Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Rukometni klub Partizan

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.274
Reaction score
10.709
Локација
underground
Vlado Mandic , Sns specijalac , hapsen u Crnoj Gori i Republici Srpskoj zbog kupovine glasova po nalogu bolesnika. Kacio ogromne zvucnike na svoju vilu kad je bio kontramiting sa skandiranjem Djilase lopove vrati pare. Otac mu ratni profiter , dbovac ne zna koliko je tezak . Mogu on i sin da kupe rukometni klub i da postane prvak evrope a da ni ne osete. Ali naravno nece.
Nazalost Perkunica ce maknuti , u staljinistickom maniru, micani su ljudi i za manje stvari kao Beric. Postavljanjem tog skandiranja na mreze ti koji su to postavili ucinili su medvedju uslugu i njemu i rukometnom klubu.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.502
Reaction score
29.238
Локација
Novi Sad
Pa ti nemoj doći na sledeću utakmicu RKP da pružiš podršku sjajnoj ekipi momaka, treneru i Željku.

Bolesniku sa Andrićevog venca - puši kurac!! Sad ćeš dobijati još više pesmica "na koje si navikao i koje te uopšte ne dotiču".....
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.863
Reaction score
9.905
Uz napomenu da ja na onom snimku sa skandiranjem nigde nisam video Perkunica. Doduse, nisam ni zagledao.
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.386
Reaction score
2.377
Локација
Novi Beograd
Par stvari u vezi ovoga:

1. Puna podrška Perketu, ljudini koji je dao Partizanu mnogo više nego razno-razne legende, kapiteni, bivši i sadašnji.

2. Da li vidite koliko je teško javnim ličnostima da iskažu bunt, sekira radi odmah, a ovde prozivamo Žoca što ne pljuje debila sa Andrićevog venca.

3. Jebale vas društvene mreže, tviteri, instagrami, tik-tokovi, sere mi se od ljudi koji prvo što urade kada uđu u halu, stadion, autobus, krenu da snimaju i kače, dele, šeruju. Debili rašomonski. Jesi li došao zbog Partizana i sebe ili da bi te drugi videli.

4. I da, odbranićemo Perkunića kao što smo odbranili Duleta, Miću, FK,...
Tastatura voriorsi, ćutimo, pušimo i jedemo sendviče.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.234
Reaction score
2.784
Ako me sjecanje ne vara, on je ili bio osnivac ili jedan od glavnih u fondaciji Grobari za nas koja je mnogo ucinila da pomogne "manjim" klubovima da prebrode ove teske trenutke pod vlascu ovih. A sve ovo je toliko jadno i zalosno da bi tako na to reagovali i oni koji su uveli verbalni delikt kao krsenje zakona.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.869
Reaction score
10.923
Жељко је Гробарчина на квадрат и он је урадио крајње гробарску ствар дошавши у РК, где не добија ништа, сем личне сатисфакције, а улаже своје паре. Не бих да га поредим са другим Жељком који је у КК, али пошто знам какав је, ово писано саопштење, које је и срочено као да му је пиштољ на потиљку, не узимам му за зло. Очигледно у овој земљи мораш да поднесеш жртву, или да се повинујеш врховном поглавару на неки начин, зарад вишег циља. Државу и председника на курац набијем, а Жељку пружам огромну подршку и желим му добро здравље.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.429
Reaction score
11.888
Локација
Kopam tunel, vidćemo...

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.212
Reaction score
15.801
Локација
Beograd
Dobro je neko pre koji dan na forumu napisao da smo mi evropska severna koreja, evo i dokaza, šta je ovo ljudi moji? Vraćen je verbalni delikt? Pa oni bre prate šta se piše po društvenim mrežama i privode! Zašto se ovaj narod ne probudi, mi smo zombirani. Bitno je da ćemo da roštiljamo za prvi maj? Pogledajte francuze, čim im se nešto ne dopada, eto njih na ulici i makljaju se sa pandurima. Imam utisak da se ovde ne bi bunili kožu da nam deru sa leđa. Prebacite gde već ako nije mesto ovde, samo sam se nadovezao na ovo od juče.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.758
Reaction score
19.328
Локација
Nickname
Koliko je sve nenormalno govori činjenica da se ne spominje da je Željko u formi navijača i o sopstvenom trošku, ne u vidu organizovane delegacije RK Partizan, otišao na utakmicu u Žalgiris. I samim tim isključio RK Partizan iz bilo kakvih sopstvenih ličnih stavova.
Mislim da je glupo više spominjati Severnu Koreju u negativnoj konotaciji i porediti ovu izdrkotinu sa tom državom.
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.757
Reaction score
14.148
Локација
Madagascar
Rudar Kostolac-Partizan od 19:00h u okviru 16.kola prvenstva Srbije,prenos meca je na youtube kanalu lige
 
Top