Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Rukometni klub Partizan

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

shvedja

Banned
Учлањен(а)
28.10.2006
Порука
1.681
Reaction score
4
Локација
Iza coska
puuuuu, pose*em mu se u usta! izvinjavam se na recniku! a i da Bog da mu kevu silovao ceo komsiluk!!!! Izvali kaze sramota me od komsiluka zbog Partizanovog dresa! pu, govno jedno!
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Намазати смрада катранон, па да вечито има црно на себи.
 

Method Man

Guest
Ma takve smradove najvise boli kad ih udaris po dzepu. Odmah mu treba zavrnuti slavinu zbog davanja takvih izjava u medijima i nepostovanja dresa koji nosi. :pickaciganska
 

bmiljkovic

Grobar
Учлањен(а)
29.10.2006
Порука
208
Reaction score
10
Локација
Nis
Bio sam sinoc na tekmi u Nisu Partizan igrao sa pola snage i odrzao cas rukometa Jugopetrolu.Navijanje je bilo solidno u toku dana ili sutra cu postaviti slike i video sa utakmice.
 
Учлањен(а)
04.12.2006
Порука
636
Reaction score
5
Локација
Kumanovo
Uh kad bi ga negde sreo mamicu mu njegovu!
Potresoh se ziv jer je tako izjavio,a i gra za nas!

Negozna li neko u koliko sati se igra ova utakmica!Da skoknem do brata i podrzim nase iduce prvake!Pisite miolim vas!

[SIZE=-1]24.03.07 Rukomet
Superliga
BSK Heba - Partizan
[/SIZE]
 

ЖИВОРАД

Доброћудни костур
Учлањен(а)
13.10.2006
Порука
3.018
Reaction score
677
podrzavam zelju nekolicine clanova foruma...dajte da se okupimo i da mu polomimo noge,ruke,glavu,sve koske...od toga ce dovoljno biti crn,al ga svejedno posle toga premazati katranom,pa posuti perjem,pa ga pustiti da leti lastu sa vrha spomenika Pobedniku na kalemegdanu:mrgreen:
al sam gadan:buhaha
 

Method Man

Guest
RUKOMET: Partizan "pregazio" Sintelon
Sreda, 21. mart 2007. 21:13

Rukometaši Partizana, kako se sezona bliži kraju, pružaju sve bolje partije, a ovoga puta na Banjici je pao Sintelon iz Bačke Palanke.

Crno-beli su u derbi utakmici 21. kola Superlige deklasirali Sintelon rezultatom 41:28 (21:12) i zadržali prvo mesto na tabeli sa 37 bodova, dva više od Crvene zvezde koja je kao gost pobedila Vojvodinu sa 37:28.
 

Immortal

Old School
Учлањен(а)
04.10.2006
Порука
2.646
Reaction score
2
Локација
Србија
Ako ostanemo neporazeni u derbiju titula je nasa. Napred Partizan!
 
Учлањен(а)
04.12.2006
Порука
636
Reaction score
5
Локација
Kumanovo
[SIZE=-1]24.03.07 Rukomet
Superliga
BSK Heba - Partizan

U koliko sati se igra ova utakmica???
[/SIZE]
 

Method Man

Guest
Žreb za četvrtfinale Kupa Srbije u obe konkurencije obavljen je danas u Rukometnom savezu Srbije.

Muškarci će svoje mečeve odigrati 11. aprila, a sastaju se: Priboj- Jugović, Vrbas- Sintelon, Spartak- Partizan Si&Si, Crvena zvezda- PKB.
 

Method Man

Guest
RUKOMET: Partizan čuva vrh
Subota, 24. mart 2007. 23:16

Rukometaši Partizana zadržali su prvo mesto na tabeli Superlige, pošto su kao gosti savladali bujanovačku BSK Hebu sa 32:25 u meču 22. kola nacionalnog šampionata.

Crno-beli drže prvo mesto na tabeli sa 39 bodova, četiri više od Crvene zvezde, koja u ponedeljak igra sa ekipom Mladosti.
 
Учлањен(а)
04.12.2006
Порука
636
Reaction score
5
Локација
Kumanovo
Evo sad sam stigao iz Bujanovca,bio sam na utakmicu,i mogu reci da je bila prosecna utakmica!Gledati ekipu koja se bori za opstanak i sampionski tim Partizana ruku na srce i nije bilo zanimljivo!Osven pocetnog vodsva domacina,nista drugo nisu mogli da pruze igraci Bujanovca!
Jedna mana Partizanovih rukometasa je to sto slabo izvode sedmerce!To se mora popraviti,jer protiv ovako slabe ekipe i mozda nema znacaj,ali na derbi to ce biti od velikog znacaja!Promasili su sinoc 2-3 penala,a domacin nijedan:?
 

VeljaGrobar

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
63
Reaction score
0
Локација
odeljenje za bolesti zavisti -> leèeni PARTIZANOVA
Ljudi ako se rukomet igra 31.marta,taj dan pada i tekma u Cacku BORAC - PFC,pa gde cemo da idemo????

У Чачку играмо у недељу 1.4. ,а рукомет ваљда у суботу.Има ли неко потврђен инфо кад играмо рукомет?Ово за Чачак је сигурно,тако пише на званичном сајту.
 

Immortal

Old School
Учлањен(а)
04.10.2006
Порука
2.646
Reaction score
2
Локација
Србија
Vreme je da konacno "overimo" cigane i osvojimo titulu. Odlicna stvar je sto se fudbalska i rukometna utakmica igraju u dva razlicita dana. :napred Partizan
 

VeljaGrobar

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
63
Reaction score
0
Локација
odeljenje za bolesti zavisti -> leèeni PARTIZANOVA
Rukometni veliki derbi u ponedeljak

Rukometaši Partizana Si & Si i Crvene zvezde sastaće se u ponedeljak u 18 sati u sportskom centru "Voždovac" na Banjici, u derbiju 23. kola Superlige Srbije.

Trener Crvene zvezde Vuk Roganović istakao je da je taj meč veoma važan za njegov tim.

"Derbi je uvek derbi. To će biti utakmicu za Zvezdu 'biti ili ne biti'. Nadam se da će meč biti lep zbog popularizacije rukometa, a mislim da će pobednika odlučiti detalji, ko se bude bolje snašao", rekao je Roganović.

Prema njegovim rečima, još je neizvesno da li će igrati tek oporavljeni Petar Nenadić, jer će o tome odlučiti njegov lekar.

Trener Partizana Nikola Jevremović očekuje da će derbi biti "praznik rukometa".

"Nadam se da će utakmica izmedju Zvezde i Partizana biti spektakl. Očekujem da bude fer i korektna i nadam se, naravno, da će pobediti
moja ekipa", rekao je Jevremović.

Kapiten Crvene zvezde Nenad Maksić naglasio je da u ime igrača može da obeća da će utakmica biti fer.

"Pozivam navijače i želim da i oni i mi igrači budemo dostojni derbija. Iskreno se nadam da će se Zvezda na kraju radovati", rekao je Maksić.

Rukometaš Partizana Uroš Mitrović ocenio je da će "ovo biti najznačajnija utakmica za obe ekipe".

"Derbi će odlučiti šampiona države. Biće sve otvoreno. Želim da meč bude fer i korektan", rekao je Mitrović.

U prodaju će biti pušteno 2.000 karata po 200 dinara, a red će održavati 50 redara i policija.
 
Top