Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Slaviša Jokanović

Статус
Затворена за писање одговора.

joca kkp pfc

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
805
Reaction score
14
Локација
Knjazevac/BG
1) Kao ljudskom bicu mi nije jasno kako Jokan ima motiva i kako ga nije sramota da sedi na klupi posle onoga sinoc.Ceo stadion skandira: "Jokane odlazi"!!!
2) Glupo je sto je trener koji nam je doneo 2 duple krune bude onako izprozivan.
3)Za prepucavanja ko nema pojma ,trener ili igraci dajem vam primer reprezentacije.Dok su bili Clemente i ... bilo je igraci nemaju pojma.A kad je doso pravi strucnjak videlo se koliko ti isti igraci mogu.
To je ono sto sam ja hteo da kazem.
 

Dr.Hofmann

Guest
Ja sam za to da Jokanović ostane trener Partizana, sledeći su moji razlozi za to
1) Misim da je Jokanović najmanje kriv za ponašanje igrača na terenu tj zanjihovu "šetnju" i manekenisanje ( neko će reći on je trener mora da ih motiviše, ja se nebi složio sa time teško je "bukovu glavu " motivisati)
2) Potreban nam je kontinuitet u radu kluba i smena trenera bi nas samo destabilizovala , sada kada smo krenuli da se dižemo kao klub i kao navijači, uzeli smo 2 duple krune za redomi ako bog da uzećemo i treću za redom sa jokanom na čelu,treba ga pustiti da radi i da zajedno napredujemo.
3) Mislim da čovek zaista voli Partizan i maksimalno se posvećuje svom poslu, za razliku od nekog stranca koji bi došao i stavio pare u džep i zabole ga uvo za Partizan,
4) Mislim da mi Grobari ipak treba malo da se spustimo na zemlju i da malo realnije sagledamo našu situaciju i naš kvalitet i naše financijske i sve druge mogućnosti i da zbijemo redove sada kad je najpottrebnije i da damo podršku jokanu , verujte izaćemo svi zajedno složni mnogo jači iz ove situacije!!
 

schwaba

Banned
Учлањен(а)
19.08.2007
Порука
136
Reaction score
0
Локација
juzni beograd
jokan je veca meta jer je antitalenat za trenerski posao!to se videlo odamh na pocetku!sto se za duleta nikada nije moglo reci!upravo iz tog razloga su ljudi u kk-u znali da ce rezultati kad tad doci!u slucaju fk-a to je malo izvesno pod sadasnjim okonostima!i to je najveci razlog negodovanja!ako su male sanse da cemo da napredujemo,zasto onda gubiti vreme?
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.456
Локација
U Kinšasi
@Boris-NK

Da, sad si nas ubedio kako je Jokan do jaja trener, samo zato sto mu ti predvidjas blistavu buducnost. Ne znam samo odakle mu toliki kredit ko tebe. Razumem ljude koji misle da njagova smena u ovom trenutku nije dobra, ali ne razumem takve advokate kao sto si ti. Imao je sansu, nije je iskoristio, nije napredovao, igra je sve gora i gora, igraci stagniraju, atmosfera je ocajna, igraci nedisciplinovani, odnos sa navijacima je sinoc otisao u kurac, rezultati u Evropi su porazavajuci. Sta jos treba da se desi? Sta? I mojoj babi bi do sada bilo jasno da treba da ode. Necu da ulazim u pricu kad i na koji nacin, ko bi ga nasledio, to su neke druge stvari.
 

PimpDaddy

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2007
Порука
539
Reaction score
6
Локација
Borca BGD/Svedska GBG
Sramota ono skandiranje Jokanu sinoc. Sramota svakog ko je skandirao. Dusa me je zabolela za njega. Nije ni po cemu ono zasluzio.

On je potreban Partizanu shvatite to. Ako ne kao trener onda kao funkcioner u klubu jer je covek na mestu i od reci. Bojim se da ako ga sada, ovi takozvani navijaci/Grobari koji su mu sinoc skandirali, oteraju da cemo ga izgubiti za sva vremena.

