Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Sale Stanojević

Статус
Затворена за писање одговора.

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Jebote ja u ove slike ne mogu da gledam. Kakvog smo grobara izgubili, doduse privremeno. Stanoje nemoj da se zajebavas i potpisujes ugovore na vise od godinu dana.
 

Nemanja_1975

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
3.130
Reaction score
184
Локација
NBGD
Aleksandar Stanojević nije više trener kineskog prvoligaša Dalijen Aerbina, saopšteno je na Fejsbuk stranici tog kluba. Nisu poznati razlozi odluke srpskog stručnjaka, ali je u kratkoj objavi rečeno da je Aleksandar Stanojević podneo ostavku.

- Naš trener Stanojević odlučio je da napusti funkciju u Dalijenu. Veliki gubitak za klub, ali i naše navijače. Hvala mu na svemu što je uradio za našu ekipu i želimo mu puno sreće u nastavku karijere - stoji u saopštenju Dalijena na Fejsbuku.

Poslednjih dana burno je bilo u Dalijenu. Najpre je Aerbin kupio drugi klub u tom gradu Dalijen Šide, koji je jedva sačuvao prvoligaški status, a zatim se povelo pitanje novog trenera, pošto je pored Stanojevića za tu funkciju figurirao i jedan kineski stručnjak. Uz srpskog trenera stali su najbolji igrači, Keita i Utaka koji je čak zapretio odlaskom ukoliko ode Stanojević, što se na kraju i dogodilo.

Aleksandar Stanojević je preuzeo Dalijen Aerbin kada se ovaj tim nalazio na poslednjem mestu na tabeli, a na kraju šampionata završili su na petoj poziciji sa 44 boda, četiri manje od trećeplasiranog Pekinga koji je izborio kvalifikacije za Ligu šampiona.

Na klupi Dalijen Aerbina ostvario je 11 pobeda, osam nerešenih rezultata i sedam poraza.

Stanojević je u januaru smenjen sa mesta trenera Partizana iako je tim iz Humske imao 10 bodova više u odnosu na Crvenu zvezdu i praktično obezbeđenu petu uzastopnu titulu šampiona Srbije.


sportal


Pomozi božeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
 

Nikola Zemun

Grobarčina
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
2.356
Reaction score
113
Локација
Galenika
Stanoje izgleda ima "fetiš" da u nekom klubu ostvari odličan rezultat, da ga zavole igrači i navijači i da ga uprava otera.

Iskreno ne želim da nam se vrati dok mutavi ne ode, a verujem da ni on ne želi.
 

Bankar

Grobar
Учлањен(а)
08.06.2012
Порука
280
Reaction score
281
Da oteramo ovu bagru iz kluba i da nam se on vrati. Neka povede i Klea sa sobom.
 

Marko*

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
527
Reaction score
38
Znam da nema nista od povratka,ali ljudski je nadati se...

P.S Povedi Klea,ako ne moze,dovoljan je i Utaka :p
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
moj brat stanoje bi sa teleoptikom cepao cergu.
znam da sad nece doci kod nas, ali sam ubedjen da cu doziveti njegov povratak
 

Commando

Grobar
Учлањен(а)
03.11.2007
Порука
237
Reaction score
215
Локација
Gde god ti da igras
Da se prikljucim pozdravima, ako Stanoje cita ovaj forum zelimk mu sve najbolje i da nam se vrati, dace bog, jednog dana.
E kad se setim, svaku njegovu izjavu i konferenciju sam pratio od pocetka do kraja.... Bili su to lepi dani zivim za to da se ponove...

Delim misljenje sa tobom brate.. Otkad Stanoje nije trener ne znam da li sam sve ukupno pogledao dve ili tri Vermezove izjave.

Vratice se nama nasa LEGENDA kad-tad, dace Bog da uskoro i govna i uprave odu pa da se sve kockice poklope, mi mozemo imati toliko jak UO da je to haos ako naravno svi koji su oterani od strane gmazova iz uprave prihvate da se vrate.
 

Intruder

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
328
Reaction score
10
SAMO procitajte zadnji Mutin intervju pre par dana,o imenu koje bi trebalo da se dovede u struku ali se drzi u tajnosti jos.Da li vam to nesto govori ?:D
 

nesa15

Grobar
Учлањен(а)
07.01.2007
Порука
804
Reaction score
2
Nije valjda da se nadate dolasku Saleta? Dok bagra ne ode, on dolaziti nece. A i bolje, nek ide gde ce ga ceniti.
 

Intruder

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
328
Reaction score
10
i ja se to pitam,mislim nemojte me pogresno shvatiti,ali najavljivano je par puta kako odlaze i evo i dan danas je onaj mutavi tu,iako je trebao da odleti na dan mladosti[valjda] pa je bilo i pre toga neceg,pa i ove afere sa Agro Bankom i silnim malverzacijama i transferima na crno tako da nisam neki optimista u slucaju ovog.
 

Kune

Grobar
Учлањен(а)
10.07.2008
Порука
388
Reaction score
1
Локација
Beograd SRBIJA
Ako se Sale vrati a mutavi ode, ja cu dobiti i trecu kucu pored svoje i Pionira...
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
hiperboreja
Ako se Gazda nista ne desi u januaru, banuj sebe, mislim nije vise humano ovo sto radis...:D
 

Feanor

Grobarčina
Учлањен(а)
16.03.2012
Порука
1.141
Reaction score
93
Локација
Vranolujni
Hahahahhahaha, znaci Gazda je najzesci lik i gazda jednog foruma i na samom forumu :-D! Bukvalno sam procitao njegove reci poput nekakvog "Mracnog Prorocanstva" iz filmova :-D Uostalom, mozda je covek izneo svoje misljenje kako se januar kao mesec priblizava, konstatacija :)
 

Sarma

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.021
Reaction score
170
Локација
Vienna
E, onda bi Zorica trebala da ti udeli 5 poencica za spam, kao meni onomad. :)
 

alex92

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
895
Reaction score
23
Pazi ti da te opet ne udeli poene:))
Svako bi voleo da se Sale vrati ali prvo uprava mora da ode..Da li ovaj otkaz znaci da ce se nastaviti boriti protiv Djurica ili je mozda dobio neku ponudu iz top 5 lige videcemo..
 

GNBG

Početnik
Учлањен(а)
14.04.2009
Порука
132
Reaction score
40
Локација
Novi Beograd
Ja ne znam dal' sam jedini sa takvim razmisljanjem ali ja nikako nebi voleo da se Stanoje vrati dok se nasa uprava KOMPLETNA ne promeni i dok se licno ne uverimo da njihovi naslednici nisu ista bagra.

To se nebi desilo skoro ali bolje da mi prvo budemo sigurni u sl. upravu ma ko god to bio.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top