Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Rukometni klub Partizan

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

bojan-pfc

Grobar
Учлањен(а)
09.05.2008
Порука
930
Reaction score
33
Локација
РС
Bravo za Crno Bele rukometaše!!!:clap Da ne bi našeg odličnog golamana Stojkovićarespect ko zna šta bi bilo.
 

Boris-NK

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.986
Reaction score
8
Локација
Niksic
Nema to nikakve veze, ja znam da se pricalo o nekakvom bojkotu, a nekako mi je logicno da moze biti i da nije bilo karata u slobodnoj prodaji, pa da je to razlog. Ajde neko ko zna tacno, nek prekine ovo nase presipanje iz supljeg u prazno i nek nam kaze :)
 

Maler

Disident
Учлањен(а)
17.08.2007
Порука
1.666
Reaction score
138
Локација
Višegrad
Imali(imamo) smo dvije uprave,dva predsednika..tako nesto..jedna se podrzavala,druge nije...ne znam nista o tome vise

Svaka čast momcima,pogotovo golmančini.
 

Igor_RU

Grobar
Учлањен(а)
10.05.2008
Порука
950
Reaction score
5
Локација
Ruma
svaka cast,ova pobeda vraca veru u RK Partizan i prakticno sam siguran da ove sezone cigani ni u ovom sportu nece moci da nam pridju!bravo za Stojkovica koji je branio kao da ima 100 ruku...ubedjen sam da cemo uzeti duplu krunu i u rukometu:D:
 

MRTAV ZVUK

Guest
Svaka cast momcima,pregazili smo ih ko Traktor preko njive :clap
 

ЖИВОРАД

Доброћудни костур
Учлањен(а)
13.10.2006
Порука
3.017
Reaction score
668
е хвала курцу да и ми њих једном добијемо у куромету...сећам се једном вести на тв-у,мислим да је то било 2002-2003,коментатор каже,у рукомету ништа ново,Партизан опет победио звезду...то су биле године,кад смо их карали по неколико текми заредом,а сад...на шта смо спали,да се радујемо првој победи у дербију после 3-4 сезоне:banghead

ал момцима свака част,нека им ово буде прва победа у низу за наредних 10-ак дербија:D
 

Jevrem

SilasiJevrem
Учлањен(а)
15.04.2007
Порука
854
Reaction score
1
Локација
u kesi punoj hedova masnih
Partizan dobio rukometni derbi
BB
BB
Rukometaši Partizana pobedili su Crvenu zvezdu rezultatom 21:19 (10:11), u derbiju 14. kola Superlige Srbije.

Prvom pobedom nad večitim rivalom posle punih 45 meseci crno-beli su zadržali korak u borbi za titulu i sada imaju pet bodova više od Zvezde. Kolubara i Partizan su se izdvojili na čelu, Lazarevčani imaju 24, a crno-beli 23 boda. Posle četvrtog poraza u sezoni branioci titule imaju veliki zaostatak.

Utakmica u Šumicama na najbolji način ilustrovala je udaljenost domaće Superlige od ozbiljnog rukometa.

Serije grešaka na obe strane dovodile su do toga da u nekoliko navrata između dva pogotka prođe i po više od pet minuta, a ključni igrač utakmice bio je golman Partizana Stojković, koji je odlično branio, posebno u finišu.

Tokom celog prvog poluvremena Zvezda je imala prednost, u jednoj situaciji 3 gola, a Partizan je uspevao samo da stigne do izjednačenja.

Na poluvremenu Partizan je uspeo da se koncentriše i posle sedam minuta u nastavku dođe do prve prednosti – 12:11. Taj rezultat nije se promenio punih 6 minuta, a crno-beli će voditi u većem delu drugog poluvremena. Poslednju prednost Zvezda je stekla pri rezultatu 16:15, uz tri uzastopna godina, ali je posle toga Partizan dominirao i serijom 6-2 za osam minuta prelomio meč.

Radosavljević je bio najefikasniji u pobedničkom timu sa pet pogodaka, dok je u Crvenoj zvezdi Milošević postigao sedam, a Sladić četiri gola.
u92
 

Immortal

Old School
Учлањен(а)
04.10.2006
Порука
2.646
Reaction score
2
Локација
Србија
Свака победа после толико времена је велика! Ове сезоне смо коначно успели да победимо комплексаше који су у расулу. Искрено, ни код нас није много боља ситуација јер су марјановић и екипа "раскрчмили" минулих година све што се могло и срозали углед Партизана а покриће су им били трофеји у куп такмичењу. Докле год такви људи газдују у РК Партизан, Гробара неће бити на трибинама...
 

Boris-NK

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.986
Reaction score
8
Локација
Niksic
A sta je bilo sa onom drugom upravom? Je li ovo gotova stvar sad, da su ovi definitivno nasa uprava?
 

