Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Superliga 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

Hanche

Početnik
Учлањен(а)
07.03.2009
Порука
49
Reaction score
0
mene zivo zanima koliko ce nas biti na utakmici danas, al se nadam bar solidnoj poseti... sto se tice te utakmice protiv sirokog o kojoj svi pricate, ne zaboravite da je u isto vreme igran i fudbal i da je zbog toga bilo samo 600-700 ljudi, nije opravdanje al bi o tome trebalo da se misli u SD, da se ne poklapaju utakmice kk i fk, bar kad smo mi domacini mozemo o tome da odlucujemo...
ja se recimo ne slazem da ulaz bude besplatan, 100dinara zaista nije neka svota koju svako od nas ne bi mogao da izdvoji... ja imam godisnju, ali ipak kad god mogu kupim kartu za utakmiceNLB i nase lige... 100 dinara je jedno pice u kaficu (i manje), kutija cigara... svi hoce da pomognu partizanu a 'ne mogu' da daju ni 100 dinara za kartu... kad je besplatan ulaz jeste veca poseta, al...

sto se tice superlige, slazem se da nam je samo hemofarm konkurent, mada mislim da treba obratiti paznju i na radnicki kg... mislim da ce prve 4 ekipe biti Partizan, hemofarm, radnicki i fmp...
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
ako smo mogli da napunimo arenu gde ja karta bila 2500, onda moze da dodje i ovde 4000 ljudi da plati 200 din ulaz!!! i plus ovi sa godisnjim kartama i eto ti vec 6000 ljudi!!!
 

Zoranis

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
277
Reaction score
3
Zdravo,nov sam na forumu,a na utakmicama prilicno redovan.Iz Panceva sam,dolazim veceras na tekmu. Ovo je za Tamis istorijska utakmica i doci ce gomila Pancevaca,brze mi iz PA stignemo do Pionira nego neko sa NBGD. Mobilisite snage,nemojte da danas kad krene Partizan u napad da se cuje zvizdanje samo.
Rezultatski je ovde sve jasno ali bice bruka ako se nasi igraci budu osecali kao na gostovanju danas.Prava sansa za nase mlade snage da se dokazu.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Bravo momak. "Ubo" si samo tako za svoj prvi post. Vrlo dobar, pravovremen i pogađa u srž. Tačno tako.

A da se iz PA brže stigne do "Pionira" nego iz N. Beograda - i to je vala i više nego tačno!
 

Кајафа

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
674
Reaction score
4
Локација
Поносна Србија
Ух, баш сам се ужелео хале Пионир :D Надам се да ће посета бити добра, ови момци то заслужују.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.301
Reaction score
10.818
Локација
Beograd
Ma, o čemu pričate? Svi, bre, znamo da će hala opet biti prazna, to oko 2500 koliko je koštala karta u TOP 16 i u Areni je nebitno za ovu priču, NA "MALE" UTAKMICE DOLAZE NAJVERNIJI NAVIJAČI, G R O B A R I ! Izuzimam ljude koji žive van Beograda, naravno, neka se ne ljute jer nije upereno protiv njih, naprotiv, odnosi se na one koji žive u Beogradu, ali, eto, nije atraktivan protivnik, pa... Ja ne gledam druge - ja gledam i navijam za svoj klub, za moje momke, za mog Duleta, Tošu i ostale sa klupe, nemam sezonsku ali sam na svakoj utakmici i biću i ubuduće. Bojim se da smo previše razmaženi, nažalost... s verom u Boga i PARTIZAN
 

Daxy

Grobar
Учлањен(а)
13.01.2008
Порука
531
Reaction score
2
Локација
Beograd
Ja dolazim na sve utakmice ali sebe ne smatram grobarom. A znači grobara iz Beograda ima 500?

Vidim vec dva dana da se ne izjasnjavas kao Grobar. To je tvoja stvar, ali nema veze sa ovom temom. Tema nije o tome ko je Grobar, ko je simpatizer...
 
Последња измена од уредника:

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.301
Reaction score
10.818
Локација
Beograd
Ne znam zašto si se našao prozvanim, nije mi bila namera, samo sam ogorčena na broj ljudi koji bodri klub, ekipu, kakogod da ih nazovem - forma nije bitna, ne razumem to, i bojim se da mi nikad i neće biti jasno, nažalost, takvi smo - kakvi smo... s verom u Boga i PARTIZAN
 

coyote

Početnik
Учлањен(а)
29.12.2009
Порука
171
Reaction score
0
@Silvija Mizdrak
Silvija tako je bilo i bice, pa makar i osvojili F4, to sto neko nece da dodje da gleda mali tim koji igra protiv nasih momaka u Pioniru, to je njihova sramota.
@Daxy
A cime se smatras ako nisi Grobar?
Ja jesam i ponosan sam sto se tako krstim.
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Nemojte dalje siriti raspravu inace slede poeni...
 

Daxy

Grobar
Учлањен(а)
13.01.2008
Порука
531
Reaction score
2
Локација
Beograd
Evo odgovoriću ovde kojotu,

Ja sam navijač košarkaškog kluba Partizan, volim košarku, fudbal ne volim. Tri puta sam u životu bio na JNA, poslednji put protiv Temišvara. Nikad na derbiju. Mnogi kažu da grobari idu na fudbal, ja ne idem, pa nije ni fer da se tako nazovem.

Ali više od svega sam ovo izjavio jer sam video da grobari idu na final 4, a ja ne idem jer nemam kartu. A ove godine sam propustio 2 utakmice, od tih jedna je bila prva protiv Cibone kada je nestalo karata a ja ostao ispred Pionira, a druga kad nisam bio u Beogradu.

Neću više o ovome diskutovati.
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Na utakmicu nema ni 1000 ljudi!?:banghead
 

Otto Mann

Grobar
Учлањен(а)
26.08.2007
Порука
435
Reaction score
3
Ako se po jutru dan poznaje, gde ce nam biti kraj! Krenulo je fenomenalno. Na kraju +41 i ukupni indeks uspesnosti 130-22 govore sve. Svi igraci su igrali i to je dobro da mogu i nosioci igre da odmore, jer po ko zna koji put za redom igramo NBA sezonu sa 80+ utakmica.
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Брутално друго полувреме, разваљивање, да се зна ко је газда.
 

KKP

Grobarčina
Учлањен(а)
29.05.2008
Порука
1.053
Reaction score
1
Локација
Srbija
Tamis je sigurno najslabija ekipa u ovoj Superligi, a mi i sa "pola snage" pobedili 41 razlike. Partizan je ipak za Tamis Cikago Buls iz najboljih dana, jace utakmice ce doci. Svi su igrali, Dule je rotirao. Svi su se i upisali u listu strelaca, lepu minutazu imali su Djekic, Mitrovic, Sinovec i Lesic...

Samo neka nastave ovako, sada sledi Radnicki u Pioniru...
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Au brate odvaljivanje! Nisam očekivao ovako ubedljivu pobedu. Ovo ispade lagan trening :)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top