Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Sale Stanojević

Статус
Затворена за писање одговора.

kups

Početnik
Учлањен(а)
03.01.2012
Порука
132
Reaction score
0
Локација
vracar
DO KONACNE POBEDE

Sale je trenutno u Beogradu na zasluzenim odmoru.Ne juri trenutno bilo kakav angazman.Trebalo bi uskoro da cujemo neke signale....
 

Voyconic

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
603
Reaction score
47
Voleo bi da Sale preuzme reprezentaciju. Sve bi bilo bolje od Sinise.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Ja bas i ne bi voleo da preuzme reprezentaciju zbog vise razloga jer to SS sigurno nije zasluzio da ga tamo *ebu kako hoce!
 

Kejp

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2012
Порука
684
Reaction score
89
Prizeljkivao sam ovo, nadam se da ce tako i biti!
 

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
Sa jedne strane mi je krivo, jer svaka budala ima pravo da ga silji na treneru reprezentacije a opet ima jako dobru generaciju igraca, mislim da u ovima ima baruta, moze nesto da se napravi.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Mislim da bi za ovu sadašnju generaciju koju imamo Sale Stanojević bio idealno rešenje. Siguran sam da kod njega ne bi bilo problema sa Matićem, koji je večeras pokazao kakva je igračina. Mihajloviću budaletino, da nas karaju Hrvati zbog tvoje glupave seljačke sujete.
 

Kejp

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2012
Порука
684
Reaction score
89
Na sledecem Evropskom prvenstvu igrace po prvi put 24 ekipe umesto 16, donekle nam je i olaksano da se kvalifikujemo sto ne sumnjam da ce se desiti ako Stanoje bude selektor.
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Cinjenica je da uz Ivanovica, Kolarova, Subotica, Matica, Djuricica, Tadica i Brkica po kvalitetu reprezentaciju treba da cine nasi bivsi igraci. Ali kao da sad gledam komentare:

Zasto Stojkovic a ne Brkic, zasto Rukavina a ne Basta, zasto Tosic a ne Jankovic, zasto Fejsa i Raca, a ne Kuzmanovic.

Ako Stanoje uspe da se izbori s tim pritiskom i ignorise te stvari, slede nacionalon timu jako lepe godine.
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
Ma kakva reprezentacija ove sugave zemlje?
Treba govna da ga saplicu i jedu mu dzigerice dok je izmedju njih i ove zemlje znak sa dve polozene crtice?
Daj Tomislave Piksetua, Duska savica i slicne punoglavce, neka se komsije zabavljaju.
Imam koga da volim, sto rece veliki D.R.
jebla nas repka.

Napisano 17.12.2013. godine.
Stanoje, ovo ti nista nije trebalo...
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Pa dobro Djordjevic selektor kosarkasa, Stanoje fudbalera, Tadic jos da bude ponovo predsednik, Savo svakako novi predsednik FSS, pa cigani su isfrustrirani od same pomisli.
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Sale je prvi pik, na njemu je da li ce prihvatiti ili ne. Svakako dobra odskocna daska za trenera kakav je on.
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
Zar da mu secerov, stojadinovic i sportal rade strucno skeniranje?
da li je ovde iko svestan sta bi AS morao da trpi na klupi ove sugave reprezentacije, u zemlji koja je najveci evroazijski propalitet po svin pitanjima?
da ga prozivaju i vredjaju crveno-bele udbaske i novosadske kurve i secikese?
mars bre mamu vam jebem, dovedite jankovica, djorica, dusana savica, maestra iz pasipoljane, govedaricu zabole me.
ovo govno je vasa zemlja, vi se zanimajte i sa reprezentacijom.
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Joco, to ne znam. I u normalnoj zemlji bi sa ovakvim igračima sigurno bila sjajna odskočna daska. Ali, savez nam nije normalan, zemlja još manje.

Sva sreća pa se i Sale tu pita nešto.
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Sale je mozda i najbolje resenje za selektora, jer vecina igraca koji igraju za reprezentaciju on je ranije trenirao, sto u Partizan sto u mladjim nacionalnim selekcijama i uz iskusnijih Kolarov, Ivanovic i Subitic, koji su poprilicno prizemljeni i razumni ljudi i ne potenciraju da su zvezde sto nece narusiti atmosferu u ekipi. Takodje u ovom poslu potrebno je znati kako u kratkom vremenskom periodu uklopiti ekipu i ostvariti dobar rezultat, a Sale itekako zna to da radi. Sa druge strane, bice stalno na udaru kriticara, pretezno onih Koji ce pocrkati od muke zbog toga sto u dva najpopularnija sporta selektori bi bili veliki Grobari, sto u izvesnoj meri me zabole ona stvar i upravo zbog toga bih zeleo da bas on bude novi selektor.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ništa ovo ne valja. Ako Sale bude selektor moraću opet da navijam za reprezentaciju, a taman sam se navikao da pljujem po istoj zbog raznoraznih cigana. Kad kažem cigana ne mislim isključivo na igrače Crvene zvezde, jer ima i tu normalnih ljudi i dobrih fudbalera. Mislim isključivo na ljude poput Pantele, Mihe, Vidare. ALI tu možemo da ubacimo i Kežu, koji samo što je ušao odmah dobije crveni. Mislim, stvarno, pa gde to ima osim u Svrbiji!

Dakle, nadam se da Sale neće biti selektor, a ako reši da uzme, jebiga nateraće me da promenim višedecenijski stav "Partizan i samo Partizan"!
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Kako god okrenes Gazda, ja mislim da je greh stavljati Kezmana u isti kos sa gnjidama poput Vidica i Pantelica ...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top