Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Rukometni klub Partizan

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.751
Reaction score
6.270
Dobro je. Zivi smo jos uvek. Sledece kolo je laksi protivnik taman da se malo nabije samopouzdanje. A onda krece sex :D prvo Sabac pa onda sve nezgodne utakmice dok ne dodje Vojvodina opet... Tako da je tu moguce i 5/5 ako bi neko malo sankcionisao mesare iz NS. A moguce je i 2/5. Ide se u Le i dolazi Pancevo koje je dosta jako.
U sustini uz publiku i bar jednog igraca moze lepa serija da se napravi.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.242
Reaction score
2.823
Svaka cast na pobjedi sinoc! Zna li ko kog igraca naseg tima je doktor (cini mi se) izneo tokom poluvremena i kakvo mu je stanje?
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.524
Reaction score
29.351
Локација
Novi Sad
Neces je ni videti, oni su u svojoj grupi bili 5. Tako da igraju play out tj loser stage :D tu im je i mesto:šal
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.751
Reaction score
6.270
Pobeda u Sapcu. Mozda najveca u poslednjih par godina. Jedno veliko bravo. Steta sto sutra istice rok za nove igrace, a tako malo fali da se ozbiljno uključimo u borbu za neki trofej (2 igraca). :navijac ovako je drugo mesto plafon
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.757
Reaction score
29.624
Локација
Beograd
Situacija sa Rusijom i Ukrajinom, i međunarodnim i sponzorskim odlukama, što se sporta tiče - možda se ,,prelije,, i na SEHA ligu u kojoj je i naš Partizan...

 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.524
Reaction score
29.351
Локација
Novi Sad
Jedno od losijih izdanja ove sezone, po meni. Pored toga sto su ovi pogadjali sve, mi smo kiksali i sa igracem, a i sa dva igraca vise..... Bas mi bilo tesko nesto za gledanje, a ocekivao sam posle Metaloplastike jak gas.

Grobari nisu dosli? Mislim ovi organizovani.... Verujem da bi utakmica isla drugim tokom da je bilo organizovanog navijanja i vetra u ledja.
Sta je tu je, teraj dalje! :navijac
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.751
Reaction score
6.270
Posle najvece pobede u poslednjih par godina, dosao je i najveci poraz. Kolko nas je ovaj poraz ukopao prosto je tesko opisati. Titula je izgubljena a sad je i seha dosla u pitanje. U sredu se opet igra protiv kg u kupu i to jos u gostima. Pa za vikend tesko gostovanje u le. Jos jedan poraz u te dve utakmice nam skoro zavrsava sezonu i kvalifikuje je kao neuspešnu. Nismo ovo smeli sebi da dozvolimo. Nikako
 

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.320
Reaction score
2.537
Локација
Humska 1
Bas nezgodan poraz. Sto se tice SEHE veliko je pitanje sta e tu biti, ova sezona se mozda cak i ne odigra, za sledecu isto veliko pitanje zbog sponzora, veca je zal sto je izgubljena prilika da se borimo za titulu do kraja
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.242
Reaction score
2.823
Realno, sve sto smo mogli da zabrljamo smo i zabrljali. Upecatljive su mi ostale situacije kad smo imali igraca vise i ne da nismo dali gol, nego smo cak i primali, u vise navrata. A o propustenim kontrama i brzim napadima da ne pricam. Bojim se da je psiha juce uradila svoj posao. Da li imamo sanse da se vadimo, nadam se da imamo...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.757
Reaction score
29.624
Локација
Beograd
Ne znam koji je minut, ali utakmica još traje...


Edit:
Ipak, kraj, izgubili smo sa golom razlike... :confused-smiley-013:
 
Top