Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva - prelazni rok, leto 2014.

Статус
Затворена за писање одговора.

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.940
Reaction score
7.931
Ne verujem da ce imati vise od 2 000 eur mesecno. U vr glave 3, ma da ne mogu da verujem.

Evo neka pise neko ko se razume u te stvari.
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.401
Reaction score
4.637
Локација
Zemun
@Krstajic
Kolega falili ste prethodnih dana . . . :wink:
Marinkovic je izgleda kod Vukadinovica GDM sport. Bar on mu je pravio klip kako igra u 2014. godini.

http://www.youtube.com/watch?v=2WUjVMJDiBs#t=194

I po ovom klipu - to je prosek proseka , kada u nesto vise od 6 min. klipa moraju da stave i kako panicno izbija loptu na protivnicku polovinu:banghead

Ovaj Vukadinovic uglavnom rasprodaje crnogorske i makedonske polu-igrace na Tajlandu i u Kini.
 

Krstajic

Banned
Учлањен(а)
04.07.2014
Порука
552
Reaction score
28
Локација
Stategabri
Onda je verovatno neki pajtos Zahavija koji svercuje na sitno.. Neka njihova agencija je u pitanju.

Vala bas, kod Luke smo barem na youtube videli da moze da centrira i predribla trojicu, jedino sto mu je sut ostao trapav kao i u realnom zivotu..

Iskreno, obrali smo bostan ako se ne uvalimo u grupe, Marinkovic ce da glumi Andriju, a Kragujevcanin Drincica.

Edit: Ovo moram da podelim uvezi Luke. Ovako se nekad pisalo o njemu ispod klipova:

serbx88vor 1 year

"Kakva igračina ljudi moji,ovo me podsjeca na krasića iz najboljih dana,pa malo i na mesija,velika igracina!"

:D
 
Последња измена:

The Prodigy

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
547
Reaction score
21
Локација
Na jednom proplanku u staroj, trošnoj kuæi (cimer
Starijeg su oterali ko psa a bio je najbolji strelac ekipe te sezone sa 14 golova...

Starijeg su oterali zbog kurcobolje... Ako se dobro sećam, Ješić je u to vreme za njega rekao da je na utakmici (čini mi se) protiv Vojvodine bio ostavljen na klupi i kada mu je u drugom poluvremenu rekao da se zagreje jer ulazi u igru, Nebojša je odgovorio: "Gde baš danas šefe po ovom suncu?":prekrsti

Što se ovog mlađeg tiče, sećam ga se kao bulja igrača i uopšte ne kapiram kakav on kvalitet može da nam donese? Daj Bože da je napredovao, sigurno je stekao nešto i iskustva, ali ja mislim da će nam on doneti kvalitet kao i Lovre svojevremeno što nam je doneo.
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
A Grubješić? :roll:

Mada mooožda dečko bude i pojačanje za ovu ligu, bio je dugo u inostranstvu, a i zna šta se u Partizanu očekuje.

Ipak realnija varijanta je da je zamena za Andriju i da će da mu se zviždi već u 15-om minutu utakmice zbog 3 vezana loša poteza...


HAHAHAHAH Prodigy kakva anegdota! :D
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Starijeg su oterali zbog kurcobolje... Ako se dobro sećam, Ješić je u to vreme za njega rekao da je na utakmici (čini mi se) protiv Vojvodine bio ostavljen na klupi i kada mu je u drugom poluvremenu rekao da se zagreje jer ulazi u igru, Nebojša je odgovorio: "Gde baš danas šefe po ovom suncu?":prekrsti

То уопште није Јешић рекао, ако већ преносите некакве анегдоте онда преносите тачно.
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.199
То уопште није Јешић рекао, ако већ преносите некакве анегдоте онда преносите тачно.

Beše Bik?

Inače se slažem sa tobom, ne treba dečka pljuvati od starta, ali sam skeptičan. Ja od njegovog čuvenog talenta nisam ništa video. Kao što rekoh, nadam se da se opametio.

Dobrodošao!
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Dobrodošlica Nenadu! Hvala klubu što mu se svakim danom sve više i više sere u život. Očigledno nije cilj da se Partizan finansijski uništi već da igrački kadar bude sastavljen od invalida, alkoholičara i "naše dece" koja su i invalidi i alkoholičari (to ipak mogu samo naši izdanci). Jebem vam mater, da oproste deca na psovkama!
Vratite i Ivana Stevanovića, Šljivančanima, Pantića, Vukelju, pomozimo im da se fudbalski oporave!
Poginili pička vam materina slepačka! Ugasili se do kraja godine da vas ne gledam više, da počnem da kartam šah...
Nenad Marinković... Jebem te živote!!!

P.S.

I njemu je garant Varga ćale! Više liči na njega nego na burazera. Kud se ne zajebaše pa dovedoše njega...
 

Sekula

Banned
Учлањен(а)
09.08.2007
Порука
644
Reaction score
149
Pojačanja

Ko je sledeći? Kamel Zaim? Viktor Ugo? Zaboravio sam ime onog Kamerunca što sad igra u Estoniji. Molim upravu da ga dovede, čisto da me potseti. Zna li se šta je sa Đorđem i Predragom Lazićem? Nije red da im propada karijera, kada Partizan može da je oživi. Zezali smo se za Boju, sada kad bolje razmislim, on bi bio pojačanje naspram ovih vedeta koje smo doveli. A i ne nosi lošu karmu...
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
Reci da se salis sa Djordja Lazica?! Pevali bi kad bi dosao, nemoj da stavljas u isti kos igrace i poluigrace. Sta da ocekujete kad nece da se otvore za 200 soma po sezoni... Mozes misliti, ogranicili platu. Pa za toliko vise nece hteti ni Ninkovic da igra. Jebem ti zivot, sta rade ovi... :pop
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.051
Reaction score
26.239
Локација
ante portas
Dobrodošlica Nenadu! Hvala klubu što mu se svakim danom sve više i više sere u život. Očigledno nije cilj da se Partizan finansijski uništi već da igrački kadar bude sastavljen od invalida, alkoholičara i "naše dece" koja su i invalidi i alkoholičari (to ipak mogu samo naši izdanci). Jebem vam mater, da oproste deca na psovkama!
Vratite i Ivana Stevanovića, Šljivančanima, Pantića, Vukelju, pomozimo im da se fudbalski oporave!
Poginili pička vam materina slepačka! Ugasili se do kraja godine da vas ne gledam više, da počnem da kartam šah...
Nenad Marinković... Jebem te živote!!!

P.S.

I njemu je garant Varga ćale! Više liči na njega nego na burazera. Kud se ne zajebaše pa dovedoše njega...

Nervozan si jer niko nije dosao na poziciji crnca :D
Ni onaj sto ga je Nikola G najavio :buhaha
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.438
Reaction score
11.951
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Čuvena ekipa sa Macanom, braćom Marinković, Vukeljom, Lazićima, predvođena strategom Miodragom Ješićem... ne ponovilo se :pop

Reci ti meni odakle ti ideja da staviš Ješića i :pop u istu rečenicu, 'leba ti?

Dodao bih ovom pitanju i čuđenje zbog Macana, međutim Ješino spominjanje me je baš pogodilo u oko?
 

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
Munjevito se priblizavamo bludnici. Po kvalitetu, "pojačanjima", polako i dugovima, izgledu tribine.Strašno...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top