Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva - prelazni rok, leto 2014.

Статус
Затворена за писање одговора.

krme

Grobarčina
Учлањен(а)
28.08.2010
Порука
1.696
Reaction score
332
Локација
u čestitoj kući
@Sekula
Nemamo mi para za Đorđa Lazića! Jedino ako raskine ugovor u UKR zbog ratnog stanja pa dođe ovdje samo za platu. I opet nemamo ni zato para. A da bi nam leg'o - leg'o bi nam.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Ješić je u toj polusezoni uspeo čak tri puta da izgubi na JNA, nekoliko neršenih a i pobede su nam bile po 1-0, igra katastrofa, a nekoliko igrača oterano u Teleoptik, jedini plus ulazak u grupe kupa uefa, a i to pre svega zahvaljujući Kralju.

Za druge ne znam, ali ja Ješića više nikad ne bih gledao na klupi Partizana.

Za Živkovića očekivano, ne vredi ništa dok se bagra ne rastera.
 

shonepfc89

Grobar
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
607
Reaction score
70
Dok su govna šurovala sa Faljijem, novac se prao preko Fiorentine. Sad kad se šuruje sa jevrejom, pare se peru preko Benfike...

Baš sam se začudio kako je moguće da Andrija još nije prodat. Početak avgusta, a on još kod nas. Prosto neverovatno.

Kad ne leži vraže, štek je izgleda debelo presušio. Nema više odakle da se krade, nema više ni pinčike. Da se proda još šta se prodati može, pokupe pare, pa da se rastajemo ko ljudi u nekom tamo decembru... Da se slučajno ne bi nešto ostavilo za sledećeg Murtu, koji će da uzjaše naš voljeni klub. :angry
 

Limun85

Početnik
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
198
Reaction score
293
Marinković je izgleda zamena za Živkovića. Nadam se da je toliko napredovao da ne osetimo odlazak Andrije. Realno gledajući ništa nam neće doneti novo u igri, ništa bolji od Luke i Grbića neće biti.
Ako je zaista cifra od 6,000,000 eura i da ćemo tim transferom zadržati sve ostale bitne igrače, a takođe dovešćemo još kojeg kvalitetnog igrača na kritična mesta u timu, dižem obe ruke za prodaju. Poznavajući upravu prodaće oni sve što valja čim srtignu ponude. Neće se ni potruditi da nas ojačaju.
 

Voyconic

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
603
Reaction score
47
Od tih navodnih 6 miliona ako FK Partizan vidi 1 milion da me obesite za muda na sred trga.
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
boze, gde je mogao da bude ovaj klub da se ozbiljnije radilo... bili bi kao dinamo
A zeka je za ove bio genije, ko zna sta nas sve ceka u buducnosti, bojim se da ne kukamo i za ovim vremenima

marinkovic ako nije sazreo me vidim sta ce pored luke tu... haos
 

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
Ovo sa Zivkovicem nema veze...cista ciganska novinarska patka da nas izjebu i poremete za sutra!Samo da znate!
 

StefanM

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2014
Порука
484
Reaction score
28
boze, gde je mogao da bude ovaj klub da se ozbiljnije radilo... bili bi kao dinamo
A zeka je za ove bio genije, ko zna sta nas sve ceka u buducnosti, bojim se da ne kukamo i za ovim vremenima

marinkovic ako nije sazreo me vidim sta ce pored luke tu... haos
bili bi duplo bolji od dinama ali... SBBKBB - koliko sam samo puta ja a verujem i mnogi od vas upotrebljavao ovu frazu ..
i danas me dusa boli sto su oterali Stanoja jel mogu samo da pretpostavim svadju na forumu u slucaju da je Stanoje imao normalan prelazni rok te godine i da je izbacio Genk a onda se zadrzao do dana danasnjeg : "ako i sada ne prodjemo u 1/8 finala LS oterati upravu pod hitno !!! i umesto Stojketa dovesti golmana koji vredi - evo npr Ocou iz Meksika " ( mozda sam malo preterao ali bilo bi nam mnogo bolje sigurno i Voja "Kapiten" nikad ne bi dobio ovaj nadimak )
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
I njemu je garant Varga ćale! Više liči na njega nego na burazera. Kud se ne zajebaše pa dovedoše njega...
Варгу? :D

Очигледно је да смо минирани, као клуб.
Немам ништа против Маринковића, али када се ФК Партизан појачава оваквим играчима а при томе играмо квалификације за ЛШ, о чему да причамо?! :prekrsti
 

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.397
Reaction score
3.245
Локација
Tamo gde su Grobari
Za Zileta ne verujem da je tacno, kao sto rece kolega. Sto se Shoneta tice....bolje da smo vratili Milosa "ako ne das gol, zapamti kad si zadnji put igrao" Bogunovica.
 

Sekula

Banned
Учлањен(а)
09.08.2007
Порука
644
Reaction score
149
Žile

Ovo sa Zivkovicem nema veze...cista ciganska novinarska patka da nas izjebu i poremete za sutra!Samo da znate!
Боже дај да си у праву. Ја знам да Жиле неће дочекати децембар код нас, али знам ни да неби могао да игра за Бенфику у Европи ако ми сутра прођемо. А они га сигурно не купују само за домаће првенство. Тако да, ако га већ купују, сигурно знају нешто што ми не знамо...
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.433
Reaction score
11.904
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Ješić je u toj polusezoni uspeo čak tri puta da izgubi na JNA, nekoliko neršenih a i pobede su nam bile po 1-0, igra katastrofa, a nekoliko igrača oterano u Teleoptik, jedini plus ulazak u grupe kupa uefa, a i to pre svega zahvaljujući Kralju.

