Nastavite da kunete i proklinjete u stilu Verice Radete a ja vam dalje necu smetati.

Ovakve kletve zbog jebenog fudbala...

Sokole 3 posta,a poceo si da propovijedas ljubav prema ciganskim fekalijama.
Razumi nas makar malo molim te,gledacemo u buducnosti da te postedimo ovakvih neprijatnosti.

Ugodna vecer.
 

Pingvin

Grobar
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
899
Reaction score
74
Ne brine mene što je on otišao kod cigana, ko ga jebe, nego me brine što ostajemo sa Aksentijevićem na beku. Ako se ne pojačamo na toj poziciji jebaće nas ko stigne jer imamo ogromnu rupu u odbrani na toj strani.
 

Nero

Grobar
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
227
Reaction score
5
Локација
Sumadija
samo da ne bude da uprava misli da posle pobede od juce nam ne trebaju pojacanja.licno ne verujem da bi doneo neki extra kvalitet u odnosu na neko druo pojacanje na toj poziciji ako ga bude
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
A zar ne mogu da dodju igraci i posle 31. sa cistim papirima kao npr Tomasevic sto je dosao ?
Ima takvo neko pravilo ne mogu da se setim .
Tomašević je bio slobodan igrač.
Bolesno...

Nastavite da kunete i proklinjete u stilu Verice Radete a ja vam dalje necu smetati.

Ovakve kletve zbog jebenog fudbala...
Reče čovjek sa 3 poruke.

Da se razumijemo ni ja nisam da ga kunemo. Ko ga jebe možda kao i za mikića budemo srećni što nije potpisao.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Не можемо никога после првог регистровати били слободни или не. Моћемо само клинце да убацимо јер се они не региструју.
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Ne znam čemu nervoza.
Ja ni jednog trenutka nisam pomislio da će ovaj doći kod nas sa sigurnođću.
Sama saradnja sa Terzićem koji je ciganštura na kub i koji učestvuje u ovoj sveopštoj ciganskoj hajci je nagoveštavala ovakav ishodčplus mafijaška sila iz kolektora.
Ko ga jebe.Ovo im je 14 igrač kojeg su doveli,široko,već viđeno a takvi potezi su do ove godine donosili titulu nama.Verujem da će i pored svih pritisaka i krađa i ova godina da se završi isto.
Opušteno,Aksent će biti Alveš :D.
 

BVDC

Grobar
Учлањен(а)
14.01.2008
Порука
339
Reaction score
3
Квалитетан играч је Петковић, одлично командује десном страном. Али и ако оде код комшија не треба жалити, јер ће се Аксентијевић ускоро вратити у форму ако буде био дисциплинован и активан.

Са друге стране, ми тренутно имамо кадар за освајање титуле, без обзира на Ђурђевића, који по мени и није неки екстра квалитет. Много ћошкари, има потез више и требало би дуго да се он доведе у неки пристојан ред.
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Upadamo u ozbiljan problem, 31. je blizu,moramo kako znamo i umemo da dovedemo ne samo beka nego i stopera ali kako stvari stoje bice uspeh ako samo beka dovedemo.

Uprava je toliko sposobna da ne moze da realizuje ni ove seoske transfere.Jadno.
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Zvezdana se Zvezdanu raduje. Da su neki normalni ljudi u upravi, da sa ovim govnima ne razmatraju ni prodaju semenki njihovim navijacima, a ne da sedaju za isti sto i pregovaraju o mogucim transferima.
 

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
Ljudi, nemoje da se ponižavamo kletvama. Ne mogu da verujem da se svađate zbog nekog Petkovića... Što neko reče, u pitanju je tek nešto kvalitetniji igrač od Aksenta. Ono što brine je što je neko u klubu dozvolio da se objavi posao koji nije bio završen. Strašno neozbiljno. Kada sam video da je onaj smrad Terzić dao blanko podrsku ovim govedima iz rupe, znao sam da bi nešto ovako moglo da se desi. Ako u klubu ima iko pametan, prekinuće ovu sapunicu i koncentrisati se na LE.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Bolesno...

Nastavite da kunete i proklinjete u stilu Verice Radete a ja vam dalje necu smetati.

Ovakve kletve zbog jebenog fudbala...

Недостајаће нам твоја жива активност на форуму, ништа више неће бити као пре...

Што се тиче овог Петковића, реално свакаквом олошу се у Србији диже цена. Испаде да је Кафу лично...

Ко је уопште јебени Марко Петковић? Што би рекао Мамињо, "Ма тко си ти, Беро Јелинићу?" :D

Ако је заиста отишао у чергу - ко га јебе, показао је каква је гњида. Не зато што је отишао већ што није одмах рекао да не жели код нас.

А с друге стране ми је драго да је направио мајмунима ове идиоте што нам воде клуб, већ их је једном изјебао али њима није доста.

Јебо их и криминалац Терзић и сав олош с којим сарађују.
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Realno je vesovic za njega Maikon, nece se on u zvezdi naigrati.
Od pocetka sam bio za Larteja, nadam se da ce ovo sad ubrzati njegov konacni dolazak, treba nam igrac koji moze i desnog beka i stopera da igra, kad vec nemamo kesa za obojicu.
 

Veliki Strumf

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
325
Reaction score
16
Локација
Strumfograd
Govno malo smrdljivo jebem li mu familiju cergarsku.:pickaciganska
I bolje onda sto je ovako.
Mrs u kolektor smrade mali.
P.S. izvinjavam se morao sam.
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
dovesti larteja i popisati im se u usta ciganska.
ove cigane sto smrde ovde na forumu ocistiti posle prvog onakvog posta.
gleda onaj odozgo, bice sedma uzastopna!
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Vesovic je za njega a i za nase prilike odlican bek,i mnogo mi je zao sto nismo uspjeli da ga maznemo.
Na kraju covjek je rekao posteno da bi dosao,ali da ne smije jer se boji svemocnog raja i navijaca.
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Људи па није ни црња луд да чека Ђурића да овај све своје јефтиније варијанте испроба... Их кко волим што му се Терзић покењао у уста! Ако маму ти јебем мутаву!

А овом што му је звезда све, желим му толико среће да цео уговор проведе на другом месту на табели, а да доживи судбину сличну као рецимо неки играчи којима скандирају ова багра са севера, типа одлази, играте ко пичке и тако даље!
Ма шта ја кењам дабог да изломио сваку коску у доњим екстремитетима и то је то!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top