Jos jednom sramota za ono skandiranje sinoc. JOKANE IMAS MOJU PUNU PODRSKU!!!
 

Samuraj

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
1.108
Reaction score
270
Vec sam jednom obrazlagao razlike u slucajevima DV i Jokana i razlike izmedju Fergusona i Jokana.

I DV i AF su bili DOKAZANI strucnjaci prije nego sto su dosli u klubove koje su trenirali a pri tom su imali i nekakve konkretne rezultate kad su dosli. Vujosevic je maznuo titulu super jakoj Buducnosti, osvajao titule u konkurenciji gdje pored cigancice ozbiljni rivali su bili i FMP i Hemofarm i Buducnost. I ranije je osvajao titule, evropske trofeje, igrao final four, radio u elitnim ligama u inostranstvu... Stvorio jednog Danilovica...
AF pored toga sto je cuda cinio sa Aberdinom, ali bukvalno cuda, cim je dosao u MU preokrenuo je igru, sledece sezone je vec bio drugi, polupijane fudbalere je doveo u red.

Ocigledno je da se Jokan ne razvija, sto je donekle i razumljivo, igra na sigurnije varijante koje su mu do sada davale rezultate. Objektivno on je pod velikim pritiskom javnosti i ne smije mnogo da eksperimentise a nije imao od koga da uci i na kome da uci bez opterecenja rezultatima svakog ubogog vikenda. Murinjo, Vujosevic su bili prvo asistenti, pa kad su dobili sansu oni su je sjajno koristili zato su dosli tu gdje su dosli.

Meni se cini da je Jokan talentovan, ali on jednostavno ne napreduje i ne moze napredovati jer ga okolnosti sputavaju. Kad bi bio neciji pomocnik, ili da trenira neki klub gdje ga rezultati ne opterecuju u smislu da svaku tekmu mora dobiti tj. ne smije izgubiti mozda bi se on razvio u boljeg trenera. Ovako u Partizanu on ce samo tavoriti kao rob pritiska rezultata a i Partizan s njim.

Dodatno, iako bih mu ja dao sansu i u revansu, pa ako prodje Zilinu da ostane do zime kada bi se ponovo analizirao njegov rad, atmosfera je previse negativna i njegov odlazak je jedino trenutno moguce izlazno rjesenje. Ali i u tom slucaju ja bih sacekao da se zavrsi revans utakmica. Veoma cijenim Jokanu to sto nije dao otkaz nakon sinosnjeg skandiranja. Tu je pokazao karakter, i da je spreman zrtvovati i sebe i svoj ugled i dozivjeti ponizenjaa i niske udarce radi neceg viseg. A to je Partizan.

@ Crno-beli Erikson mi se ne svidja a Kapelo je pod ugovorom :D
 
Последња измена од уредника:

Boris-NK

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.986
Reaction score
8
Локација
Niksic
@djomla
Mislim da si slucajno zaboravio 2 duple krune u poslednje 2 godine i karanje cigana.

@bronx
Pa je objasnjavam kako nisam rekao da je Dule bio pocetnik 2001. a ti mi onda kazes kako je on ranije bio trener Partizana?

I schwabo ti izgleda imas dara za sportskog direktora i vidis kako je Jokan antitalentovan, angazuj se malo i napravi karijeru...

I da, Dule se uopste nije pljuvao prije 4,5 godina, ma jok...
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.456
Локација
U Kinšasi
2 duple krune? Ma tacno sam znao da ces to da napises, posto stalno ponavljas jednu istu stvar. Zato sam slucajno i zaboravio. Evo i Tumba se naosvajao trofeja, pa sta? Ko je za to da se vrati? Pricas o Jokanu kao da je osvojio LS. Covece, da li ti shvatas da smo mi prerasli ovu nasu ligu, da je dosao trenutak da napravimo korak napred. Taj korak napred za Jokana je pobediti raspalu ZIlinu i Apoel. Mi nazadujemo, polako ali sigurno.

