Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Superliga 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

p_dragan

Grobar
Учлањен(а)
18.04.2009
Порука
339
Reaction score
0
Ne znam šta je ali da sam ubeđen da on stvarno ne misli da će više viđati te iz Pariza u to sam siguran, sad šta je hteo i mislio ko zna. Da ne otvaramo sad opet ovde raspravu o tome, možda je vreme da se otključa "ona" tema opet...:D
 

Baki Bajroza

Guest
Ja mislim da je Dule sad malo udario šliht Grobarima koji su pred Pariz vratili karte.

Malo je demagoški to pitanje sad postaviti koje on postavlja...Em mnogo ljudi koji su bili u Bersiju ne žive čak ni u Srbiji, a kamoli u Beogradu (pa je zato "malo" nerealno prozivati ih što ih nije bilo u Železniku), em i ti "koji su bili u Parizu a sad ih nema" nisu neki koji su oteli karte klubu na silu.

A nešto baš nisam siguran da je Dule ovim hteo da uputi reči samokritike na račun KK Partizan.

Baš kao što nisam siguran i da bi bilo više publike u Železniku da je svih 430 Grobara bilo u Parizu.
(Ili ja grešim kad kažem da nam je u NLB i Superligi hala zvrjala prazna i pre Pariza?)
(kako ono beše...800 protiv Širokog, 600 protiv Radničkog...?)

Jel da da je ovo malo demagogija? Ili malo više. :D

U vezi ovoga je slazem sa tobom potpuno!!!
Izgleda da se i sam premorio i izjavi nesto sto nije trebalo niti ima neku tezinu,umesto da se bave aktuelnim problemom i rese ga prebacuju lopticu na ljude koji su bili u Parizu !!!
A od tih 430 Grobara koji su trebali da idu za Pariz sigurno 428 ne bi bilo u zelezniku !!! Zna se kad se islo u zeleznik kada su se odlucivale titule i kad se igralo u playoff odlucujuce utakmice...
Pogotovo u sitvaciji kada imamo prvo mesto prakticno zagarantovano i kada je radni dan i to termin u 6(bolje da se bave i ovom problemom i terminima nase lige) moram reci da sam poprilicno sokiran ovom prozivkom kao i konferencijom u zelezniku gde je nahvalio covica i fmp a da bude cudnije samo u ovoj sezoni ga je napljuvao vise puta pa i javno na nekim konferencijama zatim tosa(kod tegija) i danilo tako da sam mogu slobodno reci i sokiran i frapiran ovim izjavama...
Kao sto rece WebGazda mnogi su bili tamo iz evrope i amerike a preko kluba je otislo 1000 karata a bilo nas je tamo oko 2000...
Prozivati ljude koji su isli i po 4500km da bodre klub i potrosili pare za dva letovanja a plus je vecina njih u Pioniru redovna zbog raspalog zeleznika gde se pri tome igralo radnim danom u 6 je uvreda i Demagogija !!!
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Ne verujem da je mislio na Partizanovce iz dijaspore.Verovatno na ove koji su isli preko turistickih agencija iz BG i na silne "prijatelje" kluba koji su bili u Parizu.
 

drumo

Grobarčina
Учлањен(а)
19.10.2009
Порука
1.695
Reaction score
80
Локација
tumba libre ...
Сигурно није прозвао оне у расејању. Прозвао је оне који су се клели у верност и бусали у груди након сукоба клуб- организовани навијачи.
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Da ovo nije bilo na mestu, definitivno!!!Igman i ekipa iz Australije su putovali oko 40 sati (zbog kvara aviona) i stigli na kraju 3/4 protiv grckih cigana, i naravno da nisu dobili karte preko kluba.
Nema potrebe za ovakvim izjavama.Jbt ,ko da nije Dule ovo izjavio_Ovakav tip izjave uopste ne lici na njega.

@Drumko
Bice da si omasio,
Oni redovno dolaze na utakmice , ali i ja sam pomislio u momentu da je mislio na "prijatelje kluba" , a oni se definitivno nisu busali u grudi kako ti kazes, ali je Dule to trebao tako i da pojasni , a ne sad mi da :banghead
 

drumo

Grobarčina
Учлањен(а)
19.10.2009
Порука
1.695
Reaction score
80
Локација
tumba libre ...
Занимљиво је што сте се одмах ухватили за дијаспору ко да нико из Бг'а није путовао у Париз.

