Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Renoviranje stadiona

Da li ste za povećanje kapaciteta JNA?

  • DA

    Votes: 132 45,8%
  • NE

    Votes: 156 54,2%

  • Total voters
    288

Chalmers

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
591
Reaction score
69
Uz dužno poštovanje, spada u kategoruju priča "nije se desilo".

Možda dobiju 20, sve ostale priče su budalaština.
I taj klub je perionica i ima još više lopova od nas.
Videćete kako je maca pojela sve pare nakon ove LŠ avanture.
Pratio sam trag svega toga ,eno lika na onom rsb forumu,ugovora maltene sa vodjama kako ce sever da izgleda,ne znam ,mozda se neko zajebava kvalitetno
 

SlobaGrobar

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2009
Порука
752
Reaction score
517
Локација
Beograd
Navedi mi jedan stadion u Evropi da je napravljen u zadnjih par godina sa atletskom stazom ? Ja mislim da trenutno samo Romin ima .O atletskom klubu sam pisao a i ti si Dzasmin sama sebi dala odgovor.

Nema jer nešto takvo kao u Srbiji retko gde postoji. Svi imaju sekciju (fudbalsku dakle) i eventualno dve (košarka), tri (rukomet, odbojka). Mi imamo preko 25 klubova u obe konkurencije.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.926
Reaction score
26.723
I da dodam da mi je kao i kolegi zapalo za oko ovo - Pre nekoliko dana doneta je odluka o izradi plana detaljne regulacije. Kompleks će se zvati "Partizan", ranije je imao 12,2 hektara, bez tog parkovskog dela će imati oko devet hektara. ?

I jos samo ovo - Jebala vas atletska staza.

Plan detaljne regulacije...do njegove realizacije, onda usvajanja plana, optimisticki- proci ce godinu dana. Realno-mnogo duze.
Mnogo tu ima proceduralnih zavrzlama, od prikupljanja katastarskih podloga i podataka, uslova i saglasnosti raznih preduzeca i ustanova (eps, komunalna preduzeca, telekom, zavodi, direkcije...), procena komisije za planove, pa tek na posletku i konacno usvajanje pdr...
Pogledati pod internat. Od "samo sto nije pocela izgradnja" prodjose tri godine, i tako.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.757
Reaction score
55.310
Локација
Ja sam ceo život s tobom...

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.972
Reaction score
25.967
Локација
ante portas
Meni je sve ovo šminkanje mrtvaca.
Zidovi su truli,kamenje otpada sa fasade i zidova stadiona,a oni pricaju o rekonstrukciji.
Nama treba nov stadion makar negde na periferiji Beograda.
Ovo sto rade je cist lopovluk , koštaće to Partizan pola novog stadiona kad se ugrade Vazura i neimari.
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.569
Локација
Planeta Zemlja
Jel onda ovo znaci da je stadion nas ili sta? Uvek kad smo trebali da pokrenemo gradnju novog stadiona bio je problem vlasnistvo i kako sad odjednom ekspresno projekti i radovi mogu da pocnu?
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.300
Reaction score
15.353
Локација
U pizdi materini
Plan detaljne regulacije...do njegove realizacije, onda usvajanja plana, optimisticki- proci ce godinu dana. Realno-mnogo duze.
Mnogo tu ima proceduralnih zavrzlama, od prikupljanja katastarskih podloga i podataka, uslova i saglasnosti raznih preduzeca i ustanova (eps, komunalna preduzeca, telekom, zavodi, direkcije...), procena komisije za planove, pa tek na posletku i konacno usvajanje pdr...
Pogledati pod internat. Od "samo sto nije pocela izgradnja" prodjose tri godine, i tako.

Mene interesuje ciji su ovo hektari sto se pominju tj kome pripadaju Partizanu ili gradu Beogradu ?
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.926
Reaction score
26.723
Moramo videti kojih su to 9 hektara, odnosno koje su parcele u pitanju. Onda se lako proveri preko javnog uvida katastru.
 

GolmanRade

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
838
Reaction score
508
Ni krcunova rupa nije u vlasnistvu cigana pa se opet prave projekti. Sto se naseg hrama i ja sam za novi stadion. Popravljati nesto staro je bacanje para a neka veca rekonstrukcija je komplikovanija i skuplja nego izgradnja novog stadiona.
 

SlobaGrobar

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2009
Порука
752
Reaction score
517
Локација
Beograd
^ Kakve to veze ima sa atletskom stazom ? Tom logikom 20k gledalaca treba da trpi zbog 20 atleticara ? Potopimo teren za kajakase :D ?

Možda i ne treba država da nam gasi sportske klubove, izgleda da ćemo lagano sami...

