Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Superliga 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.316
Reaction score
10.925
Локација
Beograd
Nisam verovala da ću doživeti da kupujem karte za trening :D ali, eto, za sve postoji prvi put :) jeste, lošije prvo poluvreme nego što smo očekivali ali je zato nastavak utakmice bio više nego očekivan, hehe. Ne znam samo da li je ono Bjeličino silovanje lopte, tipa - ja, pa ja, osnovni razlog zbog koga ga Dule nije hteo, koliko znam on je bio kod nas u mladjim kategorijama, ispravite ako grešim, ili je to u sklopu sa njegovim karakterom bilo odlučujuće da ode iz jedinog kluba sa kojim je od sebe mogao da napravi igrača. Da ne davim, lepo provedeno popodne, predveče, šta već, očekivan i rezultat, volela bih da se isto to ponovi i prekosutra, pa da se odmorimo pred pohod na novu titulu... s verom u Boga i PARTIZAN
 

Шапчанин

ЈФША
Учлањен(а)
11.04.2009
Порука
642
Reaction score
0
Локација
СРБИЈА
Честитам и ја момцима на новој победи,и на новом силовању циганчице. Нисам био у прилици да одгледам целу утакмицу,само прво полувреме,тако да радије не бих коментарисао игру.
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
У сваком случају, мислим да ће бити више информација после среде, када будемо завршили сезону - отело се Бјелици, који очигледно не гаји превише оптимизма уочи предстојећих дуела са градским ривалом

Pa nema sta da mu se otme, to je cista realnost... Besi ti sine iz rupe dok jos imas vremena!
Ovo je zaista smesno, cim pozelimo mi dignemo razliku, pa se posle opustimo, i tako u krug! Sto moraju uvek da popuste, daj neka ih otresu 50 razlike, kad vec mogu, siguran sam u to... I a u kurac!:D
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
. Ne znam samo da li je ono Bjeličino silovanje lopte, tipa - ja, pa ja, osnovni razlog zbog koga ga Dule nije hteo, koliko znam on je bio kod nas u mladjim kategorijama, ispravite ako grešim, ili je to u sklopu sa njegovim karakterom bilo odlučujuće da ode iz jedinog kluba sa kojim je od sebe mogao da napravi igrača.

pa i nisi baš tu u pravu,dule je pizdeo prošle godine kad je video kakav smo potencijal propustili,a što se tiče njegove igra tu se slažemo.
nego imam pitanje za vas koji ste bili u pioniru,jel bio miša tumbas na utakmici?
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
odavno nismo bili ovako dominantni potiv njih. U neku ruku, zao mi je sto smo dobili. Da smo izgubili veceras, drugu bi morali da igramo punom snagom. Tada bi rezultat bio 50-60 razlike za nas. Mogli bi time da ih zajebavamo puno narednih godina...Ovako, i druga ce biti odradjivanje posla, opet 20-30 razlike...Ali dobro, spremamo se za Hemofarm...
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
Lagano do izivljavanja!
To bi mogla da bude definicija ovog treninga veceras.
Bo im jebao mamu milu sa onima ulazima,veseli sa zakucavanjima jos da je Maric zgazio onog idijota od coveka koji je krenuo na njega bilo bi zaokruzeno.Cestitke i Rasicu i Peri na onim tricama I SVE NA KURAC PARTIZAN JE SAMPION
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.316
Reaction score
10.925
Локација
Beograd
Ok, hvala na ispravci, ima stvari koje ne znam :D i ne stidim se da priznam, he. Ne, Tumbas nije bio, izašao je iz bolnice, Dule mu odlazio u posetu, ali pošto je prelom vilice u pitanju, a stariji je čovek, treba više vremena da se oporavi... s verom u Boga i PARTIZAN
 
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
585
Reaction score
122
Ех Трифо, Трифо, па твоји играчи су били обесхрабрени и пре почетка ове утакмице :D Ево шта је Бјелица још јуче изјавио:


http://www.pressonline.rs/sr/vesti/sport/story/120660/Bjelica+potpisao+za+Barsu.html