Андреј, лепо човек пита где су они који су били тамо.
 
Последња измена:

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Mislio je na ljude iz Srbije koji su isli!!! Nemojte sada prebacivati pricu, jasno je na koga se odnosi. Ili da ne bude kao sa parolom "sram vas bilo"...
 

dusan80

Grobarčina
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
1.447
Reaction score
70
Pa i ja isto kazem,eh da je ziv pa da vidi kako ste se israli po navijacima i nemate nameru da prestanete.Jbt kakav bezobrazluk.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Dobro, hajde da prihvatimo da je mislio "na prijatelje kluba koji su odavde išli, koji su se busali u grudi" itd...

Koliko je takvih bilo? Koliko je takvih (KOJI SU IZ BEOGRADA) otišlo za Pariz tako što su dobili (kupili) karte direktno od kluba?

100? 200? 300 možda?

(Klub je dobio ukupno 1.000 karata da ih sam prodaje...jel tako?)

Nemojmo se zajebavati...Znači da je svih njih 100, 200 ili plafon 300 otišlo u sredu u Železnik - opet je bezveze apostrofirati to tako kao da bi to "izvadilo stvar". Nije ih takvih bilo 1000 ili 2000...

A sem toga ja ponavljam - i pre Pariza je bila takva situacija kod nas da u Železniku u ovakvoj utakmici (da je recimo Pariz tek za koji dan, da su KK i Grobari u ljubavi ali totalnoj, da je situacija na tabeli takva kakva je, da je radni dan, da je početak već u 18h itd.) ni u tom slučaju ne bi bilo više publike! Nimalo!

Dule...hajde kao pravimo se svi da nisi ništa danas izjavio na ovu temu...Mnogo te volimo i hajde sutra da oderemo cigane opet...
 
Последња измена:

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Dobro mislio je na Igmana i WebGazdu. Vi kad se uhvatite necega i od misa napravite slona...
 

Montoya

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
57
Reaction score
1
Na ljude koji su brze bolje razgrabili tih 300 i kusur karata koje su Grobari vratili
 

grobarstvo

Guest
Dokle vise o kartama?Kao da nam zivot zavisi od njih.Bilo pa proslo_Ovo nije ni prvi ni poslednji put da se ovo desava.Uvek ce biti "prijatelja kluba".Ko ih jebe.Tih prijatelja nema nigde kad je gusto.Zato grobari budite ponosni na sebe.Ostavite te jagnjece brigade koji u Parizu nisu znali zasto su dosli.Sutra je derbi,jos jedan radostan dan za nas.:s
 

Baki Bajroza

Guest
Naravno da nisu mogli ovi iz dijaspore da dodju u zeleznik pa da nije mislio na njih...
Hteo sam da vas pitam i juce ali zbog duzine posta sam preskocio kako se to meri koliko je neki tim jaci u poenima pre nego sto pocne utakmica na konto koliko smo bolji od cigana (da znam i ja pa da mi bude lakse oko ovih hendikepa) e tako i pitam kako se zna kad neko dodje na utakmicu dali je bio u Parizu ili ne i gde se to evidentira ili ko to prati...Evo ja cu vam reci niko nema pojma licno sam se uverio vise puta da Dule ne vidi van klupe i terena belu macku dalje od 5metara od klupe...
Ti sto su dobili te karte od kluba kad su Grobari odustali su isto ljudi koji vole Partizan verovatno i nisu oni krivi sto su se dve strane razisle u stavovima i nisu postigle dogovor,naj bolje da su oni sad krivi za sve sto su isli toliki put do Pariza da gledaju klub...
Ma poenta je da je izjava totalno promasena i sto kaze Je-Ne-A bilo bi u zelezniku isto ljudi i u svim drugim varijantama a oni(dule i danilo) bolje da se bave nekim drugim problemom i da ga resavaju a ne da prave jos dodatne podele i povecavaju ne zadovoljstvo ljudi oko tog spora jer ce onda da bude 600 ljudi na finalu sa hemofarmom kao protiv sirokog !!!
 

Кајафа

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
674
Reaction score
4
Локација
Поносна Србија

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
bolje da pita igrace makabija ... oni su dobri prognozeri ... kad im je gerson rekao posle prve utakmice da ce se igrati peta u izraelu oni su odgovorili svi do jednog ne treneru serija se zavrsava u beogradu .... pa sad vi vidite kako igraju ljudi kladionicu :)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top