Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Rukometni klub Partizan

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
476
Reaction score
2.630
Rutinska pobjeda, ali opet uz dosta (previse?) primljenih golova od slabog tima. Neke vrlo interesantne kombinacije u napadu. Recimo, Sotic igrao srednjeg beka, i mijenjao se sa Pesticem na lijevom beku, a nikako nije igralo lijevo krilo. To je igrao, i to vrlo dobro, mali Prastalo. Kovacevic samo izvodio sedmerce. Eksperiment je, makar protiv Obilica, uspio. Stice se utisak da su ove prve tri utakmice bile isprobavanje kombinacija. U sljedecoj cemo vidjeti koliko je ovaj tim zaista slabiji od proslogodisnjeg. Bojim se da ce nas losa odbrana unistiti, ali ako budemo makar dobrim dijelom utakmice parirali Vojvodini, to bi bio dobar znak.
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.611
Reaction score
13.696
Локација
Yaoundé
Rutinska pobjeda, ali opet uz dosta (previse?) primljenih golova od slabog tima...
Možda grešim, ali to je poslednjih godina nekako postala odlika ne samo Partizana već i srpskog rukometa uopšte. Kao da se sve karte bacaju na igru u napadu, a u odbrani daj šta daš...

Na poslednjem SP januara ove godine u prvoj grupnoj fazi dobijemo Alžir 36:27 i Katar 34:24, izgubimo od Nemaca 33:34, u narednoj rundi poraz od Norveške 28:31, pobede nad Argentinom 28:22 i Holandijom 32:30, prosek - tačno 28 primljenih golova po meču. U generalnom plasmanu 11.

Na poslednjem EP januara 2022. bili smo bolji u odbrani sa 25 primljenih golova po utakmici, ali se nismo plasirali u narednu fazu i u generalnom bili tek 14.
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.083
Reaction score
4.059
Локација
Beograd
Kako me smori svaka tekma sa njima... Možda do 40-45-og minuta se držimo i onda svaki put isto, fizički padnemo i oni na kvalitet odu na 7-8 razlike...

Ne razumem se u rukomet uopšte, ali utisak je da slanina ima jači tim nego prošle godine i to znatno.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.546
Reaction score
29.504
Локација
Novi Sad
Jebiga, ne mogu se ovi pobediti tek tako. Prejak i preskup tim vojvodine + iskusan.

Nama najstariji igrač ima 27 godina. Ko je gledao, naš igrač br9 (mislim da je Milošević) ima 16 godina! Uleće u trojicu, srčan, ali ga iznesu kao dzak krompira. Mnogo mlada ekipa ali puna potencijala, fali samo iskustvo!

Subota 07.10, 18.30 Banjica, derbi sa kučkom.

 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
476
Reaction score
2.630
Ne mozemo mi da se nosimo sa ovim balvanima. Osim cigana, malo mi je mrzih timova od ovog rukometnog Vojvodine. Nemaju publiku, dobijaju (za nase prilike) basnoslovan budzet za koji dovode strane veteranske polu-igrace kojima je krajnji domet titula Superlige, koje ce svaki iznadprosjecan evropski tim nabiti 20 razlike. Osvajanje petorazrednih Evropskih takmicenje gdje u finalu pobjedjuju neke Norvezane iz sredine tabele ne racunam. Niti razvijaju mlade igrace, niti srpski rukomet ima ikakve koristi od tih njihovih ogromnih budzeta jer nam reprezentacija nikad nije bila gora, niti je ijedan igrac iz nje ponikao u Vojvodini. Drzava ih gura samo da bi neki guzonja negdje bio zadovoljan jer eto i sjever Srbije ima sampiona Srbije u necemu. Fuj.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.754
Reaction score
6.287
Trener je odličan. To je jedina svetla tacka trenutno u klubu. Nije problem sto je Vojvodina jača od nas ali jebeni Kragujevac .Sva sreca pa su cigani sličnog (ne)kvaliteta. Dzaba nam pojačanja na prolece ako ne udjemo u Play of. Pričam o tome mesec dana a izgleda da je i Cirkovic uvideo neke stvari.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.546
Reaction score
29.504
Локација
Novi Sad

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
Solidna poseta na banjici
Mnogo znaci sto je tribina dosla, bas mnogo, potpuno drugi ambijent kad su oni tu
Momci na terenu se stvarno bore lavovski, bas igraju srcem
Rk zasluzuje mnogo ozbiljniju podrsku, uvek mi je bilo krivo sto nasi "manji" klubovi nemaju podrsku publike...

Ne znam kakva je sad situacija u klubu kad su smenili perkunica, ako se ne varam bila neka prica po kuloarima da bi moglo da se desi neko ulaganje, da uleti neki kes u rk, nista sad specijalno ali ono, znacilo bi... izgleda nista od toga...
Da mi oproste momci na terenu ali rekao bi da smo slabiji nego lani, mada rece spiker da igramo bez 4 prvotimca ?!
Hvala svakom ko je bio, hvala momcima na terenu
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.754
Reaction score
6.287
Dobra partija juce. Mada cigani i nisu neki reper. Igrački su malo slabiji od nas. Jedino smo na klupi dosta jači od njih.
A ekipa je slabija u odnosu na prošlu godinu , trenutno jedno 30%. Videcemo sta će biti do kraja godine.
 
Top