:D

За њега и јесте најбоље да се сезона заврши већ у среду. Требало је уствари и раније пошто је већ кренуо са критичним понашањем. Причали смо пре неки дан о томе, а данас се и видело на делу: ови од њега не праве само лимитираног играча, већ и човека. Кажем то због оног фуњарског ударања Митровића, Бјелицин 4. фаул, па приговарање судији после сваког улаза "ала Гурке унд Тадија"... Не кажем да ће каталонски мандови, ако стварно тамо иде, од њега правити човека, али ће бар утицати да се не ослања толико на судије. Конкретно мислим на његов улаз: вечерас је, ако се не варам, само у једној прилици свиран фаул у нападу иако он у СВАКОМ продору подлактицом гура противника где му при том рука стоји у врло "неприродном положају". Хоће ли то да му толеришу судије на већем нивоу? Како да не... Зато мали, бегај колико те ноге носе док није скроз касно.
 

dace90

Početnik
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
176
Reaction score
2
Локација
Ne mogu da se setim
Jos jedno silovanje,najaci detalj je bio kad je Maric uhvatio kikanovica a ovaj poceo bespomocno da mase rucicama,bas mi ga je zao:D
 

Daxy

Grobar
Учлањен(а)
13.01.2008
Порука
531
Reaction score
2
Локација
Beograd
Ne daj Bože neko da se zameri Aleksu... Kako je savatao onog mučenika, tačno bi ga prepolovio da nisu ostali reagovali.
 

giga

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
1.452
Reaction score
47
Локација
Istok JNA
cgani plaču na SOS-u na sudije,najjači komentar:Da smo bili u hali prekinuli bi utakmicu...dakle oni su u agoniji...
 

Baki Bajroza

Guest
За њега и јесте најбоље да се сезона заврши већ у среду. Требало је уствари и раније пошто је већ кренуо са критичним понашањем. Причали смо пре неки дан о томе, а данас се и видело на делу: ови од њега не праве само лимитираног играча, већ и човека. Кажем то због оног фуњарског ударања Митровића, Бјелицин 4. фаул, па приговарање судији после сваког улаза "ала Гурке унд Тадија"... Не кажем да ће каталонски мандови, ако стварно тамо иде, од њега правити човека,
.

Ne znam,verovatno smo videli te sitvacije totalno razlicito...Bio je obican faul da spreci kontru i izgubio je ravnotezu,oba faula(4 i 5i) su bili za nijansu jaci ali niti su funjarski niti su bili udaranje,a od gurovica je ponasanjem i skromnoscu daleko ne miljama nego svetlosnim godinama...Mozes doci do Dorcola i videti ga decko je tu,zivi,normalno ponasa,javlja svima i Grobarima,seta sa devojkom i vozi neki autic od par hiljada evra tako nemoj da gresis dusu bez potrebe...Cuvalo ga je opet 7 nasih igraca,a kad ga uzmu mnogo nizi kao sto je Bo par puta(ovaj put planski),Bozic i Rasic i udju mu u telo i kukove,ne moze da ide na ulaz kao sto je navikao da koristi brz prvi korak kad ga cuvaju npr trojike i cetvorke pa koristi malo tu levu ruku da se ogradi ali nije nesto strasno i ne normalno...
I on nesiluje nego mu im je takva postavka igre,kad im ne igra vuk radivojevic a keselj je na klupi oni nemaju drugu opciju i trifa mu je dao odresene ruke...
A Dule je bukvalno popizdeo sto smo ga propustili da ode iz kluba...