Od stare slave se ne zivi, tako je u zivotu, u fudbalu pogotovo.
 

TheGreatOne

Banned
Учлањен(а)
04.11.2006
Порука
53
Reaction score
0
@Boris-NK, daj bre covece jel nas ti zajebavas? JEDINA dodirna tacka (koju i sam pominjes non stop) Jokana sa Duletom je neuspeh u Evropi. E svaka ti cast, super...Uopste, treba biti specificna osoba da se porede jedan fudbalski i jedan kosarkaski trener. Strasno.
Sto se tice tvog razmisljanja o titulama po principu 'najbolji u svom selu', to vecini nije dovoljno i nece biti! Ako cemo realno, to je ono sto srpski fudbal dovodi do nule! Ne, nisu dovoljne dve titule u zadnje dve godine protiv UZASNE ciganije...Cudni su ljudi koji misle da je to dosta.
I na kraju, ajde mi lepo reci na osnovu cega je Jokan postao trener PARTIZANA?
 

Samuraj

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
1.108
Reaction score
270
@ Borise

Rekao si ti da Dule nije bio pocetnik, ali tu i jeste kvaka. On je dosao kao formiran trener koji je prosao svasta, razne lige i takmicenja, postigao mnogo u izuzetno zahtjevnoj i raznovrsnoj konkurenciji, uz to je imao rezultat na domacoj sceni (da ga nije imao, znajuci kakvi smo, ko zna sta bi bilo), tako da je svako normalan bio uz njega i mogao mu je vjerovati na osnovu onoga sto je on ranije postigao. Jednostavno takvi ljudi imaju kredit. Jokan ga nije imao i iako je osvojio dvije duple krune i stekao ga sad ga je ponovo izgubio.Trenerski put Jokana je potpuno netipican, tezak, pun nepovjerenja javnosti, velike odgovornosti, mozda i struja koje hoce da ga iskoriste za neke podle namjere, zbog toga neuporediv i on takodje trpi zbog toga. Nazalost, bojim se da ce, ukoliko se ova atmosfera odrzi, njegov dalji ostanak i evenutalni dalji manjak rezultata biti jos jaci vjetar u ledja onim strujama koje nikako ne zelimo vidjeti ponovo u Partizanu.
 

dookie

Početnik
Учлањен(а)
02.10.2006
Порука
178
Reaction score
2
Локација
Kumodraž
Jokanu smo sinoć rekli šta smo mislili. I to je normalno... nema tu nikakve sramote.

Čovek za dve sezone u evropskim takmičenjima nije uradio NIŠTA. Prvu titulu je uzeo na korenima Djukićevog rada... Titulu smo prošle sezone osvojili samo zahvaljujući očajnoj zvezdi, Vojvodini... nikakav mi spektakularan fudbal nismo igrali. Setite se samo finala Kupa protiv Sevojna. Užas!!!

Jokanu je data šansa, nije uradio ništa i sad posle ovakvih rezultata... naročito ovakve "igre", logičan potez je da se uradi nešto po pitanju stručnog štaba.

