Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Rukometni klub Partizan

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
У колико сати се игра финале?!
 

BlackReaper

Početnik
Учлањен(а)
02.02.2007
Порука
135
Reaction score
16
Локација
Бор
Игра се у 18 часова ако нешто не измене до сутра.

Претекао ме је ПАОК :)
 

Дебело дете

Grobarčina
Учлањен(а)
16.10.2009
Порука
1.381
Reaction score
15
Локација
Humska 1
Uhh, dok me jos drzi da napisem.
Utakmica je bila super, odlicna igra i Partizan i Kolubare, mada smo mi vodili skoro celu utakmicu. Kad je bilo vreme da se odlepimo, to nismo ucinili pa nas posle stigli, i mnoogooo zanimljiva zavrsnica. Mozda je Mandic dao najvise golova, ali je brat naseg forumasa, pivot, Veljko Milosevic, odlucio mec! Navijanje super.

Sutra svako ko moze, nek se iscima do Bora, na stvarno lepoj manifestaciji ;)

FINALE: 18.00
Cena karte je 500dinara, u kojoj su bila ukljucena dva meca polufinala i mec finala, ali karta se moze lako nabaviti ;)
 
Последња измена:

BlackReaper

Početnik
Учлањен(а)
02.02.2007
Порука
135
Reaction score
16
Локација
Бор
Сутра играмо финале против Спартак Бојпут-а.

Ја само хоћу још да се захвалим Бољевцу и посебно Лесковцу који су се исцимали и прешли велики пут да дођу да бодре наш Партизан данас. :respect
 

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
I ja sam se juce cuo sa nekoliko nasih ljudi iz grada koji su isli u Bor.Danas pobeda za duplu krunu:napred Partizan
 

Dr.Hofmann

Guest
Lepa atmosfera, nema Alkatraza , nema Zabranjenih, samo Odvaljeni na tribinama i šta ćeš bolje:D


Ajde da osnujemo grupu Odvaljeni :D, nema lanč paketića, nema besplatnog prevoza, nema mrštenja na tribini , nema gudrovine , nema bratstava kojekakvih , samo rakija, pivo, grlo dlan i šake na ulici:D

Ja već imam dvadesetak kandidata (vrhunski hoštapleri i propaliteti):D
 

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
Kup je nas,kup je nas.Bice ove godine bogami dupla kruna :ziveli.Inace ovi suboticani mnogo zajebani.Ipak pobeda 23-22!
 

Stoxan

Grobarčina
Учлањен(а)
10.07.2010
Порука
2.666
Reaction score
64
Teško je bilo. Svaka čast rukometašima. Dupla kruna ove sezone :respect
 

Dr.Hofmann

Guest
Katastrofa od igre, ali odsvojen kup nekako, na kraju...

koliko samo amaterskih poteza u situacijama 1 na 1 sa golmanom, a šta tek reći za debilizam na kraju gde nisu u stanju da zadrže loptu 15 sekundi, nego se sudaraju i gube loptu, puko sam gledajući ovo sranje sada...
 

Dusan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
730
Reaction score
333
Dupla kruna:clap Lose odigrano finale, ali na kraju se samo trofeji pamte. Svaka cast, dominacija se u svim sportovima nastavlja.
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Доста муке, али победа на крају... Дупла круна оле!

Браво за момке који су бодрили наше рукометаше у ове две утакмице!
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Čestitke na na osvojenom Kupu.
Bravo momci.
Titulu treba overiti protiv Vojvodine.
 

ВЛАДА ГВЛ

Grobarčina
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
2.169
Reaction score
281
Каква нам је игра резултат одличан!

Готово без икакве идеје у нападу,све се своди на индивидуалне акције Мандића и Максића,једино Мештер свремена на време има некакво решење.Али ајде сад трофеј је освојен,само да би се узела и трипла круна мораће боље против Војводине кад се победом може узети титула.
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Cestitke na osvojenom Kupu!:clap

Nadam se malo vece osbiljnosti i sto pre overavanje titule u prvenstvu!
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Dobro de jesmo lose odigrali i imali mnogo gresaka koje su nedopustive ali zaboravimo sve to pobedili smo na kraju i uzeli titulu sto je najvaznije ! Idemo po duplu krunu treba sacuvati ovu prednost do kraja u sezoni .
PS: Na kraju kada igraci sedaju na parket i pevaju sa navijacima SVETO IME JE ... NEPROCENJIVO :respect
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Čestitke na osvojenom Kupu!

Ala smo se namučili, nikad isčekati kraj.
Mnogo oscilacija u igri.

Krenuli smo u fazonu "lako ćemo, ovi su drugoligaši". Posle 7:11, napravismo seriju od 7:1, taman mislim, sad ćemo da ih gazimo, kad sutra malo.

Milion promašenih napada za +3, dosta zicera...

Ali, osvojismo Kup, to se na kraju jedino i računa!
Čestitke publici i Grobarima u dvorani!

Idemo ka duploj kruni!
 

Nikola Zemun

Grobarčina
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
2.356
Reaction score
113
Локација
Galenika
Čestitke rukometašima :clap Mnogo teže nego očekivano, ali važno da se dobro završilo.

Danas rukometaše nisu ispratili samo odvaljeni :D Dobro navijanje, i moram primetiti velike Grobarčine na terenu. :BB

Ajd sad da osvojimo titulu pa da neki idu u penziju, red je.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Katastrofa od igre, ali odsvojen kup nekako, na kraju...

У најбољем духу универзалне Партизанове филозофије : "зашто лако и једноставно, када већ може тешко и неизвесно", рукометаши у црно-белим дресовима понудише својим верним навијачима трофеј купа у замену за покидане живце.
На крају, кога брига за живце, браво за куп.
 
Top