Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Saša Ilić, večiti kapiten Partizana

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Pa da. Već je bila priča... Ovaj CSKA Sofija 1948 je osnovan 2016-te od strane pojedinih navijača i nekih bivših članova uprave izvornog CSKA Sofije a to se sve desilo 2015-te godine kada je ustvari originalni CSKA Sofija ugašen zbog dugova, međutim ovi se nekako vraćaju na scenu time što preuzimaju prava od drugog kluba Liteksa Loveč (ko pomno prati fudbalsku scenu možda se i seća tog kluba) i nastavljaju da se takmiše umesto njih. Tako je i nastao taj razdor i osnivanje tog novog kluba. Eto ukratko. A što reče kolega iznad upravo imamo primer i sa našeg podneblja u vidu FMP-a.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.443
Reaction score
2.206
Jedna SCKA ona za datumom 1948 je osnivana od navijace kluba, a druga CSKA je privatizovana koja vodi Ilic .Podelljeni su najverovatnije zbog duga ona prva je najverovatno naslednik armiske CSKA, ova druga je oprana od dugova i startuje od nule ali nema nesto zapazene rezultate.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.972
Reaction score
25.967
Локација
ante portas

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Nisam neko vreme javljao ali Sale i dalje nastavlja sa dobrim rezultatima... danas još jedna pobeda.

15.kolo: Botev Vratsa - CSKA Sofija 0:4

Tabela: 1. CSKA Sofija 34 bodova (iz 14 utakmica), 2. CSKA 1948 Sofija 31 bod (iz 15 utakmica), 3. Ludogorec 29 bodova (iz 12 utakmica), 4. Lokomotiva Plovdiv 29 bodova (iz 14 utakmica), 5. Levski 26 bodova (iz 13 utakmica) ...
 

paskaleevich

Početnik
Учлањен(а)
30.11.2022
Порука
67
Reaction score
418
драги пријатељи, хвала власнику форума на приступу. Поздрав из Софије.
Овде сам се регистровао да бих учествовао у комуникацији, с обзиром на то да је твоја легенда наш тренер.
статистика полусезоне је следећа:
18 мечева, 14 победа, 2 ремија и 2 пораза у првенству.
2 победе за куп Бугарске и предстојеће четвртфинале на пролеће. прво место у првенству, са 1 бодом више од Лудогореца. Рејтинг Саше Илича је висок први пут после много година и најмање 90% навијача подржава његово именовање за тренера тима.

И кратко објашњење у вези присуства два тима ЦСКА на првенству:
Када је 2016. године аутентично предузеће/предузеће прогласило банкрот, ново предузеће са лиценцом Литек-а из града Ловеча наставило је учешће у А групи, након једне сезоне изгнанства у трећој лиги. Победили смо на судском тендеру за куповину и стицање имовине предузећа у стечају, заједно са логом и све нематеријалне имовине.
компанија ЦСКА 1948 настала је вештачком идејом мале групе навијача који се нису слагали са формирањем нове компаније, касније се испоставило да преко трећих лица, индиректно, имају везу са власником Лудогореца, који уништио бугарски фудбал у последњих 10 година.
Ситуација је била компликована и углавном легална и везана за закон, али укратко објашњено је ово. Наш тим поседује сву имовину старе компаније и игра на свом стадиону.

Срећно Партизану!
Од твог софијског брата из ЦСКА!
 

paskaleevich

Početnik
Учлањен(а)
30.11.2022
Порука
67
Reaction score
418
веома непријатно и болно за целу црвену јавност... погибију генерала Јешића
тренер који је освојио титулу и победио 2 пута Леверкузен и Ливерпул на Енфилду... Најјачи тим на Балкану за 2000-2010, само Јешић од 2005-2006.
Почивај у миру, генерале!
 

paskaleevich

Početnik
Учлањен(а)
30.11.2022
Порука
67
Reaction score
418
Победа в първия двубой от пролетния полусезон - 4:1 срещу Берое, в град Стара Загора. До 70-тата минута домакините водиха 1:0, но вихрени последни 20 минути с брутална преса и атака от отбора. С основна заслуга - Саша Илич за смените, манталитета и колектива, който очевидно е направил.

 

paskaleevich

Početnik
Учлањен(а)
30.11.2022
Порука
67
Reaction score
418
Здравейте ! Надявам се следите мненията ми в страницата за ЦСКА София.

Кратко обобщение за личността Саша Илич към момента:

Откакто е треньор на ЦСКА, лятото на 2022 г. :
Мачове в:
- Първа лига на България
- Лига на Конференциите
- Купа на България
- Подготовка лято 2022/2023 / контроли /
- Подготовка зима 2022/2023 / контроли /

29 мача / 21 победи / 4 равни / 4 загуби
Голова разлика
52:16

Към момента - 1-во място в първенството, 4 точки пред Лудогорец.

Мачкай, Саша !
Мачкай, ЦСКА !
Мачкай, Партизане !
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.594
Reaction score
3.380
Локација
JNA
Zasto Sale nije na klupi danas, jel zna neko?
 

paskaleevich

Početnik
Учлањен(а)
30.11.2022
Порука
67
Reaction score
418
От следващия мач Саша Илич отново ще води отбора от скамейката - събота, срещу Спартак Варна - последния в класирането, но като цяло с нови треньори, не лош отбор и не играят лошо този полусезон.
Наказанието на Саша беше заради 5 жълти картона досега. Случва се да си изпуска нервите, но определено има за какво, особено с българските съдии и влиянието на някои други отбори, с най-голямо лоби, които обаче този път са след нас в класирането....
 

Неша

Početnik
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
20
Reaction score
72
Сале би у Србији добио жути у сваком колу.
 

Dzoni82

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
566
Reaction score
756
Sale ostade bez titule. Steta! :(
 
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
431
Reaction score
1.558
Gledao zadnjih par minuta pretposlednjeg kola u nadi da ce ugurati gol za pobedu i verovatno titulu, dobili su penal ali nisu iskoristili ( promasili citavi gol) . Bas mi krivo..Ako Bog da , kad odu govna da se on vrati i da dodju neka srecnija vremena :)
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.972
Reaction score
25.967
Локација
ante portas


U adaptaciji na novu sredinu Iliću su pomogli bivši saigrači iz Partizana – Ivan Ivanov, Ivan Bandalovski i Valeri Božinov.

“Puno su mi pomogli. Oni su prvenstveno moji bivši saigrači, sa kojim sam u kontaktu. Imao sam fantastičnu sezonu u Partizanu sa njima. To su sjajni momci, koji su mi bili na usluzi stalno, redovno se čujemo i viđamo, tako da mi puno znače što su tamo.”

Iz Bugarske moji,znaš ti dobro koji ! :D
 

paskaleevich

Početnik
Учлањен(а)
30.11.2022
Порука
67
Reaction score
418
Саша Илич е уволнен от ЦСКА!

Снощи загубихме първия мач от Сепси Румъния с 0:2 в София. От първите 2 мача в първенството имаме 4 точки след много слаба игра.
 
Top