Sada se polako baviš menjanjem teza i demagogijom ali hoće to ponekada. Kakve veze imaju kajakaši sa atletskom stazom, atletskim klubom i našim stadionom? Nije mi smešno ni malo.

I suvišno je pričati o tome kada sam prezadovoljan što atletska staza neće nigde. Mi nismo Partizan zbog FK. Imamo gomilu uspešnijih klubova i nebitno je da li ti, ja ili neko treći prati ili ne prati taj sport, pogotovo domaći. Svaki sportista zaslužuje pošten tretman, poštene uslove za dalje razvijanje. Ti sportisti/kinje koji su kod nas imaju ogromnu sreću da imaju dobre uslove i to ne treba menjati. Cigani imaju unutar njihovog stadiona i pomoćni prostor za atletiku ali opet neće ceo atletski klub dati da se ukloni ta staza kod njih a mi bi da izbacimo AK samoinicijativno na ulicu??? (Batalite priče pronađemo im prostor i ostalo, jeste... to tako ide kod nas). Ako žele da sklone AK sa JNA neka im izgrade mini dvoranu ili mini stadion i to je ono što bi mene zadovoljilo.

I takođe nije tema ali moram da istaknem da me frustrira činjenica što nemamo ženski fudbalski klub! Moj Šabac je imao dva kluba jedno vreme u ligi ali mi generalno nemamo ŽFK. I nervira me što ga cigani i slaninari imaju. Imamo sve uslove na Teleoptiku da osnujemo taj klub i u Evropi bi se mogli dodatno pozicionirati sa jako malim ulaganjima ako bi igrali LŠ za žene.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.300
Reaction score
15.353
Локација
U pizdi materini
^ Fudbalski stadion je za fudbal samo mu ime kaze i tu je kraj raspravi. Cela evropa luda samo ce mi da zivimo u 1934 i atletskom stazom. Da se bazen brani sa upola snage sad bi VKP imao isti. Cuj gde ce atleticari pa na atletski stadion koji FKP moze da napravi preko noci dve svlacionice i atletska staza mozes misliti koje ulaganje.Zbog sake atleticara mi treba da udaljimo tribine desetinama metara od terena zbog koga su i napravljene. Da biram stadion u tom nekom engleskom ili Ak klub izabrao bih stadion SD neka resava prostorije i terene za svoje clanove a moze lako da resi sve. I da citiram sam sebe -

Elem kada pominjete ove gradnje,nadogradnje,itd. ne mogu a da se ne setim scene iz realnog zivota ovde kod mene. Sta se desava (istinita prica), pre par godina u moru onih privatizacija i naplacivanja akcija prodje prica kako za jednu firmu(da je ne imenujem) sledi isplata otpremnina od nekih par hiljada evra po godini staza . Moji susedi koji zive u kuci od 30ak kvadrata i koja stoji pod uglom od nekih 110 stepeni poveruju u tu pricu i na kontu njihovog dede koji je se penzionisao u toj firmi (a oni muz,zena i punoletni sin nemaju 2 dana staza) izmastaju kako im sledi neka cifra od par desetina hiljada evra. I da skratim pricu krenu oni da mastaju o tome kako prave kucu na sprat (po njima gotova stvar) ali dodju do problema ko ce da se useli na sprat. Izbije svadja, dodje do lakseg nasilja, sin se odseli, muz i zena nisu pricali par godina, od otpremnine i novca naravno nije bilo nista.

Sad ce neko da se zapita pa zasto ja pisem sve ovo, pa zato sto me ova prica oko kuce neodoljivo podseca na pricu o nasem stadionu.Mi jos nismo regulisali vlasnistvo i nad ovim sto imamo a prepiremo se oko kapaciteta i atletske staze.
 

SlobaGrobar

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2009
Порука
752
Reaction score
517
Локација
Beograd
AK je osnivač JSD (tadašnjeg FDCDJA) zajedno sa FKP i još tri naše sekcije. Stadion je građen kako bi oba kluba mogli da ga koriste i AK i FK. To je tvoj stav ali atletska staza svakako neće biti uklonjena sa našeg stadiona jer imamo hvala Bogu i razumnih ljudi koji će biti uključeni u čitav taj projekat.
 

SlobaGrobar

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2009
Порука
752
Reaction score
517
Локација
Beograd
1945. godine u isti dan kada i FK pa su jedni od osnivača društva. 1948. godine su zvanično prerasli u klub.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
MIslim da se povela rasprava u pogrešnom smeru, da li teba atketska staza ili ne, ako mi verujete, boli me ćoše. Meni je bitno da ako ga već sređuju, da urade više na konforu. Da srede tribine, da ih totalno rekonstruišu, da stave nove slocilice, i ako treba smanje i kapacitet za dve tri hiljade, ali da te neko ne bode laktom dok sedi pored tebe, ili baca semenke po tebi, da ako imaš 190+ možeš kao čovek da sedneš. Da se urade toaleti, da se uradi parking, da se uradi prostor da izađeš kˇo čovek na poluvremenu, i popiješ ili pojedeš nešto. Ako sve ovo srede, niko neće obraćati pažnju na atletsku stazu.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.757
Reaction score
55.310
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Možda i ne treba država da nam gasi sportske klubove, izgleda da ćemo lagano sami...

