Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva - prelazni rok, leto 2014.

Статус
Затворена за писање одговора.

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Uopste nije problem sto je prihvatio ponudu Rusa ali brate onda si trebao da cutis, treniras sa nama pa sta bude. Ovako na sva vrata pricao kako zeli da se vrati u Partizan, ostaje mu se u Beogradu , a na kraju ode za parama. Jbg brate ne radi se to tako.
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Разумем да се појединци воде само парама.
Никакав проблем, играјте за кога хоћете, мењајте веру, курвајте се ако хоћете за паре, само не разумем зашто не могу да престану да помињу Партизан?!

Пун ми курац ''Партизанових војника'', ''друге куће'' и осталих бљувотина.

Морални пигмеји, јебем ли вам мајку!
 

OnlyYou

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2008
Порука
753
Reaction score
255
Da je Volkov otisao, dosao bi Lomic sigurno, ovako nismo mogli da damo puno para za popunjenu poziciju. Marko nije hteo nazad u Rusiju, prihvatio bi i dosta manju sumu da potpise za nas, ali nije se desilo. Nije decko nista kriv, osim sto nije mogao da drzi jezik za zubima i da ne lupa svasta novinarima.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.794
Reaction score
55.873
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Malo smara ta priča "dovoljno je zaradio, valjda je neki Grobar" pa svi ste ovde vi neki valjda Grobari, pa dajte onda mesečno pola plate za Partizan, covek uopšte nije na zalasku karijere realno je kvalitetan igrac i ne znam ni zašto je uopšte bio opcija po meni je nerealan, plus je tu problem volkova koga ne mozes ni za pastetu uvaliti,a njemu ne pada na pamet da sedi na klupi, najbolje da sad dupetom vrata zatvorimo svakom ko neće da igra kod nas za džabe, "kakva je picka onaj Jovetic zaradio je brdo kesa sto ne dođje u Partizan", pa nisu se bavili fudbalom da bi bili volonteri, to sto ima slučajeva kao sto je Saša Pavlovic, koji su jako retki, ne znaci da svi moraju da budu takvi.
 

Bobisha

Početnik
Учлањен(а)
29.10.2009
Порука
21
Reaction score
9
Ništa novo ...

Idemo dalje ...
Levo defanzivno - sad prodamo Volkova, pa igra Aškovski.
Levo ofanzivno - Oumarua, naravno ne dovedemo, igra Ninković. Mislim jednu igra, pa pet "odmara".
Na pleju - oslonimo se na Pantića, koji će biti otresan samo tako na jačim utakmicama. A koji bi inače već sada otišao da ga neko hoće. Ali ga zbog loših partija niko neće, pa zato priziva novi ugovor sa PFC :roll:
Desno ofanzivno - ne možemo da se iscenjkamo za Alivodića, ipak je to ogromnih 50.000,00 eura. Ej bre ! :prekrsti
Štoperi - Ma i Tubić neće džabe da dođe, šta će nam onda ?! Trajković dobije bolju ponudu, ode i on. I ostaje tandem snova Voja-Ostoja :banghead

Eto pesimistični scenario, da malo mračim, ali da ne pogodim :wink:
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.199
Stojanče, sve je to okej, ja poštujem. Igraj brate do 38 godine u inostranstvu dok ne izvučeš maksimalnu moguću kintu, ali onta tiću, šta sereš koji kurac. .
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Кад ли ћемо ми моћи да доведемо играча који није на заласку каријере, који може да одигра још сезону-две у иностранству, који је добар играч, који не игра за сићу, када? Ако не пред улазак у Европу? Не може сваки пут да се уђе у неко од Европских такмичења са уложених 80 или 18 хиљада Евра! А да добијеш, 4-5-10 милики!!!

То господо из управе ФК Партизана није имао ко да вам објасни, или ви нећете да схватите?
Што би рекао онај у Видимо се у читуљи, пре ће да те заврне сад за 3000 марака него да сачека годину да узме 100 хиљада! Е такви смо и ми, боље узети 600 хиљада за пролазак у 2. или 3. коло квалификација, него уложити 600 хиљада па добити рецимо 5 милиона!

А са друге стране тај Партизан продаде и Јојића, Митровића, Марковића, и још брдо играча за силне милионе, а ценкамо се за 50.000 евра!

