Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Renoviranje stadiona

Da li ste za povećanje kapaciteta JNA?

  • DA

    Votes: 136 45,6%
  • NE

    Votes: 162 54,4%

  • Total voters
    298
Ренорвирање Чаира и изградња новог запада, са покривањем целог статиона, пре годину и по дана требала је да кошта према пројекту негде око 40-50 милиона евра. Данас кажу није испод 70-80 милиона. Иначе нова трибина би требала да има 10 хиљада места. По мени бачене паре...
 
@Dragiša
Имају они навијаче широм света али неће јапанац да путује сваки викенд да гледа Јувентус него онај ко живи у Италији. На северу Италије мање навијача имају у односу на Интер и Милан док су јужно доминантни. С временом се показало да су се ипак зезнули око капацитета стадиона и да је то требало бити 50+ хиљада.
Све су ово неке теме које би у неким нормалним околностима биле интересантне па би могли да разглабамо о томе да ли трибине треба да буду ткзв терасе или у једноделном моду, да ли на југу треба увести стајање, који капацитет, које столице, итд али овако...... Градња новог стадиона у овом времену није ризик него сигурна пропаст јер би срушили ЈНА, а нови никад не би изградили и онда би могли да се сликамо. То је вероватно могло да нам се деси и 2009-е, а камо ли сада. Клуб је на конопцима, прича о новом стадиону је и раније била утопија, камо ли сада.
Ne znam odakle ti taj podatak, kada je Juventus daleko najpopularniji klub u Italiji, u proseku svaki treći je navijač Juventusa. Juventus je u prošlosti igrao i utakmice na San Siru i punio 80000 usled nekih kazni i renoviranja Dele Alpija. U Đenovi ima gotovo koliko i Sampdorija i Đenova navijača, što je neverovatno. Istina, na Siciliji su baš dominantni, ali to nije ne znam kolika cifra.
 
Al da prave ss-ovci stadion za Timok,Loznicu i Dubocicu...sto ne naprave za moj Toplicanin isti smo rang ko ovi.Nama onaj mali ko Vozdovcev od 5.000 sasvim dosta.
 
Kakav bre kurac,palac,novi stadion. Pa ko još,sem onog dabra što mota čokoladice u staniol,ozbiljno misli da ima 0,00000000000000001% šanse.
Jedino ako u Humskoj naprave poslovno,stambeni kompleks,sa parama kontaverznih bizmismena iz Bahreina i Omana,a nama daju plac u Krčedinu da se baškarimo.
Onda bi se zahvaljivali preCedniku na tv happy,pink,rts jedan i dva,na prvoj tv i b92, u jutarnjem,večernjem terminu
 
Ne znam odakle ti taj podatak, kada je Juventus daleko najpopularniji klub u Italiji, u proseku svaki treći je navijač Juventusa. Juventus je u prošlosti igrao i utakmice na San Siru i punio 80000 usled nekih kazni i renoviranja Dele Alpija. U Đenovi ima gotovo koliko i Sampdorija i Đenova navijača, što je neverovatno. Istina, na Siciliji su baš dominantni, ali to nije ne znam kolika cifra.
Био је неки документарац о италијанским навијачима пре пар година, е сад колико је то тачно не знам али углавном велика већина навијача Јувентуса је јужно. Но небитно то сам споменуо у контексту капацитета њиховог стадиона.
За почетак би било добро да нам се не деси да останемо без рефлектора, да скину старе, а не поставе нове с обзиром да за време ове паузе треба да се скину легендарни рефлектори.
Да ли је могуће преместити их на СЦ Телеоптик негде ? Макар да чуче негде, да остану као део историје, а не да заврше у старо гвожђе
 
Последња измена:
Retko je reflektor ovako duboko ukorenjen i u vizuelni i u karakterni identitet navijača kao što je naš. Ne mogu da zamislim čak ni ovakve imbecile iz rukovodstva da to ignorišu, roknu nam neki svetleći pleh a ovaj naš ode u staro gvožđe. Rešenje da se napravi energetski efikasna, vizuelno slična naprava sigurno postoji.

Što se stadiona tiče, ne treba šminka, ni kapacitet koji je i ovako preveliki, ni toksične katakombe od klonje nek ostanu... Samo da svane onih 'jedno godinu dana' od 95.derbija te 1994.godine.

95derbi.gif
 
Sta se desava po pitanju reflektora novih na stadionu? Najavljeno je postavljanje novih i zavrsetak radova do kraja zimske pauze, ima li ikakva info o tome?
 
Ljudi sta je sa naseg terena, ima li ko kakve svezije slike, snimke? Da li je postavljen hibrid ili obicna trava? Citam da hibrid imaju samo TSC i cigani
 
Evo gledam Makabi - Real Sosiedad liga evrope. Igra se na stadionu Partizana. Sadik ponovo igra ovde nije sanjao hah! Ono sto bode oči je ove strafte koji su napravili tzv. "navijači" Partizana. Verovatno Vazurini petlići. Voleo bi da se sazna ko su i da plate štetu. Stadion nam je ruina Partizan zaslužuje bolje. Da su znali bar da ga održavaju trajao bi 300 godina!
 
Sad kad maštamo ja bih voleo nov u engleskom stilu za oko 40.000 gledalaca. Kakvo renoviranje to je rupa bez dna. Nov na istom mestu.
 
Top