Sada se polako baviš menjanjem teza i demagogijom ali hoće to ponekada. Kakve veze imaju kajakaši sa atletskom stazom, atletskim klubom i našim stadionom? Nije mi smešno ni malo.

I suvišno je pričati o tome kada sam prezadovoljan što atletska staza neće nigde. Mi nismo Partizan zbog FK. Imamo gomilu uspešnijih klubova i nebitno je da li ti, ja ili neko treći prati ili ne prati taj sport, pogotovo domaći. Svaki sportista zaslužuje pošten tretman, poštene uslove za dalje razvijanje. Ti sportisti/kinje koji su kod nas imaju ogromnu sreću da imaju dobre uslove i to ne treba menjati. Cigani imaju unutar njihovog stadiona i pomoćni prostor za atletiku ali opet neće ceo atletski klub dati da se ukloni ta staza kod njih a mi bi da izbacimo AK samoinicijativno na ulicu??? (Batalite priče pronađemo im prostor i ostalo, jeste... to tako ide kod nas). Ako žele da sklone AK sa JNA neka im izgrade mini dvoranu ili mini stadion i to je ono što bi mene zadovoljilo.

I takođe nije tema ali moram da istaknem da me frustrira činjenica što nemamo ženski fudbalski klub! Moj Šabac je imao dva kluba jedno vreme u ligi ali mi generalno nemamo ŽFK. I nervira me što ga cigani i slaninari imaju. Imamo sve uslove na Teleoptiku da osnujemo taj klub i u Evropi bi se mogli dodatno pozicionirati sa jako malim ulaganjima ako bi igrali LŠ za žene.
Niko mi ne odgovori na pitanje, zašto oni koji kurac trče po stadionu i igraju se školice, ili kako se već zove ono što radi ona španovićka s odstranjenim kurcem, kada to mogu bilo gde, šta fali da trčkaraju kod teleoptika i da tamo imaju tartan stazu?
Atletski klub na ovom forumu za preko 10 godina ima cele 4 strane.
4.
Toliko vas sve to zanima.
Tema gramatika i pravopis ima 40 za manje godina.
I da ovo je kapitalizam, popularnost jeste bitna, nemojte da morališete bez potrebe.
Ništa protiv kluba i poštujem svakog sportistu JSD, ali ne znam čemu lažno moralisanje. Stadioni sa atletskom stazom su nakazni i neakustični i to je fakat.
Stvarno ne razumem logiku da se FK žrtvuje zbog AK. I što samo zbog AK?
Zašto biciklistički, šahovski, bokserski i kuglaški klub ne dobiju iza gola svoje prostorije koji su svi osnovani pre 50ih, taman biciklana ispred juga, i pored šahovski turnir.
Inače ja ne znam da nabrojim ni na prste nindža kornjačine ruke sportske klubove u JSD sa svojim prostorijama ili dvoranama.
Ja bih lično plaćao i bezobrazno visoke cene karata, da mogu da stojim 5 metara od terena.
Živo me zanima kolko vi plaćate da vidite naše atletičare.
 

Chalmers

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
591
Reaction score
69
Pored AK recimo i odbojkasice i kosarkasice Partizana treniraju na atletskoj stazi JNA...e sad koliko je to ucestalo i koliko sekcija to radi ,ne znam...
 

Прилози

  • 12-2-370x270.jpg
    12-2-370x270.jpg
    25,8 KB · Прегледа: 23
  • 20914524_1620822997948490_630497314312816912_n-364x205.jpg
    20914524_1620822997948490_630497314312816912_n-364x205.jpg
    17 KB · Прегледа: 23

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Aman ljudi...

Kakve veze ima sto treniraju?
Niko nije rekao da treba da prestanu trenitati, vec da nema potrebe da treniraju na fudbalskom stadionu.

Lijepo neko rece, treba im staza, svlacionice i montazne tribinice od 500 mjesta. Koliko kosta da se to napravi na nekom drugom mjestu? Kakva je njima razlika da li ce trenirati i takmiciti se tu ili na stadionu fudbalskog kluba?

Totalno nepotrebno moralisanje.


PS.

Ulagati 20 M u renoviranje je cist kriminal.
 
Top