Na Upravi je da sad pokaže koliko je jaka... ostavka Mirkovića me neubeđuje u to. :-(
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.224
Reaction score
1.534
Uzasna ciganija? Ha, ha. Bezali smo mi i pre ciganima po 15-tak bodova pa niko ne rece da je ciganija "uzasna" nego da smo mi kvalitetni. A onda u Evropi petarde od Rapida,Dinama itd ali niko tada nije trcao za trenerom da ga bije ili da mu kaze nesto. Zec i bik su sve izregulisali. Sramota. A Jokan je jos uzeo DUPLE KRUNE dok su drugi ispadali iz kupova od Timoka, BSK... Dajte organizujte sastanke pa pricajte svake 2 nedelje sa Jokanom i igracima a ne ovako. Jokan je ovde najmanji krivac, covek zeli sve najbolje ali nema sa kim. Gde je desni bek, gde je Sasa Ilic pa se ne bi sve svodilo na Moreiru koji jedini ume da asistira i izbaci u 100-postotnu sansu napadaca. Svaka cast Ljajicu, Tomicu ali sta oni konkretno urade osim sto prvi udavi loptu a kornere da ne spominjem i drugi koji nijedan normalan centarsut nije imao u zadnje 3 utakmice. A tek provociranje navijaca? Sta reci! Odbrana? Pogledajte gol koji smo primili. Odbrana na 40 metara od gola. I naravno lopta u dubinu a crnja sam ispred Bozovica. Ko ce da ga stigne? Mladen ili Gavran mozda koji ni Mrdju ne moze da sustigne. Dajte ljudi ne zamajavajte se sa iskustvom. Mladen i Gavran su mozda bili sjajni igraci pre ali sada su realno ispod svakog nivoa. I Apoel ima starije igrace koji su istih godina kao Gavran i Mladen ali njihovi stariji igraci trce bolje od Tomica koji posle 20 minuta na Kipru ne moze da dise. Pa oni igraci Ziline su juce mogli jos 2-3 komada da daju da Bozovic nije dobro branio. Dace Bog da mi u revansu ne dozivimo neku novu blamazu.
 

Ignore

Početnik
Учлањен(а)
20.01.2007
Порука
115
Reaction score
2
Локација
JNA
Meni licno Jokanovic nije za trenera.. Nema tog iskustva i sve sto je potrebno da bi se vodio veliki klub kao sto je Partizan.. Ja se slazem da je on uradio ono sto u istoriji Partizana niko nije uradio ali treba uzeti u obzir i tim Partizana i to da nije imao pravu konkurenciju.. Ne znam kada cemo prestati da angazujemo trenere koji su tek poceli svoju karijeru.. Posrecilo nam se sa Mateusom nece nam se svaki put posreciti..
 

Jegda

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2007
Порука
2.123
Reaction score
61
Локација
Autokomanda
Ja sam za to da Jokanović ostane trener Partizana, sledeći su moji razlozi za to
1) Misim da je Jokanović najmanje kriv za ponašanje igrača na terenu tj zanjihovu "šetnju" i manekenisanje ( neko će reći on je trener mora da ih motiviše, ja se nebi složio sa time teško je "bukovu glavu " motivisati)
2) Potreban nam je kontinuitet u radu kluba i smena trenera bi nas samo destabilizovala , sada kada smo krenuli da se dižemo kao klub i kao navijači, uzeli smo 2 duple krune za redomi ako bog da uzećemo i treću za redom sa jokanom na čelu,treba ga pustiti da radi i da zajedno napredujemo.
3) Mislim da čovek zaista voli Partizan i maksimalno se posvećuje svom poslu, za razliku od nekog stranca koji bi došao i stavio pare u džep i zabole ga uvo za Partizan,
4) Mislim da mi Grobari ipak treba malo da se spustimo na zemlju i da malo realnije sagledamo našu situaciju i naš kvalitet i naše financijske i sve druge mogućnosti i da zbijemo redove sada kad je najpottrebnije i da damo podršku jokanu , verujte izaćemo svi zajedno složni mnogo jači iz ove situacije!!