Utakmica,ja sam licno ne zadovoljan igrom u prvom poluvremenu...prvu cetvrtinu nismo izgradili postenu poziciju za sut a u drugoj cetv. kad smo krenuli da pogadjamo spolja i posle par kucanja i alej-upa Veselog kad smo ih imali da prelomimo mi smo dozvolili da par nicijih lopti uzmu oni i vrate se na kos razlike...Poslednjih 30sekundi posebno lose,stimcova trojika i par Djekicevih poteza isto...Posebno sam bio nervozan u prvom pol.(ne zbog rezultata jer se videlo da cemo dobiti lako na kraju) vec zbog Djekiceve lose igre gde je ispadao pet puta najmanje i napravio najmanje tri faula ne potrebna i masio zicere i bio uplasen-ali njemu je oprosteno posto verujemo da ce biti odlican igrac,bar ja verujem...
Nismo dve tri svoje pesme otpevali nego su se svi nesto nalozili da se prepucavaju sa onih 12 blago retardiranih klinaca na njihovoj strani i pevali samo njima,ali dobro...
 
Последња измена од уредника:

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
Ne mogu da vjerujem da je nasa prva lopta bila, napokon i mi nekog da nadskocimo. :)
Lagana pobjeda, ali jbg kad u nase kladionice nema to da se igra. Bruka ko je ovo propustio, kao ja.
Veseli i BO stvarno kidaju, i danas najbolji uz Rasica, koji je dobro krenuo (kao Rej Alen sinoc :) ) ali se kasnije dobro ispromasivao.
Treba cudo da se desi da cigani nas iznenade u drugom mecu.

p.s. Maric me malo razocarao, ocekivao sam da nabode kikanovica... :)
 

Duci Kecman

Grobar
Учлањен(а)
03.04.2010
Порука
303
Reaction score
0
Pa da popije suspenziju zbog nekog kikanovica...? :)
Bice dovoljno da ih i preksutra nabijemo isto...
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.628
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ja sam se baš ponadao da će da ga patosira pa još da uleti Štimac pa da njega Vraneš krne...
Inače Baki je upravu za Bjelicu normalan momak ,nije bezobrazan,da nije imao incident posle koga su mislili da mu je karijera završena,kada su njega i neko društvo napali neki likovi iz nevezuše,on bi sada igrao za Partizan...
 

giga

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
1.452
Reaction score
47
Локација
Istok JNA
Pa,Bjelica je naše dete,prošao našu školu od pionira,trenirao u OŠ 20 Oktobar u Bloku 70,inače je ta škola oduvek izbacivala dobre Grobare,od Saleta Đorđevića...trener je bio Aca Janjić,ne znam da li je još uvek među živima...sjajan čovek.

Evo,još jedna interesantna priča,kad sam bio klinac,u sali te škole smo gledali treninge Dražena Petrovića dok je bio u vojsci,uveliko se pisalo da iz Šibenika dolazi kod nas...Do skora je tu radio sa mlađima Vlada Jovanović,mislim čak da je trenirao Bjelicu(nisam siguran).Čuveni Kovačević (Ameriička tuča,i on je trenirao kod nas) je polomio ruku na utakmici Nemanjinom bratu,pa od tad su u porodičnoj zavadi...inače dobar momak,mekan u duelu (mislim da je to razlog što ga Dule nije hteo),sigurno bi on najviše voleo da je postao košarkaš KKP,ja čak očekujem da kad se izvuče iz ciganskih ruku,da će biti redovan na našim utakmicama (kao navijač)
 

БоКиЛе ПФК

Grobarčina
Учлањен(а)
02.11.2008
Порука
1.196
Reaction score
10
Локација
U vozu
свака част момцима на силовању, добро одиграна једна четвртина(трећа) ово остало су се дјеца играла.
добро је што је дуле дао већу минутажу ђекићу и види се да озбиљно рачуна на њега следеће сезоне, и момак није лоше узвратио мало се изгубио у првој али кансије бољи.
јан и бо мисим да су речи сувишне, такође и робертс у одбарни !
 

KKP

Grobarčina
Учлањен(а)
29.05.2008
Порука
1.053
Reaction score
1
Локација
Srbija
Ocekivano gazenje, samo smo tek od pola trece cetvrtine krenuli da meljemo. U sredu ocekujem od starta razbijanje i slican rezultat.

Bo sjajan, Vesli opet leteo, Kecman inspirisan, Rasic sjajno poceo, Maric vatao za gusu, itd... :)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top