Ђурићу ако ниси од тих продаја платио кауцију од 2.000.000 где су онда паре?
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Moje današnje saznanje: Veoma su male šanse da dođe Alivodić. Minimalne. Skoro nikakve.
Sramotno mali iznos stoji treneru na raspolaganju za ovaj prelazni rok.
Zvuči odveć poznato.
Pomolimo se Bogu za što manje odlazaka, to je jedino što nam preostaje. :(
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Je l' vas boli sto Partizan nece imati odlicnog levog beka ili to sto ste "prevareni"?
Postojao je usmeni dogovor da potpise ako ne stigne neka jaka ponuda. Posto je u pitanju klub koji je tek usao u prvu rusku ligu (sto znaci da u narednoj sezoni nema vecih ambicija od borbe za ostanak u istoj), mozete zamisliti koliko para su ponudili kad prevazilazi sportski i finansijski motiv koji nudi Partizan.
'Ajde budite malo realni, niste deca ili cigani da se lozite na pricu o pesacenju u voljeni klub, igranju za dz i sl. Na tako nesto se odlucuje vrlo mali broj ljudi i oni zavredjuju posebno postovanje, ali to ne znaci da treba polivati fekalijama ostale koji nisu spremni na to.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.955
Reaction score
4.898
Локација
Ndžamena
Čini mi se da mutavi testira prag tolerancije navijača tako što iz godine u godinu sve više para stavlja na raspolaganje sebi, a sve manje Partizanu.
 

OnlyYou

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2008
Порука
753
Reaction score
255
Malo smara ta priča "dovoljno je zaradio, valjda je neki Grobar" pa svi ste ovde vi neki valjda Grobari, pa dajte onda mesečno pola plate za Partizan, covek uopšte nije na zalasku karijere realno je kvalitetan igrac i ne znam ni zašto je uopšte bio opcija po meni je nerealan, plus je tu problem volkova koga ne mozes ni za pastetu uvaliti,a njemu ne pada na pamet da sedi na klupi, najbolje da sad dupetom vrata zatvorimo svakom ko neće da igra kod nas za džabe, "kakva je picka onaj Jovetic zaradio je brdo kesa sto ne dođje u Partizan", pa nisu se bavili fudbalom da bi bili volonteri, to sto ima slučajeva kao sto je Saša Pavlovic, koji su jako retki, ne znaci da svi moraju da budu takvi.


Upravo tako.... Ti ljudi zive od fudbala, naviknuti su na zivot na visokoj nozi, porez na nekretnine, imovinu, registracija vozila im prelazi nekoliko hiljada evra, deca idu u privatne vrtice/skole, zena kupuje po Parizu, Milanu, sobarice ciste kuce/stanove,... a karijera se zavrsava vrlo brzo. Svako od njih ce da gleda kako da zaradi sto vise dok jos moze i nikog ne treba zbog toga kriviti. Nije recimo milion ista vredost obicnom i bogatom coveku. Ne moze se ici u rikverc sto se tice zivotnog standarda, kad jednom zakoracis napred tu si gde si.
 

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43
Malo smara ta priča "dovoljno je zaradio, valjda je neki Grobar" pa svi ste ovde vi neki valjda Grobari, pa dajte onda mesečno pola plate za Partizan, covek uopšte nije na zalasku karijere realno je kvalitetan igrac i ne znam ni zašto je uopšte bio opcija po meni je nerealan, plus je tu problem volkova koga ne mozes ni za pastetu uvaliti,a njemu ne pada na pamet da sedi na klupi, najbolje da sad dupetom vrata zatvorimo svakom ko neće da igra kod nas za džabe, "kakva je picka onaj Jovetic zaradio je brdo kesa sto ne dođje u Partizan", pa nisu se bavili fudbalom da bi bili volonteri, to sto ima slučajeva kao sto je Saša Pavlovic, koji su jako retki, ne znaci da svi moraju da budu takvi.

Баш тако, на страну што ја нешто не подносим Ломића због неких левих ствари, човек је сасвим солидан фудбалер и није маторац, може још увек да игра и заради солидно а код нас има за годину дана да прими 6 палта и да се у дупе удара. Морамо бити реални, стоји да се мало излајао унапред ал јбг не кривим ја њега уопште што нам говна седе у управи. Рецимо сигуран сам да без обзира на сав муљ ти људи би играли код нас за мало пристојнију суму сигурно, али проблем је исплата јер ни њима се сигурно не јебавају але по Молдавији,Русији и ко зна где далеко од Србије и својих ближњих које имају овде.