Za druge ne znam, ali ja Ješića više nikad ne bih gledao na klupi Partizana.

Tom logikom su i novinari "pravilno" zaključili da je mutavi najuspešniji Predsednik FK Partizana u istoriji. Rezultati govore za sebe, jel' da?

Pored imena čoveka, tačnije ljudine, koji uradi ovo
- Da, tačno je da sam vratio stan, samo taj stan sam vratio ranije, dok sam još bio u Altaju. Ne bih puno o tome, naravno da su svi bili prijatno iznenađeni. U stvari, pozvao me je Zoran Džoni Krstić iz Partizana i pitao me je (pošto sam tada bio u inostranstvu) da li bih mogao da svratim do njega prilikom prve posete Beogradu, da se dogovorimo da iznajmim stan Partizanu. Rekao sam mu da nema problema. Prva pauza u prvenstvu, dolazim na stadion, odlazim prvo kod Žarka Zečevića i njemu sam prvo rekao šta sam odlučio - umesto da izdajem, ja vraćam stan klubu. Zeka me šalje kod Džonija da završimo potrebnu papirologiju i to je to.

Pitali su me posle toga moji prijatelji rodbina: "Ješo, zašto, zašto?"

"Zato", kažem im. "Zato što sve sto sam do sada uradio i postigao u životu, sve je to zbog Partizana."

i o klubu govori ovako
Vidite, ja i danas mislim isto, da nije Institucije Partizan, ne bi bilo ni Stjepana Bobeka, Miloša Milutinovića, Vladice Kovačevića, Čika Čajkovskog, Hasanagića, Vasovića, Galića, Bjekovića, Vukotića, Mijatovića, Dragana Mancea, itd, itd...
ti zbog rezultata ekipe, a koji su najmanje od njega samoga zavisili, stavljaš :pop .

Serem se ja na današnje kriterijume.

PS. Citati su preuzeti sa bloga Crno-bela nostalgija, iz intervjua objavljenog 17.07.2013. godine.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Ja mu nigde nisam osporio ljudske kvalitete, i odanost Partizanu, već isključivo trenerski kvalitet, za koji lično smatram da ne poseduje, i opet kažem da je to moje mišljenje, što ne mora značiti da sam u pravu.

Što se mene tiče može biti naš sportski direktor, potpredsednik ili bilo šta u klubu, ništa lično protiv čoveka nemam, naprotiv, ali na klupu ne. Pri tom nikom ne namećem svoje mišljenje.

Situacija sa mutogenom i novinarima i moja konstatacija oko Ješića nemaju nikakvih dodirnih tačaka.

Završavam oko Ješića, nije tema za to.

Marinkoviću dobrodošlica, ako je stvarno potpisao! :napred Partizan
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Jebem vam mrtvu majku cigansku, svima koji pisete i kenjate...A niste grobari...ima da nas gledate sutra uvece...i da zacepite cigansku gubicu jednom za sva vremena...Vjerica RaDeta ce vam se iskenjati na zivot...I mrtvi Ceda ....Jovanovic...I Bik...i Zeka...i celavi Marko Nikolic...I Beko Fofana...I uslovna Evropska takmicenja...Svi vam se kenjamo po faci cergo sektaska...
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Ne dirajte Jesica, on je za sve moralna gromada i ljudina.
 

Outsider

Grobar
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
548
Reaction score
90
http://www.record.xl.pt/Futebol/Nacional/1a_liga/Benfica/interior.aspx?content_id=898386

Ne znam sta ce da se desi ali evo pise se vec po Portugaliji.
E djuro, djuro, i svi oko tebe partijski i ne partijski lopovi, ima li kraja vasem unistavanju ovako velikog kluba??? Ima li bar neke bolesti koja ce vas spreciti ako ovde u ovoj usranoj Srbiji niko ne moze?
Nadam se da ce se i za vas sve naci neka ebola ili neki "komarac sa zapadnog Nila", onaj mamutski crno beli, taj da vami dodje glave. Kako ste lepo ziveli od "CRNO-BELIH", tako od njih i da umirete u mukama!!! Evo, od srca vam zelim.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Neko je ovde napisao da od tih 6 miliona FK Partizan neće videti ni milion, ma neće videti ni jedan jedini dinar zbog mutave spodobe i ostale ekipe, malo gospodi ovo čerupanje godinama, već hoće da iskoriste svaki momenat dok su tu. Zajebala ih povreda Pantića, i njega bi negde uvaljali, za 500 hiljada makar. :angry
 

Kejp

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2012
Порука
684
Reaction score
89
Danijel Aleksic ako bi se malo doveo u red, bio bi ozbiljno pojacanje za nas klub, to je moje misljenje. Bio je odlican igrac, nije se snasao preko ali to ne mora da znaci da kod nas ne moze da se razigra. Pa ko sve nije dobio sansu da se ponovo "razigra" kod nas, zasto ne bi i on :) Dal je glava luda ne znam, ali secam se kad smo pobedili 1:0 Vojvodinu na nasem stadionu, lik je bio na klupi i u trenutku kada je njihov trener izvrsio trecu izmenu a nije ubacio njega, lik je samo odsetao do svlacionice. Mislim da mu je to bila poslednja sezona u JSL. Ja bi licno voleo da ga vidim u crno-belom dresu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top