Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Sale Stanojević

Статус
Затворена за писање одговора.

Nikola Zemun

Grobarčina
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
2.356
Reaction score
113
Локација
Galenika
Sale, čekamo te. Hvala na intervjuu, mislim da sa njim prvi put imam osećaj da imamo nekog od nas na klupi FK-a, nešto kao što je Brković u rukometu. Svaka čast svim kolegama na realizaciji.
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Sve sve ali autoritativni ozbiljan glas koji postavlja pitanja je slican kao o onim emisijama o bombardovanju ,taj covek moze da bude narator gde hoce.

Ko li je,ajde priznajte,vidim da izbegavate :D
 

Dr.Greenthumb

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
649
Reaction score
18
Локација
Beograd
Svaka cast ekipi foruma na ovom razgovoru i snimku. :clap

Stanoje, veliki pozdrav, cekamo te da nastavis gde si stao. :wink:
 

MV23

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
638
Reaction score
272
Локација
Crna Gora
Stanoje legendo živim za dan kad ćeš se vratiti da postaviš stvari na svoje mjesto!
Svaka čast za intervju!
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
201
Reaction score
9
Uzivao sam u ovih pola sata intervjua, iako sam posle toga osetio neopisivu tugu, slicno kao posle one Saletove oprostajne konferencije...
Sve na svetu bih dao da se Stanoje jednog dana vrati u Partizan...
Mislim da je svakom Grobaru Sale Stanojevic ulepsao jedan period zivota i hvala mu na tome...
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Bravo svima koji su učestvovali u ovom projektu. :clap
Neka bude više ovakvih stvari ubuduće.

Sale, majstore, želim ti sve najbolje, da osvojiš tamo prvenstvo
i LŠ, a onda da se jednog dana vratiš kući i dovedeš Partizan
tamo gdje mu je i mjesto.

p.s. Prijavi se na forum. Ako te Gazda ne pusti, skupiće
se nas 1000 ispred stadiona, pravimo demonstracije.
:D


Da ne bude da je samo tebe pomenuo

Totalno ste moderni, majke mi! :D
 

mladja

Početnik
Учлањен(а)
23.02.2012
Порука
48
Reaction score
4
JEDAN JE SALE STANOJEVIC!!!

Kada cujem lepu vest o Saletu vidim neki snimak,sliku ili odgledam kao sada ovaj interviu srecan sam a u isto vreme bi i zaplakao.Saletov period na klupi mi je najlepsi period zivota jer sam jedini put oseco da na klupi sedi covek koj voli Partizan vise od nas!energija koju je prenosio na igrace i na nas navijace je neverovatna i posebna!Uh kad se setim kad je posle prvog meca sa Anderlehtom isao ka tunelu a ceo jug"hocemo pobedu pobedu u Briselu", Sale klima glavom i kao da nam kaze dobijamo!Derbi mecevi su bili veliko zadovoljstvo pa nam je to bio period gazenja musavih!Takvu harizmu ,neposrednost nikad nisam osetio pre toga a ni posle njegovog odlaska!Na poslu mi na radnom mestu stoji Saletova slika i nema dana da ne zapevam "TI SI PRVI TRENER STANOJE"!Znam da Sale gori da dodje ponovo na klupu zato mi moramo da vrsimo jos jaci pritisak da ode ova zlocinacka uprava!SALE JE SIMBOL BORBE
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.522
Reaction score
1.318
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Onda izgleda i ne trebamo da se brinemo za titulu. Ako Stanoje vjeruje da cemo je uzeti dan posle one bruke, ja mu vjerujem!
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
Мени је изгледало да је то реко само због билмеза на нашој клупи и поштовања према њему. Тешко да Сале може да буде уверен у освајање титуле, па он је први изнео у јавност шта му је оно говно СПС-овско предложило...

Као и остале колеге, и ја сам у исто време срећан и тужан. Како су се смрадови понели према овом човеку и дан данас ме душа боли.

Ако сам доживео да се Дуле Вујошевић врати на клупу кошаркашког клуба, а уопште нисам веровао у тако нешто (на страну како се понео према Салету, он је дефинитивно најбоље решење за наш КК), сигуран сам да ће и Сале једног дана да се врати и настави тамо где је стао... Уствари као што он каже, да крене све испочетка...

Надам се да тај дан није много далеко...
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Sale kad vec citas, znam da si covjek od uspijeha i karijere i zelim ti sve najbolje u zivotu. Znamo da je LJubav jedno, a da je relanost drugo, i da ce sa tvojim uspijehom doci mnogo bolje ponude od one koju ce ti Partizan moci ponuditi u buducnosti, ali se ipak nadamo da ces kad tad doci u nas klub i pokazati poltronistima kako se predvodi najbolji klub sa nasih prostora.

Hvala ti za sve!!! Pratimo te od Evope to Amerike!!!
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
... ako Sale kaze da 100% osvajamo titulu, ja mu vjerujem. :D

p.s

Gazda, da mu otvoris nalog :D

:angry Samo ako plati VIP članarinu, ili ako ti to uradiš za njega

Znate li vi koliko košta sve ovo što radimo, a DS više ne daje pare. Od Đure nismo tražili, a da sada tražimo dao bi nam koliko hoćemo samo da ga ostavimo na miru. Tek da znate koliko je koštao ovaj intervju. Sale je to odradio gratis, ali ovi urednici i ostali što su to radili su me debelo odrali, a šta tek da kažem za škljocka i za kameru koju je iznajmio po povoljnoj ceni od samo 500 evra na sat. :D

Šalu na stranu, Sale može da se registruje kad god želi. Ima moju email adresu, a može i preko bilo kojeg drugog urednika.

Kad i bude rešio da se registruje, budite sigurni da nećete znati pod kojim je nalogom, kao što ne znate ni pod kojim nalogom se kriju Raša Babić i Mile Jovičić.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.322
Reaction score
3.990
Локација
Kobasicarija "Venac".
rasha n'ume da upali komp:D

lep intervju. nista spektakularno i novo nismo saznali, ali sama cinjenica da slusam ovog coveka posle skoro pa godinu dana...prajsles, sto bi rek'o prost svet!

hvala ekipi koja je sredila celu stvar. ako nije tajna, koji je kafic u pitanju, i gde se nalazi?
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Bar znamo pod koji je nalogom Stojance R :D
 

Dusan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
730
Reaction score
333
Hvala za intervju. Bilo mi je drago da ovog gospodina vidim i slusam ponovo. Da vidim kakva su mu razmisljana, stremljena, utisci... Veliki pozdrav za Saleta Stanojevica.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top