Immortal

Old School
Учлањен(а)
04.10.2006
Порука
2.646
Reaction score
2
Локација
Србија
Било је покушаја да Перуничић и дачић преузму Партизан али нису успели. Једно кратко време постојале су две екипе али ипак је први човек Партизана и савеза однео победу и наставио да ради по свом... :?
 

domaciajvar

Početnik
Учлањен(а)
10.04.2008
Порука
55
Reaction score
0
ajde lepo napisite vi koji znate tacnije jedan od vas, da se zna! koja je nasa uprava a koja nije i sto se bojkotuje i da se zavrsi sa ovom temom...:napred Partizan
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Odgledah veceras onu cuvenu tekmu u pioniru ,misli da je 93' u pitanju.
Kakvo je to karanje bilo !
 

Martin

Grobar
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
557
Reaction score
1
Nekada su pobede u rukometnom derbiju bile normalna stvar... Gani su cekali skoro 7 godina da nas pobede i docekali su 2004...i od tada smo mnogo posrnuli i kada je domaca scena u pitanje ali i tekme u Evropi,mozda je ovo nagovestaj za bolje sutra ko zna..
Imamo lepu sansu za titulu ove sezone,posebno kada smo pobedili gane...

I jos nesto:
Je'l vas potseca ova sezona na 2002/03???
Titula u fudbalu,basketu,rukometu i vaterpolo
A onda,sezona 2003/04
Liga sampioni u fudbalu,kosarci,rukometu i vaterpolo...

Mislim da ce se istorija ponoviti...
A do tada slusamo pesmu Sampionsko kolo i opet mastamo o onome:"...U cetiri je ligi sampiona..."
 

BVDC

Grobar
Учлањен(а)
14.01.2008
Порука
339
Reaction score
3
Iskreno, svaka cast ovim momcima, danas su osvetlali obrazz, a nisu imali podrsku ni sa tribina. Zasluzena pobeda, posmatrana iz svakog ugla.
Inace, zivim blizu jedne sume u kojoj trenira RK Cigani i cesto ih vidjam kako setaju, uzivaju u carima prirode dok trener sedi negde daleko u sali ocekujuci ih da se vrate sa trcanja. Jeste da ne licim na Butuliju, mislim da im je to trener, ali se svaki put useru kada udjem misleci da sam on ili njegov asistent.
Zasluzena pobeda i sve manje sem duple krune bi bio neuspeh za ovakvu ekipu, iskusnu i snaznu sto smo videli veceras!
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Auuuu, al ste ih nahvalili... očigledno da nista gledali derbi, jer da jeste znali bi da smo jedva pobedili, a da nije bilo Stojkovića i danas bi popušili. Samo zbog njega smo držali priključak u prvom, a vadio nas iz govana u drugom poluvremenu.

Ne kažem da smo loš tim, ali ono što su danas prikazali u fazi napada je beda i oćaj. S druge strane odbrana je bila granitna. Vreme će pokazati da li ovaj tim vredi!
 

Ostoja_PFC_

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.841
Reaction score
192
Локација
Dole ispod
Ne pratim rukomet nikad ali karanje nad ciganima je za sve pohvae,bravo Grobari!
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Gazda je u pravu! Cigani su vodili tokom celog poluvremena! I zaista što kaže, da nije bilo golmana bilo bi gotovo ne moguće pobediti! NJima se takođe povredio prvi golman! Mada ne pratim toliko rukomet, ali po komentatoru nama je zakazao najbolji strelac! Mnogo je utakmica bila rezervisana, čvrsta, nije se mnogo igrao lep rukomet! Ali na kraju piše se pobeda! Vreme će pokazati da ovaj tim vredi, ja sam u to uveren! Ipak je ovo jako mlad tim!
 

BVDC

Grobar
Учлањен(а)
14.01.2008
Порука
339
Reaction score
3
@Gazda, ekipa je neuigrana i to je jedini razlog malo losije igre. Realno gledano, ovo je mnogo bolje nego prethone 2 godine!
 

FedEx

Grobar
Учлањен(а)
10.07.2008
Порука
991
Reaction score
1
Slusam izjavu jednog naseg igraca posle derbija i ne verujem sta moje usi cuju... Mozda necu pogoditi redosled reci ali to je to...

''...proveo sam 4 godine u crvenoj zvezdi tako da su mi osecanja posle ove pobede pomesana!" :shock:


granica se negde mora povuci a posle nje - nema dalje...
 

супермен

Početnik
Учлањен(а)
18.10.2008
Порука
14
Reaction score
0
@BVDC, све је то тачно, али да их брате после толико година на неки фазон добијемо.... Никако ми не иде у главу...:D
 
Top