Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Superliga 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

Duci Kecman

Grobar
Учлањен(а)
03.04.2010
Порука
303
Reaction score
0
I dalje mi nije jasno cemu potenciranje parola na gostovanjima...Ja ne videh nijednu parolu u Pioniru...
Ako vec hocemo da im damo do znanja da i dalje nismo zaboravili i da necemo zaboraviti, onda to treba da im pokazemo u nasoj kuci...Skroz sam i u fazonu da odemo i odradimo neki miting ispred prostorija kluba u Humskoj...
Da li su oni ovo i procitali u onoj masi...Em sitno em osvetljeno u majcinu..
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
ja sam u fazonu da u ssubotu napunimo pionir do poslednjeg mesta i pocnemo da navijamo od prvog minuta!!! a ko nece da navija nek sedi slobodno i nek bojkotuje sa sve svojim transparentima!!! nema svrhe vise ovako!!!
 

Duci Kecman

Grobar
Учлањен(а)
03.04.2010
Порука
303
Reaction score
0
Pa ne moze tako druze...
Tvoji argumenti su u fazonu, vodje dolaze i prave atmosferu samo na El utakmicama...
Puno ljudi iz prve ekipe je ako ne na svakoj tekmi onda na vecini utakmica u pioniru..Bilo do sad...To sto velika vecina ljudi ne zna ko su oni, to je druga prica...
 

Igorpg

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
925
Reaction score
76
Ljudi, hajde da oteramo upravu ,{Dule & Sasa }dovedemo Mutu ili Ruso-a i resimo sve probleme sa nasim egom i sujetom . Tada vise ne bi imali nikakve probleme sa F4 i kartama,a bogami i sa titulama.Ova situacija gde hala puna Grobara cuti i trpi da se kojekakvi indijanci izivljavaju je nesnosna.Bolje da ne dolaze uopste nego ovo sa transparentima i tihim bojkotom. U redu tribina treba da ima stav,ali ovo je skroz pogresno.Jel treba da protiv farme hemota napunimo Pionir i da cutimo kao zaliveni ? I da gledamo kako se rusi sve sto smo stvorili u zadnjih deset godina samo zbog casti i ponosa obe strane ? Cime ce nas to uprava zadovoljiti pa da ponovo budemo ona fanaticna sila sa tribina ? Ovo ce biti igranka bez kraja,nazalost ne srecnog !
:respect
Konačno neko!

Koja je poenta ovih transparenata?
Je li da trebamo da izgubimo neku titulu ili važnu utakmicu pa da onda pametnjakovići kažu "izgubili smo zbog toga što uprava prije x dana/mjeseci nije obezbijedila karte za sve Grobare a jeste za javne ličnosti (a sigurno je takvih bilo samo iz Srbije, a Grci, Španci i Rusi su se gurali u redu za karte...)!
 

Igorpg

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
925
Reaction score
76
@Duci Kecman
Kad je tako, zašto onda nije bilo organizovanog navijanja protiv timova tipa Široki, Budućnost, fmp...?
 

Шапчанин

ЈФША
Учлањен(а)
11.04.2009
Порука
642
Reaction score
0
Локација
СРБИЈА
БОЈКОТ НИЈЕ НА СНАЗИ!!! Бар не тако како га ви доживљавате. До душе,у праву је био онај што је написао "тихи бојкот". Дакле,свако одлучује да ли ће да оде на утакмицу,али нема организованог навијања,и то је то. Мислим да је то фер с наше стране. Дакле,НИКО није позивао на то да се не долази на утакмице,тј да се бојкотује КК. Став трибине је да би то била преоштра реакција. Надам се да је некима сада јасније.
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
pa ja necu da bojkotujem ni tiho ni glasno, a takva je i vecina ljudi sto dolazi gotovo uvek u pionir i na shiroki i helios i borac... jednostavno niko nece da dozvoli da mu neko zabranjuje da navija. kada bi se napunio pionir od 7000 ljudi 400 je za taj tihi bojkot a ostalih 6600 za navijanje kakvo su ovi momci i dule zasluzili igrama!!! pa jel to normalno???
 

Montoya

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
57
Reaction score
1
Mislim da vise odmazemo klubu svojim prisustvom na utakmicama i cutanjem,nego da uopste ne dolazimo i da je ta odluka najostrija reakcija Grobara.Setimo se prve cetvrtine protv PAO pre par godina.