Ja ne znam da li posle ovog posta treba bilo kakvo drugo pojasnjavanje. Jokan jeste ostao bez svih kredita i ja sam besan posle sinocnjeg izdanja mog voljenog kluba. Ali nemojmo biti cigani (ne mislim na romsku manjinu) pa kad god krene nesto lose-->menjaj trenera, i tako njih "35" za 2 godine.(Pre)ambiciozno se krenulo u evropske pohode, ostali smo bez CL, daj da spustimo loptu na zemlju, damo podrsku klubu, da pokusaju da odbrane cast i pobede Slovake u revansu...
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.452
Reaction score
4.810
Tacno je to da smo malo skinuli "prokletstvo derbija" od kada je Jokan tu, ali da vidimo... 5 derbija, 3 pobede - 2 ciste ko suza i 1 u kupu poklon sudije, poraz od 4:1, i remi izvucen u 95. minutu lucidnoscu Moreire kada smo po kvalitetu trebali da ih odvalimo. Priznecete da ni ostali treneri poslednje decenije nisu bili mnogo losiji u derbijima. Sta je tu toliko grandiozno u te 2 ili ajde 3 pobede? Pa tukli su ih prosle sezone i Javor 2 puta i Hajduk i Sevojno i Vosa i....... prazna demagogija nas je dovela dovde.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
5 derbija, 3 pobede - 2 ciste ko suza i 1 u kupu poklon sudije, poraz od 4:1, i remi izvucen u 95. minutu lucidnoscu Moreire kada smo po kvalitetu trebali da ih odvalimo.

Кад видим ово болдовано о поклон победи у купу, као да читам звездину ревију или гледам спортску галаксију. Бљак!
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Jokan trpi mnogo veći pritisak nego što ga je trpeo Dule.Košarka nikad nije imala toliku pažnju,plus je Dule imao Danilovića,Divca,Todorića.
Jokan nema apsolutnu podršku uprave i navijači su potpali pod uticaj određenih struktura.Objašnjavanje da igraju ko p.... nepotrebno i netačno bar u zadnjoj utakmici.
Da skor protiv cigana nije bitan,lažete sami sebe.Ja neznam nikog koji ima pozitivan skor vi pomozite ako znate.
Suviše veliki pritisak i tenzija su podignuti i to nam se obilo od glavu,pre svega psihološki nismo jaki.
Kažem Jokan je mnogo gnjavio lošom igrom i pre svega indolentnošću.Jednostavno ne zna da ulije dozu samopouzdanja igračima,da podvikne i da ih razmrda.Ali trenutno nemamo bolje rešenje.Pa kad smo ga dosad trpeli možemo i do zime.Možda nam tad sve bude bajno.
Oni koji pominju Antića trebalo bi da znaju da on podržava Jokanovića.
Ma šta mi mislili o Jokanoviću,ono sinoć je sramota.Kad prođe vreme mnogi će to tek shvatiti.
Možda za lošu igru sinoć treba krivicu tražiti i u nama.Nismo bili na nivou.Nismo dali pravu podršku klubu,treneru i igračima.Hoće li neko od nas da odgovara za to.Da li svi mi treba da se zapitamo šta smo sinoć uradili da Partizan pobedi.Nedovoljno.
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Pa moze da ti bude bljak, ali covek sve sto je rekao je u pravu, na kraju krajeva mi 2 godine igramo antifudbal, ni jedan igrac ne napreduje i to vecini nije alarm. Da se razumemo zelim Jokana u Partizanu ali ne za trenera. Trenutno nam treba covek sa velikim autoritetom i koji se ne plasi da jebe kevu svakom igracu, jer mi se cini da igracima treba zesce disciplinovanje trenutno!
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
@ natam navam

Не ради се о Јокану, ја не знам да ли је теби јасно, ради се о томе да ми се кења од моралисања како нам је судија поклонио победу од 3-2 у купу, она иста прича коју развлаче цигани већ годину дана а ево, прихватају је и многи од нас. А трибиани, пошто имаш замерку на нашу победу у купу, мислим да ти је овде промакао један детаљ...

i remi izvucen u 95. minutu lucidnoscu Moreire kada smo po kvalitetu trebali da ih odvalimo.

Гол Богуновића и лопта иза линије, исти тај дерби, не сећаш се? Кад већ помињеш како је нама "судија помогао" онда немој селективно да памтиш!

Овим уопште не доводим у питање причу о Јокановој одговорности већ само гледам како се изврћу чињенице, онако како коме одговара.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top