Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Sale Stanojević

Статус
Затворена за писање одговора.

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Ја колико знам, његова жеља је одувијек била Европа и лиге 5. Да би га неко примјетио одатле, кинеска лига и није некакав репер у односу на вођење једне репрезентације. А поводом тога шта се ради око репрезентације Србије и у ФСС, мислим да је још горе ствари окусио док је био са Ђуром. Бај де веј, ако му је важније обезбјеђивање егзистенције од неког такмичарског смисла, потпуно га разумијем и подржавам, мада ни селектори Србије нису просјаци, све су то вишемилионски уговори (Клементе, Антић, Михајловић).
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.179
Reaction score
6.073
Локација
100 кураца
pa zamislite samo kakve bi zvizduke na svakoj tekmi Sale dobijao od iskompleksiranih gurbeta, jer ih je covek silovao i javno ponizavao. Koji ce mu to kurac u zivotu..Sto se tice toga da li bi Sale napravio uspeh u reprezentaciji,apsolutno sam ubedjen da bi napravio nesto veliko..
 
Последња измена:

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Koliko ja znam on i ne pomišlja na tako nešto, bar ne trenutno. Nekoliko godina u Kini i on je sebi i porodici obezbedio egzistenciju, stekao još iskustva, a posle toga može da razmišlja i o reprezentaciji.
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
ova ciganska drzava nikada nece dozvoliti osvedocenom grobaru i silovatelju cerge da sedne na klupu reprezentacije.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.326
Reaction score
4.006
Локација
Kobasicarija "Venac".
sale nije samo grobar. on je nesto "malo" vise: covek je crno-bela ikona, i kao takav nema sanse da bi imao imao uporiste na tribinama, ali ni u medijima. uostalom, dovoljno je pametan da se ne upusta u novo valjanje u kaljuzi. bar je njega dovoljno opeklo.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Преко нашег другара с форума, Сале је послао поздрав свима вама. :ziveli
Редовно прати форум, а посебно ову тему. А што се тиче његовог евентуалног ангажмана на позицији селектора Србије - једина права истина, потврђена од Александра Станојевића, је да је то апсолутно нереална опција.

Тако да заиста нема сврхе уопште помињати ту опцију.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.253
Reaction score
2.858
Vec sam se prepao da nas ne prati :D.

Sto se tice ove teme, mislim da je i on sam u nekoliko intervjua opisao svoj plan, a on ukljucuje reprezentaciju tek na kraju karijere, a neke druge argumente ste vec i sami rekli.

Inace, Sale se sprema za prvi polufinalni mec kineskog Fa kupa protiv Lipija. Mec se igra 23-eg u 12 sati.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.253
Reaction score
2.858
Kraj sezone za Stanoja u Kini. Izgubio je 6:3 u drugom mecu. Nisam gledao mec ali iz pregleda se cini da je bio blizu finala, ali da su ipak ovi prejaki.
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
Gvanzu Rene "osvetio Saleta" dobili Evergrande onog uobrazenka Lipija u finalu FA Kupa!Simo Krunic Saletov sticenik zamalo se nije kvalifikovao u azijsku LS ali posto je Rene uzeo Kup ne znam da li ide direktno po Kupu mozda i Simo zaigra u LS sa "Stanojevim" Aerbinom pa zajedno?

Direktno u LS ce Lipi, ona dvojica "Antic i Radomir" i Rene a Sale u kvalifikacije nista od Sima!
 

Kejp

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2012
Порука
684
Reaction score
89
Mislim da bi to bio odlican potez za njega. Slede kvalifikacije za Evropsko prvenstvo u kojem ce cak 23 reprezentacije iz kvalifikacija igrati u Francuskoj, a smatram da Stanoje sa ovakvom reprezentacijom Srbije ne bi smeo da ima problem da se kvalifikuje.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
A sto otkaz? Ne razumem ove kineze.. Sad ce ovi i Lipiju da daju..
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.303
Reaction score
34.439
Локација
vaginamandibularia
Iskreno se nadam da bi mu savez ponudio selektorsku fotelju, ali govna s pečurkane to neće dozvoliti.
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
nikad bolji rezultati kluba, a oni mu daju otkaz, kakvi retardi.
sto se tice reprezentacije jasno je ko dan da cerga to nece dozvoliti
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.481
Reaction score
41.351
Локација
Žrnov
Fala bogu na ovim Kinezima, te ima neko retardiraniji od nas....

Šteta što ne odoše ova govna...
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
Ti Kinezi su suluvrtni skroz?Evo i Sima oterase umalo nije obezbedio azijsku LS!Ajde Tumbu on je ostavio Vuhan Zal pogorelce fenjerase, nisu mrdnuli s njim, ali i ona dva demagoga Radomir i Antic su bila vicesampioni, opet nelogicno s tim da je ta lisica predosetila pa napravila dobar ugovor.

Sale za selektora bombona, dizem obe ruke!Ali lobirace kalafonci za njihove Piksije i ostale?
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
Ma kakva reprezentacija ove sugave zemlje?
Treba govna da ga saplicu i jedu mu dzigerice dok je izmedju njih i ove zemlje znak sa dve polozene crtice?
Daj Tomislave Piksetua, Duska savica i slicne punoglavce, neka se komsije zabavljaju.
Imam koga da volim, sto rece veliki D.R.
jebla nas repka.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top