Znaci dolazimo, tu smo,cutimo,gledamo Duleta ,Sasu i ostale onako sa strane,ispod oka,povredjeni i besni i ispada da zelimo da nas PARTIZAN izgubi da bi zadovoljili neku pravdu.Ako ne zelimo da im pomognemo,nemojmo da im odmazemo !!!
 

Baki Bajroza

Guest
Iako je bila zanimljiva utakmica za gledanje sa takticke strane,sa puno promena odbrane od coveka na zonu pa pri kraju sa dosta preuzimanja od jedanput a sad druce strane mi je bila i mucno da gledam koliko se kidaju da dobiju radnicki...
Utakmica nam i nije toliko znacila jer sve jedno moramo da pobedimo hemofarm sa vise od dva razlike kuci ako hocemo prvu poziciju i bez ove pobeda a cisto sumnjam da imamo gde da izgubimo vise posle toga...
Kad sam cuo sta su nam vikali ovi sabani iskompleksirani nisam mogao da verujem i to je bio takav faul vuksanovica sa dve ruke se obesio Veselom na ruku a svi skacu muta,aleksic siri ruke hvataju se za glave-pokazali su da su klasicni provincijalci...
Aleksic u Partizanu miran ko bubica glasa da mu cujes,nema ga nigde u velikom klubu a dole glumi serifa,muta ne zasluzuje po meni da ga komentarisemo...
Publika ne da nema slifa i da je divljacka nego iz aviona se vidi da nemaju ni kosarkasko pred znanje naspram nas,nemaju osecaj kad se vrsi pritisak na sudije nego podivljali na faul koji se video iz ma ne Pariza nego sa Marsa...Svi skacu nesto se drze za glave,dizu ruke ubacuju predmete u teren-glume nas nesretnici a smesni su kao bioskop...

Sto se tice nas sve je receno,nije nam puno znacila pobeda ali zna se da se uvek ide na istu(setite se vojvodine u ns-u prosle godine i bosne ove i ciboninih +13 u poslednjim minutima u vitoriji i kad su saznali na tajm autu da im ne odgovara rez sa druge tekme u grupi i da ispadaju uspeli su da izbuge na kraju sa 15 u produz. pa neka se cude sto je uslo ono Kecmanu u Zagrebu), a posle onih povika nije se smela izgubiti u inat...
Veseli je bio sve(borben,napaljen,u nekim momentima ne skoncentrisan) samo ne indisponiran kao sto neko rece...
Maric i Roberts odigrali kriminalno-nijedan poen iz igre obojica u odbrani lose preuzimali,ostavljali igrace same na sutu i sto je najgore od svega vuksanovic im davao trojike covek sutira sporije od mene a loptu vadi iz kuka...
Lee je popizdeo na sve i na sudije i na klupu i na Kecmana jer nije ni napravio faul a svi ga napali,cuo je dobro bez faula culo se do Beograda...
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
ja sam u fazonu da u ssubotu napunimo pionir do poslednjeg mesta i pocnemo da navijamo od prvog minuta!!! a ko nece da navija nek sedi slobodno i nek bojkotuje sa sve svojim transparentima!!! nema svrhe vise ovako!!!

da vidimo i to cudo. Samo nemoj da bude kao sa fudbalom. Bice pun istok, a na JUG nece biti nikoga. :roll:
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Nisam u toku,kakav bojkot i zbog cega?Jel jos oko onih karata? Pa majku mu ,zar su ovi momci zasluzili tako nesto?
 

zoran mne

Grobarčina
Учлањен(а)
20.12.2007
Порука
1.147
Reaction score
1.454
Локација
Podgorica cijela, crno-bijela
Igračii Dule nemaju veze sa kartama i oni najvie ispataju. A što ako ne damo podršku kad je najpotrebnije i izgubimo titulu od Hemofarma. nda, kao biće sve u redu. Ccccc.
Inače Robertsu ništa nije išlo, pa je razumljiva količina nervoze. Veseli kralj
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Zašto bi Dule i igrači ispaštali kad ni prošle pa ni pretprošle godine nije bilo organizovanog navijanja u NLB i Superligi, pa su momci svejedno osvojili oba trofeja, a osvojiće ga i ove godine!
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.086
Reaction score
8.446
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Prosle godine je itekako bilo navijanja. Da nismo imali podrsku sa tribina ko zna sta bi bilo sa ciganima! Takodje mislim da ce nam podrska biti neophodna i ove godine u finalu protiv hemofarma, jer bez navijaca sanse su 50-50. Zato ljudi pamet u glavu, prestanimo se nekakvom sujetom i zarad viseg cilja daj da budemo ljudi opet iako smo srbi, bar na kratko. Jer ovako ce ocigledno u nedogled. Sta treba da se uradi da se ovi vrate i popuste i oproste kretenski potez upravi? Jeste uprava zasrala i to debelo i jesam i ja bio besan zbog takve odluke ali...daj da predjemo preko svega inace ode sve u majcinu!!!
 

