@Dragiša
Имају они навијаче широм света али неће јапанац да путује сваки викенд да гледа Јувентус него онај ко живи у Италији. На северу Италије мање навијача имају у односу на Интер и Милан док су јужно доминантни. С временом се показало да су се ипак зезнули око капацитета стадиона и да је то требало бити 50+ хиљада.
Све су ово неке теме које би у неким нормалним околностима биле интересантне па би могли да разглабамо о томе да ли трибине треба да буду ткзв терасе или у једноделном моду, да ли на југу треба увести стајање, који капацитет, које столице, итд али овако...... Градња новог стадиона у овом времену није ризик него сигурна пропаст јер би срушили ЈНА, а нови никад не би изградили и онда би могли да се сликамо. То је вероватно могло да нам се деси и 2009-е, а камо ли сада. Клуб је на конопцима, прича о новом стадиону је и раније била утопија, камо ли сада.