А то љубав, курац, палац то би ја метнуо катанац на уста да не лажу народ само да би се палио. :D

Ђура дао мало пара за прелазни рок ма није могуће :buhaha
Довели човеку 2,3 права фудаблера зимус има да га јебу овај рок и да му трљају то на нос све док је тренер Партизана.
 

Bobisha

Početnik
Учлањен(а)
29.10.2009
Порука
21
Reaction score
9
Да, боли ме ...

Моја љутња, а мислим и већине чланова форума и навијача односи се на управу која није способна да оформи адекватан тим да се достојно боримо за ЛШ, а не превише на Ломића, мада се и он непотребно излетао.

И, да, што је питао неко горе - боли ме што ће, ако се овако настави прелазни рок, поново то бити једна трагикомична епизода. Боли, јер јако волим Партизан и доста ми је понижавања у Европи.

Не знам шта би требало, да будем одушевљен, што нам сасвим добар играч не долази, већ остаје играч који је на дербију, а и у многим другим утакмицама био смешан :?
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Prvo: Lopovi jebem vam majku, krokodili vas pojeli.

Drugo: Dolazio je i Kežman 2005. da trenira sa Partizanom pa nije najavljivao da su šanse da se vrati, veće nego ikad.

Treće: Mislim da je sada sve jasno, da nema ništa od ozbiljnog tima i da će Farani biti jedina ekipa koju ćemo izbaciti iz Evrope.
 

Dr.Hofmann

Guest
Nikola _G ovo treće je bilo jasno i pre početka prelaznog roka.


Moram da primenim jednu nepopularnu meru a to je da citiram samog sebe.

Napisah ja vama ovo neki dan nakon priče o dolasku Alivodića, ali niko živ se ne obazire na to, nastaviste vi da pičite po svome, i da se zanosite i maštate o nekim pojačanjima, pa ako vam do sada(nakonsvih ovih godina) nije postalo jasno sa kim imamo posla nikad neće.

Alivodić 150 milja evra,teško ostvarivo ima jedna caka koja ujebava eventualni transfer , igrač nije džabe ima nekih para da se plati.

Pa mi ako uložimo sve ukupno u ceo prelazni rok 150 milja evra to je premija od ovih štakora iz uprave.


Evo mada kompletna stvar još uvek nije završena, ja sam ubeđen da mi više od 200 000 evra nećemo potrošiti u ovaj prelazni rok, ako i toliko, pa vi onda vidite čemu možete tu da se nadate.


Da se ja nešto pitam ko što se ne pitam , ja bi ovu temu zaključao pošto je potpuno besmislena , koji crni dolasci koja pojačanja, čak ni neke velike prodaje tu neće biti, jer ko će da kupi ove naše mrljavce , izuzev dva klinaca koji nešto obećavaju.
 

Loki

Grobar
Учлањен(а)
26.06.2009
Порука
498
Reaction score
54
Локација
Candyland
Jbg, sve dok ,,uprava iz senke'' obavlja prelazne rokove, nemamo o cemu da se brinemo!
Ja sam vec nakrivio kapu, turio slamku u usta i seo ispod sljive. A vi?
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.969
Reaction score
8.057
Da je doso neko od najavljenih, Regan, Lomic, Tubic, Alivodic, Oumaru, pa i da pricamo nekako o LS. Ali sa timom koji je izgubio od Napretka, koji je jedva davao golove JSLigasima dok je bila hajka, misim da nemamo sanse.

Sramota, pripreme vec u jeku, a pojacanja nigde, stvarno sramota...
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.179
Reaction score
6.073
Локација
100 кураца
Sve ce to "uprava iz senke" pozlatiti. :puke

Osecam da sve vise kulja mrznja i bes prema govnima iz uprave, ljudi nas jebu u zdrav mozak.
 

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
Da li je moguce da mutava spodoba jos uvek zajebava Partizansku naciju.
Daj uklonite to govno vec jednom.
Dokle ce vise da NAS zapisava.
Ima li neko jaci od njega...
Taman se lepo poradujes,i ovo govnjivo mutavo djubre sve ukenja.
Jebem ti mater mutavi dzukcu,jebo te pickousti ,sto drzi na uzici!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top