Шапчанин

ЈФША
Учлањен(а)
11.04.2009
Порука
642
Reaction score
0
Локација
СРБИЈА
Zašto bi Dule i igrači ispaštali kad ni prošle pa ni pretprošle godine nije bilo organizovanog navijanja u NLB i Superligi, pa su momci svejedno osvojili oba trofeja, a osvojiće ga i ove godine!

А финала против Хемофарма и цигана? А финални турнир НЛБ-а у Београду? Ми смо увек били ту када је најтеже! А ко очекује да на свакој утакмици буде организовано навијање,тај је тотално ван простора и времена. Израчунајте колико утакмица годишње испрате Гробари: фудбал,кошарка,ватерполо,понекад рукомет,хокеј! А упоредите то са нашим комшијама,који испрате фудбал и јебену женску одбојку.

Ето Газда,морао сам да ти одговорим,па ти реци да нешто од овога није тачно! И за крај:
tn_1243155447.jpg
 

Igorpg

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
925
Reaction score
76
Koja je poenta tog "tihog bojkota"? Šta treba sad da uradi uprava da se prestane sa "tihim bojkotom"?:confused
 

bad777

Početnik
Учлањен(а)
20.12.2007
Порука
34
Reaction score
0
Локација
Partizan u srcu i dusi
Stvarno bih voleo da od ovde prisutnih nasih glasova razuma definisu cilj cele ove ujdurme. Ostavke, javno izvinjenje na nacionalnoj, klecanje na kolenima, hodanje na trepavicama ? Da ne bude samo ono cemu smo se smejali godinama . Zasto - Zato, ili ti kad ne znas bolje cuti.
 

p_dragan

Grobar
Учлањен(а)
18.04.2009
Порука
339
Reaction score
0
Pa kao prvo što bi trebalo da uradi je da bar izda neko saopštenje, da se barem izvini, da kaže pošteno ko je sve i zašto dobio kartu i što je najvažnije, da POŠTENO kaže zašto Grobari nisu dobili karte. Da se mane prazne priče kako su neiskusni što se tiče organizacije F4 pa se eto desilo a sledeći put će biti bolje...
 

Igorpg

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
925
Reaction score
76
Stvarno bih voleo da od ovde prisutnih nasih glasova razuma definisu cilj cele ove ujdurme. Ostavke, javno izvinjenje na nacionalnoj, klecanje na kolenima, hodanje na trepavicama ? Da ne bude samo ono cemu smo se smejali godinama . Zasto - Zato, ili ti kad ne znas bolje cuti.
A nigdje nisi pomenuo da im uprava pljune koji evrić kao što radi Đura?
I šta si ti ovdje koji kurac, šerif možda?
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.636
Reaction score
8.836
Локација
"preko bare"
БОЈКОТ НИЈЕ НА СНАЗИ!!! Бар не тако како га ви доживљавате. До душе,у праву је био онај што је написао "тихи бојкот". Дакле,свако одлучује да ли ће да оде на утакмицу,али нема организованог навијања,и то је то. Мислим да је то фер с наше стране. Дакле,НИКО није позивао на то да се не долази на утакмице,тј да се бојкотује КК. Став трибине је да би то била преоштра реакција. Надам се да је некима сада јасније.

To je u redu, svako može da bira da li će da navija ili ne. U ostalom, to je i svačije pravo. Nego, mene interesuje nešto drugo ako možeš da mi odgovoriš. Ti ili neko drugi ko zna ili ko je sinoć bio na utakmici. Čuo sam da je ta grupa ili neko iz nje (grupa koja je istakla taj transparent) branila ljudima oko sebe da navijaju. Da li je to tačno? Ne želim to da komentarišem jer ne znam da li je istina.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top